Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Премахване на воден знак и пибликуване
Автор: denkich   
Дата:   26-01-20 08:48

Привет! Успешна да ви е 2020та година! Как се процедира, когато си качил около 50 снимки във фейсбук група, на снимките има воден знак, но друг човек си е направил нова група, махнал е водния знак чрез подрязване и ги качва там. След това претендира, че не го интересува чии са, и че след като съм ги качил в Интернет те вече са общи и гибя права над тях?

Отговори на това съобщение
 Re: Премахване на воден знак и пибликуване
Автор: sirkhann   
Дата:   26-01-20 10:13

Ползваш търсачката, за да намериш подобни теми във форума, и си намираш добър адвокат (също има координати, давани в предишни теми)

Отговори на това съобщение
 Re: Премахване на воден знак и пибликуване
Автор: koev   
Дата:   26-01-20 10:17

Здравей, става много лесно и бързо.
Ползвай:
Copyright Report Form
https://www.facebook.com/help/contact/1758255661104383

На мен ми бяха откраднали доста снимки, качени обаче в страничката ми, не в група, и след репорт ги махнаха автоматично. Даже доста страници блокираха и затвориха - последната с над 60000 последователя. И аз ги предупреждавах на лични, ама само ми се смяха [smile] - щом е в нета е общо и безпроблемно да се ползва.
Сега градят аудитория наново.
Фейсбука е станал доста докачлив на тема интелектуална собственост и маха страници дори, без да му мигне окото.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »