Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re: Нова първа страница на сайта
Автор: ombre   
Дата:   07-03-20 17:42

Мен ме кефи или поне от компа като гледам....[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Нова първа страница на сайта
Автор: ppaulina   
Дата:   07-03-20 18:30

Още нещо - като отворя страницата си с всички снимки и вляво ми липсват албумите - има празни полета там. Това не са претенции, а сигнал.
Ето линк: https://photo-forum.net/index.php?APP_ACTION=PHOTOGRAPHER&uid=123055



Публикацията е редактирана (07-03-20 18:39)

Отговори на това съобщение
 Re: Нова първа страница на сайта
Автор: LeniS   
Дата:   07-03-20 18:31

Ок съм за промяната, но има неща които не стоят добре, особено на таблет - съгласна с повечето коментари по този въпрос.

Горната част много тежи, най-вече областта на менюто и категориите под нея - не и с тази "текстура" - окото се лута много.
За мен този слайд спокойно може да се премести под секцията "Първа страница" и да играе ролята на визуален разделите с рейтингите.

Текста е трудно четим - не знаеш на каква снимка ще е фона, ако се ротират - по добре чист фон и по някоя икона (графично представяне на категориите) - сепмпло ненатрапчиво.

Секция снимка на деня би стояла добре на фон около 10-15% сиво, или както е при "ТОП 50...". Сега хем леко рехаво и този фон го схлупва доста, заради размера на снимките и разстоянието (явно идеята е била да е като при самотоятелните снимки, но там гледаш 1 снимка и то в по голям размер - не дразни толкова).

Както и 4-ти снимки в дясно биха стояли по добре в подредба тип masonri grid.

Ако не може, на квадрати, с малко отстояние между колоните ще стои много по-елегантно (по подобие на галериите по-надолу в страницата).

Дерзайте - добро е като идея подкрепям промяната :) но това е моето виждане [beer] [shtrak]



Публикацията е редактирана (07-03-20 18:33)

Отговори на това съобщение
 Re: Нова първа страница на сайта
Автор: BXMarkov   
Дата:   07-03-20 19:28

За мен си е добре! Пускайте я по-бързо за да свикнат хората, то е ясно,че няма как всеки да хареса всичко.
Единствено надписите на лентата с галериите горе малко се губят.

Отговори на това съобщение
 Re: Нова първа страница на сайта
Автор: asahi   
Дата:   07-03-20 19:30

Цъкнах на https://photo-forum.net/. Няма цици, но пък има банер за записване за Фото Форум Фест 2019.

Отговори на това съобщение
 Re: Нова първа страница на сайта
Автор: idivanov   
Дата:   07-03-20 23:33

Похвален е стремежа за нова визия на ФФ, но първата страница ми се струва с прекалено контрастни преходи на фона и големи празни полета. Би било добре някакъв растерен фон, с тънки рамки около снимките - така ще се резсече празното пространство и няма да дразни окото резкия тонален преход...[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Нова първа страница на сайта
Автор: Джъмбо   
Дата:   07-03-20 23:56

На таблет е трагедия
Изтурках си пръста от скролиране

Отговори на това съобщение
 Re: Нова първа страница на сайта
Автор: asahi   
Дата:   08-03-20 00:50

Къс ти е таблета [ezik]


Отговори на това съобщение
 Re: Нова първа страница на сайта
Автор: mbs   
Дата:   08-03-20 08:50

Аз го писах преди две страници... Предишната версия беше като един кадър. Поглеждаш, избираш, отваряш.[smilie24] Сегашната е като филмова лента, в която всяка рубрика е отделен кадър. Колкото рубрики - толкова кадри. Как да не се счупиш от скрол!? [smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: Нова първа страница на сайта
Автор: CDman   
Дата:   08-03-20 11:06

Това да е дерта - визията.
За да се промени форума трябат нови потребители, а такива лично аз не виждам откъде ще дойдат и с какво форума ще ги накара да останат. [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Нова първа страница на сайта
Автор: terminator   
Дата:   08-03-20 21:58

Направете най-сетне платен вход с месечна/годишна такса за този сайт - без релками и с по-стегнат интерфейс (както беше допреди промяната). Иначе губите все повече потенциялни потребители ... Аз лично последните 3-4 г. изключително радко влизам тук, основно заради липсата на време да снимам, и напоследък и заради нововъведенията и залитането към безумния интерфейс тип "windows 10" ... Никога не бих си причинил изтезанието да отворя фотографски сайт на таблет или телефон, при положение че навсякъде ползвам от 6-7 години 27" монитори. Няма ка да се оцени качеството и достойнствата на една снимка на дисплей под 24"
Между другото - на 27" разстоянието между отделните секции и самите надписи с огромен по размер шрифт също дразнят, ама след като сте се понесли в руслото на чепатия и плосък изглед на интерфейса наложено от големите софтуерни компании ... проблема е ваш.



Публикацията е редактирана (08-03-20 22:05)

Отговори на това съобщение
 Re: Нова първа страница на сайта
Автор: CDman   
Дата:   09-03-20 08:13

Платен вход ? Т'ва да не е MetArt [smilie5]


Но пък по този начин ще се пресече практиката да се регват кухи фен-профили за да се само-аддваш шИдьоврИти като "лЙОбими" и да си правиш коментарИТИ "пУлезни". [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Нова първа страница на сайта
Автор: LorDDemoniC   
Дата:   09-03-20 09:43

На бързата лента няма Диви животни ...

Отговори на това съобщение
 Re: Нова първа страница на сайта
Автор: Mogila   
Дата:   09-03-20 10:13

Смяната на езика е най-отдолу. Това е фатално!

Отговори на това съобщение
 Re: Нова първа страница на сайта
Автор: exobexo   
Дата:   09-03-20 11:30

Ще е удобно да се добави показващ се бутон, който връща страницата в най-горна позиция [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Нова първа страница на сайта
Автор: imartin   
Дата:   09-03-20 13:12

Да, наистина в лентата горе няма "Диви животни", а пък има един-два по-непопулярни жанра.
Добре е като цяло новият изглед. Явно е, че все още е в работен вариант. Имам две забележки:
1.Празното сиво пространство вдясно, над и между снимките от "Първа страница" е несъразмерно голямо.
2. Отивайки надолу попадаме на "Рейтинг Б над 100 т." и там чисто белият фон веднага след сивия не стои добре. Според мен, въобще, бял фон за снимките не е подходящ. Може пак да е сив фон и ако трябва да се отделя от горния, то нека да е друг нюанс.


Отговори на това съобщение
 Re: Нова първа страница на сайта
Автор: sirkhann   
Дата:   14-03-20 11:05

Като Mogila - може ли бутонът за смяна на езика да се върне горе?

Сайтът ми се зарежда непрекъснато на английски език, а с новия вариант е много неудобно да се скролва до долу, особено на мобилно устройство...

Отговори на това съобщение
 Re: Нова първа страница на сайта
Автор: serjy   
Дата:   15-03-20 08:30

На таблет как изглежда, с опера браузер. [smilie11]

https://drive.google.com/file/d/1O_pyG99x93nnoVZZ1ZDw-BbSeQqc8FS1/view?usp=drivesdk




Публикацията е редактирана (15-03-20 10:15)

Отговори на това съобщение
 Re: Нова първа страница на сайта
Автор: demiman   
Дата:   15-06-20 15:46

Чудесно!!! Вече да можем да си избираме сами фона [smilie24] [shtrak] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Нова първа страница на сайта
Автор: terminator   
Дата:   21-06-20 16:51

Днес решавам да отворя фото-форрума и ... нов изглед на страницата. Пробвам да си вляза в профила, пиша юзер, пасс и върти се един символ пред бутона вход и дотам, същото и с вход с профил във ФБ. Добре че като се отвори секцията "форум" дизайна си е постарому и оттам си влизам безпроблем. Window 7 x64, Firefox 77.0.1 x64. През IE11 трагедията е още по-голяма, Не че го ползвам но за протокола - дава това https://prnt.sc/t3ruux без значение дали съм нацъкал изброените протоколи или не. С Chromium работи ок.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »