Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Пазаруване от Extreme Digital
Автор: tarantulaxxx   
Дата:   06-04-21 11:14

bobyn, благодаря за успокоението. Само да питам: и ти ли не получи имейл от румънския куриер? Направо от Еконт ти се обадиха, така ли?

Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване от Extreme Digital
Автор: fototo   
Дата:   06-04-21 12:27

tarantulaxxx направо еконт ви праща sms за пратката да получите може да я откажете и да я върнете ако не ви харесва тогава или след 14 дена тест пак с куриер но тогава излиза по скъпо и чакате връзка с сайта за уговорка за връщане
Сайта е коректен аз съм пазарил оттам поръчки над 3000лв.



Публикацията е редактирана (06-04-21 12:29)

Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване от Extreme Digital
Автор: bobyn   
Дата:   06-04-21 13:26

@tarantulaxxx

Веднага след поръчката този мейл:

Добър ден .....!
Твоята поръчка се подготвя за транспортиране и скоро ще бъде изпратена! След като пратката тръгне на път, ще получиш имейл от нас с номера на товарителницата за проследяване на пратката от Унгария до България.

На другия ден на обяд този мейл:

Добър ден.......!
Твоята поръчка беше предадена на куриер за транспортиране. Можeш да проследиш пратката в системата на Fan Courier от Унгария през Румъния до българската граница при Гюргево-Русе. В България пратките се предават на Еконт за доставка до посоченият от теб адрес. Aко в тракинг системата виждаш, че пратката е доставена, това означава, че Fan Courier е предала пратката на Еконт и до 2 дни трябва да я получиш.
В деня на доставката куриерът ще се свърже с теб по телефона или чрез SMS.

Еконт изненадващо нищо не изпратиха, направо куриера ми се обади.

Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване от Extreme Digital
Автор: tarantulaxxx   
Дата:   06-04-21 13:37

Много ви благодаря на всички за включването. И точно в момента и аз получих в акаунта си номер за проследяване на пратката. Явно току-що е предадена на румънски куриер и предполагам, че утре или най-късно четвъртък ще е в Еконт.
Благодаря ви!

Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване от Extreme Digital
Автор: abnorm   
Дата:   29-09-21 13:25

Здравейте!
Пазарувах два пъти оттам (за един Nikkor 10-20, който беше със 120лв по-евтин от българските магазини и за една Z-образна плочка/статив) през януари и май 2020г, и всичко беше точно! Стоката пристигна от Унгария, през Румъния и дойде до Еконт за 7дни! Никакви проблеми, даже се израдвах, че може да има толкова коректен тип търговия. На имейла ми непрекъснато имаше обновяване къде се намира поръчаното в момента.
Препоръчвам Extreme Digital, коректни са (поне са били до май 2020)!

Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване от Extreme Digital
Автор: avo   
Дата:   29-09-21 19:58

Ако е за фототехника виж calumetphoto.de Сериозен магазин, с европейска гаранция, идва бързо, цените като цяло са колкото тук, но винаги нещо е в промоция и тя наистина е добра. Аз си взех от тях тамрон 150-600, тук струва малко над 3000 без да е наличен и чакаш да ти го поръчат, там беше 2000, с безплатна доставка DHL или UPS,което си избереш. Иначе най-бързо ми идва всичко от амазон.де, стига да го продават те самите. С експресна доставка, която не е драматично по-скъпа, идва от днес сутринта за утре с DHL.

Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване от Extreme Digital
Автор: Nikoneff   
Дата:   29-09-21 23:02

Пазарувам сравнително често от Extreme Digital. Днес исках да поръчам разни неща от тях но останах неприятно изненадан, че старата клиентска база данни вече не работи. Наложи ми се да направя нова регистрация. Променена е и самата форма за поръчка и плащане. Това вероятно е в резултат на вътрешна реорганизация на работа вследствие на скорошното обединение между Extreme Digital и eMAG. Отделно начина на плащане по банков път също е променено. Преди плащането ставаше веднага с пускане на поръчката. Имаше форма за плащане с карта, в която се попълваха нейните атрибути и ставаше лесно. Сега вместо това на мейла ти пращат проформа фактура, в която е номера на банковата им сметка и основанието за плащане, което трябва да стане до 48 часа. В противен случай поръчката автоматично се анулира. Ако искаш да направиш плащането на куриера се доплаща още 3 лв. Отделно таксата за доставка е много повишена в сравнение с лятото. Мисля, че на продаваните артикули също [smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване от Extreme Digital
Автор: Yog   
Дата:   30-09-21 14:35

Както е написал avo, аз два пъти купувах от Calumet и бях доволен. Купих от оказиона едно апаратче на Канон, което тук просто не се намира втора ръка. И то беше в отлично състояние, и доставката беше ОК (чрез DHL), и цената беше добра.[smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »