Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 
 Canon PowerShot G7X Mark II 
Автор: Merry70   
Дата:   04-08-19 18:06

Здравейте, много ще се радвам, ако ми помогнете в избора на фотоапарат.Интересувам се от апарат, който искам да ползвам предимно за влогърство.Какво бихте ме посъветвали да взема.Спряла съм се на Canon PowerShot G7X Mark II, но много бих се радвала, ако ми кажете вашето професионално мнение тъй като аз не разбирам нищо.Благодаря!

Отговори на това съобщение
 Re: Canon PowerShot G7X Mark II 
Автор: ombre   
Дата:   04-08-19 19:34

Има страхотна оферта в фотосинтезис точно за целта.Комплект панасоник и микрофон Роде,можете да я видите ма техния сайт.Предлагам това,понеже не е посочен бюджет.Успех.



Публикацията е редактирана (04-08-19 19:36)

Отговори на това съобщение
 Re: Canon PowerShot G7X Mark II 
Автор: ombre   
Дата:   04-08-19 19:39

Не успявам да вмъкна линка,офертата е Panasonic G80 + 12-60 + Rode + доп.батерия.По голям е от този за който питате,но си мисля,че качеството,ще е много по добро.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon PowerShot G7X Mark II 
Автор: Merry70   
Дата:   04-08-19 19:54

Здравейте, благодаря за предложението.
Забравила съм да напиша,че бюджета ми е около 1000лв.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon PowerShot G7X Mark II 
Автор: ib   
Дата:   04-08-19 20:23

Канона е много добро апаратче. Наскоро гледах в базара, че се предлага втора ръка.
Не мога да обобща как е в сравнение с други подобни, но предложения Панасоник е значително по-голям и по-тежък.


Отговори на това съобщение
 Re: Canon PowerShot G7X Mark II 
Автор: ombre   
Дата:   04-08-19 20:41

Да по голям е,просто си помислих,че е добра идея за почти същите пари,да се вземе нещо по качествено.По голяма матрица,вънчен микрофон,сменяеми обективи.Предполагам (без да съм наясно как ще се ползва)камерата ще е на статив или сложена някъде неподвижна,ако е така,тогава няма значение теглото и обема,ако се държи в ръка,съм съгласен,че е по тежка и голяма.Видях бюджета,виждам че за 1000 ле има Panasonic lx 15,нямам идея дали е по добре или не от канона,просто споделям,ако мога да помогна на автора на темата.Като цяло видеото на Пана не е ли по добре от канинкон-сиките при еднакви класове камери?Последното съвсем сериозно го питам,понеже го мисля,но не знам дали е така.

Успех с избора.

ПС-бих погледнал и нещо втора ръка....[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon PowerShot G7X Mark II 
Автор: ombre   
Дата:   04-08-19 20:46

https://www.apotelyt.com/compare-camera/canon-g7-x-mark-ii-vs-panasonic-lx15

Отговори на това съобщение
 Re: Canon PowerShot G7X Mark II 
Автор: Konstantinov   
Дата:   04-08-19 21:15

Аз имам няколко апарата ,но в момента не бих купувал кропки ,а бих си взел фф с портретен обектив никон или сони а7 със 85мм 1.8 за колкото пари имам.За екскурзии самсунг ес 7 с двата оптични конвертора на самсунг дават 15,24 и 48 мм приравнени разстояния към фф има и 4к видео ако си зарибен вземаш и гимбал за 130 евро и снима супер.Със 85 мм на 1.8 снимам и по улиците ,точно ми идва като дължина не обичам да се навирам в хората като снимам.Днес видях едно момиче на около 25 със огледално рефлексен никон да снима в НДК.Носеше си го на врата ,беше висока над 1.75 и слаба не даваше вид да и тежи.
Знаеш ли че апарата който си си харесала може да снима на зеленото квадратче на бленда 1.8 за портрети.На тоя режим фона става размазан и ако си на екскурзия и искаш да се снимаш пред някоя статуя или дворец трябва да прочетеш как става -ти ще си на фокус отпред , а обекта отзад който искаш за спомен ще е размазан.
Имах неблагоразумието да препоръчам да малката дъщеря подобен апарат сони р100 и тя беше недоволна от тоя ефект ,това е аналога на сони подобен апарат.



Публикацията е редактирана (04-08-19 21:19)

Отговори на това съобщение
 Re: Canon PowerShot G7X Mark II 
Автор: Merry70   
Дата:   05-08-19 20:18

Благодаря много за коментарите! [smile] Ще разгледам всяко едно предложение.

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »