Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Търся художник който може да ми нарисува човек по описание ?
Автор: Ground_Zero_SPL   
Дата:   05-07-19 22:53

Здравейте! Става дума за отдавна починало 13 годишно момиче, за което не се разполага със реална снимка. За тая цел съм приготвил файл (за Microsoft Word) с възможно най-подробно описание. Във файла също така има и снимки на момичета, които имат някаква прилика с момичето, което ще се рисува. Разбирам, че няма как да стане 1:1 към едно с оригинала, но нека се постараем да изглежда максимално до реалното и да е качествено нарисувана, а не някаква анимация там....

Намерих в интернет художник от Пловдивско на име Атанас Маринчешки, но нещо не си влиза в фейсбук профила. А, той се занимава и с подобни поръчки, защото е бил полицай. Но още не съм успял да се свържа с него.

Ако някой познава този човек - ще се радвам ако ми съдейства връзка с него.
-------------------------------------------------------------------

Ако сте художник и проявявате желание и интерес да рисувате такъв проект е необходимо да се съобразите със следните условия и информация:

- Да сте съгласни за среща на живо, за да се обсъди по-добре проекта (ако се наложи такава среща).

- Да ми изпратите поне една Ваша рисунка на човек, за да добия представа какъв е вашия опит.

- Предлагам най-много 50% капаро от договорената цена.

- Да не изисквате по-висока цена от предварително уговорената такава!

- Ако е необходимо може да се нарисуват няколко лица в малък размер (колкото размера на един профилет аватар да речем) и аз да избера кое от тях е най-точното. Лицата също ще се заплащат според предварително уговорената цена.

- Не държа момичето да бъде нарисувана с бои. Компютърна графика (например с Фотошоп) също се приема - даже по-предпочитам да е с компютърна графика. Но и с бои не пречи.

Ако сте художник и се съгласихте с условията и информацията може да ми напишете лично съобщение. Аз ще Ви изпратя файла и телефон за връзка и така... :)

ПС. Моля да ми пишат само сериозни художници с опит и на зряла възраст! Художници на студентска възраст да не ми пишат, понеже често си сменят мнението.... На няколко такива вече попаднах. Днес искат да ти изпълнят поръчката, а утре - са на друго мнение.

Поздрави! [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся художник който може да ми нарисува човек по описание ?
Автор: quazimodo   
Дата:   06-07-19 08:18

Бегай у полицията да ти спретнат един фоторобот[smilie5].

Отговори на това съобщение
 Re: Търся художник който може да ми нарисува човек по описание ?
Автор: solo5   
Дата:   06-07-19 08:24

Faces 3.0 се казва програмата, с която можеш да напправиш фоторобот

Отговори на това съобщение
 Re: Търся художник който може да ми нарисува човек по описание ?
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   06-07-19 11:38

В Пловдив е също и Георги Железаров, добър портретист е.
Тук можеш да го откриеш. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся художник който може да ми нарисува човек по описание ?
Автор: Ground_Zero_SPL   
Дата:   06-07-19 12:35

Благодаря, Диди! Ще пробвам да се свържа с човека. :)


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »