Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Ремонт на обектив Сони?
Автор: djfroggy   
Дата:   11-04-24 22:55

Привет,
Преди години си закупих от Сони при една разпродажба на мостри обектив Sony 70-300 G SSM A-mount. По това време имах Sony A7R и с преходника LА-EA3 обективът не фокусираше. Докато сменя апарата и изтече гаранцията :-). След това ъпгрейднах с А7RII, после A7RIV но този обектив така и никога не фокусираше. Фокусът тръгва, хънтне малко и спре.
Вчера ми попадна оферта за една новичка А900 и я взех. Сложих обектива на тялото и той фокусира! Но, фокусът на дългия край никога го няма до пълна точност, независимо какви настройки ползвам на функцията Focis Microadjustment. Вероятно, иска ремонт.
Къде в София да го занеса? Преди 10 години съм ползвал сервиз Стемарк, където работеше един Стефан. Той ми е вършил два пъти чудесна работа при проблем с тела на Сони, но веднъж съм носил обектив и не можа да помогне. Все още ли това е най-доброто място за сервиз на обективи Сони?


Отговори на това съобщение
 Re: Ремонт на обектив Сони?
Автор: quazimodo   
Дата:   12-04-24 07:12

Все още.

Отговори на това съобщение
 Re: Ремонт на обектив Сони?
Автор: mihalo   
Дата:   16-04-24 02:36

Зад ъгъла надзърта Tamron

[smilie3]

/в линка има поводи за замисляне/


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »