Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Непрекъсната борба с половинката
Автор: philip   
Дата:   10-07-19 12:03

Понеже темата е за нас хобаджиите (профитата едва ли имат такива проблеми), си мислА за 1 равноправно решение:

- Купуваш (подаряваш) на жената нещо, дето вече си е харесала, за 2.Хk, а след това се само-даряваш с техника за... Хk?![smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: Непрекъсната борба с половинката
Автор: carps   
Дата:   12-07-19 21:41

Има един виц : "Снощи сънувах няй-големият си кошмар,че жена ми ми продала въдиците на цената която съм и казал,че съм ги купил"[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Непрекъсната борба с половинката
Автор: Джъмбо   
Дата:   13-07-19 09:41

мойта половинка е наясно с цените във фотосектора, но ако изкажа аргумент че техниката е нужна за общата ни фирма винаги се е съгласявала, дори е давала тя финансите [smitten] [smitten] [smitten] [smitten] [smitten] [smitten]

Отговори на това съобщение
 Re: Непрекъсната борба с половинката
Автор: smilen_k   
Дата:   15-07-19 13:31

Току що си поръчах едно обективче за 200 лева и си казах всичко както е в действителност. Първата рекция беше:
- Докато не почнеш да вадиш пари с тази техника, не даваме и пукнат лев!
Но след лек размъсъл каза:
-Добре де купи си го щом ти трябва [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Непрекъсната борба с половинката
Автор: mitpis   
Дата:   15-07-19 14:14

Не разбрах обекъивчето 200 лв е или 2000лв [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Непрекъсната борба с половинката
Автор: smilen_k   
Дата:   16-07-19 12:17

mitpis , няма грешка, 200 лева е обектива. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Непрекъсната борба с половинката
Автор: Almagest   
Дата:   16-07-19 18:06

Тази тема наистина освежи атмосферата.

Отговори на това съобщение
 Re: Непрекъсната борба с половинката
Автор: ivailo_radev   
Дата:   17-07-19 15:56

Прочетох темата и осъзнах, че съм най-големият късметлия на света. Понеже доста пътуваме и имаме и един пътешественически блог, пък жената и Инстаграм профил има, та снимам доста и по пътешествия. До миналата година имах един Д7200 и някое обективче. Та ноември в един магазин пуснаха Сони А7 iii с Тамрон 28-75 на промоция и жена ми цяла вечер ми мрънкаше да сме го вземели. "Половината ми снимки са с бекфокус, искам безогледалка бла бла". На другия ден в 8 сутринта висеше (понеже аз не можех) пред магазина и взе първия комплект. Че после и продаде всичкото никонско на супер цени в ибей. Сега мрънка и за гимбал, че да и били пътешественическите видеа по-хубави. Като ви гледам проблемите, направо довечера ще я заведа на една вечеря :)

P.S. И аз съм хобист (или хобит или каквото е там :D)

Отговори на това съобщение
 Re: Непрекъсната борба с половинката
Автор: gh0st_messenger   
Дата:   20-07-19 23:08

Събирам и багажа и при майка и е пращам да и дойде акъла.. и така има няма 2-3 пъти та последно не посмя и да се върне.. сега си купувам каквото си искам, сметка на парите ако не ми ги дава някоя не може да ми каже какво да правя с тях... ама за това се искат топки!

Отговори на това съобщение
 Re: Непрекъсната борба с половинката
Автор: imitev   
Дата:   21-07-19 02:08

За друго се искат топки, а това, за което говориш, обикновено си е инсталирано в човека в първите му 7 години...

Отговори на това съобщение
 Re: Непрекъсната борба с половинката
Автор: Konstantinov   
Дата:   22-07-19 17:17

Нормално е една дама с маникюр да няма отношение към техниката,жените нито се интересуват, нито си купуват апарати, или каквато и да било техника и нямат желание да притежават такива неща.Гледах уъркшоп и фотографката спомена че ползва техника под наем.Има логика, винаги ползваш под наем последни или предпоследни модели, а като си купиш, техниката остарява за 4-5 години и вече не си технически конкурентен .
В тоя ред на мисли е нормално жена ти да не разбира и недоумява защо ще си взимаш каквато и да била техника.На жена си аз купувам телефон,часовник ,лаптоп ,тя няма да седне да избира и да си купи.
Не го правят нарочно, приоритетите на мъжете и жените са различни.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »