Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Непрекъсната борба с половинката
Автор: CDman   
Дата:   02-07-19 09:00

Всяка красива жена може да спечели "борбата" като се появи пред половинката по бельо. [smilie5]

За жалост пред жените, или поне пред тези с които съм бил, тоя номер не е минавал [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Непрекъсната борба с половинката
Автор: serjy   
Дата:   02-07-19 10:15

Ако един мъж по никакъв начин не ощетява семейството си, с това което си купува, не виждам с какво основание жана му ще му дава наклон на разходите [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Непрекъсната борба с половинката
Автор: kireto_a   
Дата:   02-07-19 10:54

май не си женен. като се ожениш няма такова нещо "си купува", щото нема пари. собствени.

Отговори на това съобщение
 Re: Непрекъсната борба с половинката
Автор: smilen_k   
Дата:   02-07-19 12:09

Автор: kireto_a [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Непрекъсната борба с половинката
Автор: serjy   
Дата:   03-07-19 11:30

женен съм от 16 години момчета. а това, че си нямате "собствени" пари означава, че жените яко са ви настъпили [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Непрекъсната борба с половинката
Автор: smilen_k   
Дата:   03-07-19 12:45

serjy не че нямаме собствени пари, но ги укриваме, как иначе ще си купуваме апаратчета и обективчета[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Непрекъсната борба с половинката
Автор: imitev   
Дата:   03-07-19 19:25


Кофти жени сте си вземали, момчетааа...

Отговори на това съобщение
 Re: Непрекъсната борба с половинката
Автор: denkich   
Дата:   04-07-19 11:50

За мен най-правилно е един човек предварително да си каже, че иска финансови подаръци за рожден ден или имен ден, за да си събере и да си купи това, което иска.

Отговори на това съобщение
 Re: Непрекъсната борба с половинката
Автор: uri64   
Дата:   04-07-19 12:17

Радини вълнения. serjy е напълно прав. Колегите без собствени пари и тези, принудени да ги укриват, са жертви на домашно насилие от такива чудовищни мащаби, че дори и Истанбулската конвенция не би могла да ги спаси. [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Непрекъсната борба с половинката
Автор: CDman   
Дата:   04-07-19 13:33

Като чета си представям следната ситуация.

Фотограф напуска жена си. Тя плаче и го пита.
- По-млада ли е ?
- Не. Даже е 10 години по-стара.
- По-слаба и по-красива ли е ?
- Не. Тежи 100 кила.
- Бременна ли е ?
- Не. Тя си има вече 3 деца.
- Значи е добра в секса ?
- Не. Пълно дърво е.
- Защо тогава ме напускаш и отиваш при нея ?
- Защото ми позволява да си купувам всякаква техника. [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Непрекъсната борба с половинката
Автор: kireto_a   
Дата:   04-07-19 14:29

не са ни кофти жените. много са си добри. то това е инстинкт. и ако е решила, че твойте пари са си твои, трябва сериозно да се замислиш, чии пари мисли за общи.

Отговори на това съобщение
 Re: Непрекъсната борба с половинката
Автор: Stefan.S   
Дата:   04-07-19 14:33

Пожелавам на всички жена като моята.Нямаме лимит какво да се купува.[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Непрекъсната борба с половинката
Автор: serjy   
Дата:   04-07-19 15:22

с моята жена нямаме общи пари, имаме общи разходи, които трябва да покрием. когато аз изкарвам повече, ги покривам аз, когото жената изкарва повече ги покрива тя. редуваме се и си помагаме. кой колко изкарва и колко харчи си е негова работа. никой не е соственост но другия и никой няма претенции към другия в паричен план. постройте си и вие така семейните отношения и няма да имате проблеми.

...е, понякога се крия какво ще купя, НО само щото жената, ако разбере какво искам, ще ми го купи тя, а аз искам сам да си го взема. понякога и тя крие от мен по същата причина, но след това се радваме заедно на новите придобивки [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Непрекъсната борба с половинката
Автор: MarinY   
Дата:   04-07-19 16:18

А, в същност, никой не отговаря, защо съществува тази борба.
Като оставим настрана съвременните тенденции за промяна и разбъркване на природата на половете, жената се замисля повече за сигурността на статуквото, на децата, на оцеляването на групата. А бюджета е ограничен. Парите са разпределени за неотложните разходи за дома и семейството.
Когато има доходи, над базовите нужди, борба няма.
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Непрекъсната борба с половинката
Автор: JimmyStoikov   
Дата:   04-07-19 16:46

MarinY, споделям мнението ти! [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Непрекъсната борба с половинката
Автор: nislon   
Дата:   04-07-19 17:15

Бях на бира с добри приятели. Говорихме си за този проблем и веднага ми предложиха решение.
Да си купя, каквото ми трябва, след което да ми го "подарят" за рожден ден [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Непрекъсната борба с половинката
Автор: shamelessEyes   
Дата:   04-07-19 21:22

...бе да не ви плаша, ама "некой ни *** жената"! [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Непрекъсната борба с половинката
Автор: LUBOMIRHRISTOV   
Дата:   05-07-19 00:07

Според моето не професионално мнение всичко зависи от това до колко жената до теб иска да си щастлив , до колко оценяваш това и .......... естествено ,не маловажно колко изкарваш ! Няма смисъл да криеш парите т.е. да имаш фонда и аз съм човек ,ако си осигурил нещата вкъщи или по-точно ако човека до теб смята ,че го правиш т.е. нужно ли е порше ,за да има семейно щастие . Както някъде прочетох : Не е важно колко изкарваш ,а как ги харчиш ! Бих добавил и как обясняваш как или защо си ги похарчил !!!
Сещам се за един виц ! Стар е и да ме извинят тези дето го знаят !

Срещат се двама приятели и единият много унил и вкиснат . Другият го пита : Защо си така ?
Той отговаря : Взех си заплатата и вървейки по улицата срещнах млада жена .Много ми хареса , предложих ѝ и тя се съгласи . Два дена бяхме по хотели и всичко изхарчих .Сега се прибирам вкъщи и не знам какво да обясня !????
Другият се замислил и казал : Вземаш един молив , подостряш го ,слагаш го зад ухото прибираш се вкъщи и всичко си разказваш ! Така както е било !!!
Другият казал : Не думай !!! Ще ме убият !!!
Но все пак го направил.
Намерил молив , подострил го , поставил го зад ухото , отишъл си вкъщи и доста цветисто разказал за всичко което му се е случило ! Било повече от снимане на муделки !
Жена му го погледнала , позачудила се и му се изсмяла в очите : Лъжеш идиот такъв !!! Два дена карти сте играли и всичко си похарчил !!! Даже си бил писар !!! Молива е още зад ушето ти !!!

Бих казал само : Всички тук имаме някакви апаратчета и обективчета , които явно някак си си ги позволяваме , но ако нямаме семейно щастие , поне за мен няма да имат стойност !!!


Отговори на това съобщение
 Re: Непрекъсната борба с половинката
Автор: serjy   
Дата:   05-07-19 07:49

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Непрекъсната борба с половинката
Автор: CDman   
Дата:   05-07-19 07:50

Много сериозно стана, а вече е петък [smile]

Има един стар виц:

Защо е добре един мъж да е женен ? Защото не може за всичко да е виновно правителството. [smilie5]

За фотографи би звучал така:

Защо е добре фотографът да е женен ? Защото не може да обвиняваш за всичко техниката. [smilie5]

Ай наздраве [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Непрекъсната борба с половинката
Автор: MikeDimit   
Дата:   05-07-19 14:08

Нищо не разбирате . Да си женен е занаят и професия! Все си крив, ама е забавно:-) Ей моето половинче и то се запали да снима. Пушек се дига, затвори се сменят...мани! Купуваме общ апарат, ама аз да го избера. После ..що не снима с цялата ни техника? Аз виноват..( мамка им и Канон маркетинг). Земем обектив на същия принцип-опа...нали е нов, що не фокусира винаги където трябва?? И що не продадеш твоите апарати и обективи, които не ползваме??? И те така на 2-3 месеца веселба...[beer]



Публикацията е редактирана (05-07-19 14:11)

Отговори на това съобщение
 Re: Непрекъсната борба с половинката
Автор: activ85v   
Дата:   09-07-19 10:20

Вземаш го на лизинг и казваш намалиха ми заплатата ????

Отговори на това съобщение
 Re: Непрекъсната борба с половинката
Автор: hansto   
Дата:   09-07-19 11:22

Кой има време да пише по време на военни действия :Д

Отговори на това съобщение
 Re: Непрекъсната борба с половинката
Автор: mitpis   
Дата:   09-07-19 17:57

Ама вярно ли има толкова дребнави жени дето правят проблем за някакъв си обектив и фотоапарат, нали любовта е най-важното?![smitten]



Публикацията е редактирана (09-07-19 19:27)

Отговори на това съобщение
 Re: Непрекъсната борба с половинката
Автор: шдфдшд   
Дата:   09-07-19 20:48

...абе , хубаво е да има котва....[smilie7]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »