Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Мнения за Nikon D850
Автор: MarinY   
Дата:   12-06-19 17:22

Айфоня и подобните му "дават 90% от необходимото"(за фейс и инстаграм).
Ако искаш Кадър, ти трябва да дадеш 90%, не машината.
[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Мнения за Nikon D850
Автор: iavorianev   
Дата:   12-06-19 17:34

Автор: chrisnoch
Дата: 12-06-19 16:36

momche_29,
Като ти гледам "снимките" в профила, чак ми иде да заплача!
Нима е възможно да щракаш с D750 толкова (меко казано!) посредствено?!
Не ти е виновен фотоапаратът!


Снимките му са с Никон Д3100, не че има някакво значение де, според мен такива снимки можеш да направиш и с Д60 и с Д5.Това което ме дразни е че влизат "изсират" една такава тема и после диалога е нулев

Отговори на това съобщение
 Re: Мнения за Nikon D850
Автор: quazimodo   
Дата:   12-06-19 19:50

MarinY написа:

> ...Ако искаш Кадър, ти трябва да дадеш
> 90%, не машината.
> [shtrak]

Ako имах такива мераци щях да си купя блокче, четка и водни боички (щото са по-екологични [smilie5] )[beer]



Публикацията е редактирана (12-06-19 19:51)

Отговори на това съобщение
 Re: Мнения за Nikon D850
Автор: Mogila   
Дата:   12-06-19 21:18

Текстът беше премахнат от Администратор на Фото Форум, защото съдържа СПАМ, не е по темата, е предпоставка за конфликти, има лош правопис или противоречи на правилата на сайта.

Отговори на това съобщение
 Re: Мнения за Nikon D850
Автор: Konstantinov   
Дата:   13-06-19 12:50

Само питаше дали да смени д750 с д850.
Аз ако имах желание да отделя още пари бих сменил или по скоро бих си купил д850.
Като чете човек може да помисли че наистина нещо жълтее.За жълтеенето има друга причина.С възрастта на човек лещата на окото пожълтява и над 50 години почва да вижда белото малко жълтеникаво.На калиброван монитор , аз виждам бялото леко жълтеникаво.
Купих белгийска леща три фокусна ,дифракционна ,каквато ми препоръчаха и си избрах най-готината и добре изглеждаща и слаба офталмоложка,чаках месец за нея и преди 15 дни ми смени лещата, за 10 минути става, не боли изобщо ,нито по време нито след това и си оправих баланса на бялото на лявото око и сега виждам бялото -бяло, а не жълто.
А такава зеленикава снимка не съм успял да изкарам за три години нито една със д750.
Снимам със сони некс ф3 от 6 години и със никон от 3- д750 от година със а6500 на сони и ако не се получават съвършени цветове причината не е в апарата.Все пак ако осветяваш със синьо снимката ще е в синьо ако светиш със жълто ще е в жълто и т.н.

Отговори на това съобщение
 Re: Мнения за Nikon D850
Автор: chrisnoch   
Дата:   13-06-19 13:43

Текстът беше премахнат от Администратор на Фото Форум, защото съдържа СПАМ, не е по темата, е предпоставка за конфликти, има лош правопис или противоречи на правилата на сайта.

Отговори на това съобщение
 Re: Мнения за Nikon D850
Автор: farushko   
Дата:   13-06-19 14:16

chrisnoch

Дай да видим някой твой "професионален" кадър. Току виж сме осъзнали откъде идва това твое самочуствие.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »