Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Проблем с аватарите в профила ми
Автор: ombre   
Дата:   09-06-19 09:35

Пичове,при опит да сменя един аватар с друг (например в тема портрет),изчезва стария,но новия не се зарежда,а стои само зелено квадратче.Аз ли не правя нещо като хората,че отдавна не съм го правил това упражнение или проблемацията е другаде?Не че е важно,просто се чудя защо не става.....[smilie8]
 Re: Проблем с аватарите в профила ми
Автор: hotsnail   
Дата:   09-06-19 10:15

Какви са тия аватари омбре. Съжалявам ама дори не разбирам, за какво става дума.
 Re: Проблем с аватарите в профила ми
Автор: Grimjaur   
Дата:   09-06-19 10:19

Ако имаш предвид смяна на "корицата" на дадена папка/албум - и при мен се получи така с една от папките.
 Re: Проблем с аватарите в профила ми
Автор: ombre   
Дата:   09-06-19 10:25

Grimjaur-точно за тези говоря.Кире в личния профил всеки може да си направи отделни албуми и да им зададе някаква снимка(аватар).Като отвориш профила си,там където имаш една галерия и си я кръстил портрети и съотвено си сложил някаква снимка.Ако иксаш да я заместиш с друга,тази изчезва и би трябвало да се показва новата,но не става,поне при мен.Старата се трие,но новата я няма,не се зарежда или и аз не знам как да го кажа.Явно не е само при мен,така че темата се изчерпва с това.
Мерси.



Публикацията е редактирана (09-06-19 10:28)
 Re: Проблем с аватарите в профила ми
Автор: LeniS   
Дата:   09-06-19 11:02

споко при всички е така [smilie18]
 Re: Проблем с аватарите в профила ми
Автор: ombre   
Дата:   09-06-19 11:04

Споко съм,не е нещо важно,просто ми беше интересно дали е само при мен проблемацията.Мерси на всички включили се.
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.