Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Бихте ли ми препоръчали фото в София?
Автор: Ctudio5   
Дата:   06-06-19 21:31

Където все още проявяват филми по С41, работят на добри (за клиента) цени и си разбират от работата. Имам посъбрани малко филми за проявяване.

Отговори на това съобщение
 Re: Бихте ли ми препоръчали фото в София?
Автор: vladod   
Дата:   06-06-19 23:09

Здравко Деков - ул."Иван Асен II" 34
или
Велимира Илиева - фото "Снежолина" на ул."Пиротска", преди кръстовището с бул."Христо Ботев"
[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Бихте ли ми препоръчали фото в София?
Автор: Ctudio5   
Дата:   07-06-19 08:10

Някой знае ли какви са цените?

Отговори на това съобщение
 Re: Бихте ли ми препоръчали фото в София?
Автор: Synthy   
Дата:   07-06-19 09:11

След като нямаш избор, защо питаш за цени?

Отговори на това съобщение
 Re: Бихте ли ми препоръчали фото в София?
Автор: Ctudio5   
Дата:   07-06-19 10:25

Цената ми е важна, ще проявявам 40-50 филма. Писах на 2 фота, никой не ми отговори. Затова пуснах тук съобщение. Надявах се на повече мнения и препоръки.

Отговори на това съобщение
 Re: Бихте ли ми препоръчали фото в София?
Автор: yakumo   
Дата:   07-06-19 11:14

текст
Доколкото знам, там се занимава съфорумецът muu текст


Отговори на това съобщение
 Re: Бихте ли ми препоръчали фото в София?
Автор: dekov   
Дата:   07-06-19 12:23

Снимали сте 40-50 филма и не сте проявили нито един???
Я си представете, че нещо с апарата не е наред, а има и много други възможности за провал.


Отговори на това съобщение
 Re: Бихте ли ми препоръчали фото в София?
Автор: Ctudio5   
Дата:   07-06-19 12:44

Снимани са с различни апарати върху различни марки филми, изтекли по различно време. Снимам основно ломография. Проявявам и сам някои филми ръчно, но не винаги съм доволен от резултата. Затова съм оставил някои филми да ги пусна във фото. Основно са ми проблем филми с по-високо ИСО - 400 и нагоре. Там резултатът е непредсказуем. Затова искам да минимизирам случайните фактори.

Отговори на това съобщение
 Re: Бихте ли ми препоръчали фото в София?
Автор: dekov   
Дата:   07-06-19 13:08

Как си представяте предсказуеми резултати от различни стари филми с изтекъл срок, с различни фотоапарати и различен режим на проявяване, прекалено много са променливите в това "уравнение".
[shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Бихте ли ми препоръчали фото в София?
Автор: Ctudio5   
Дата:   07-06-19 13:13

Така е, затова искам да се опра на специалист с опит в индивидуалната преценка и специфичната корекция (пушването) на филмите. Разбирам, че вие сте един от препоръчаните фото студиа, може ли да минем на лични съобщения?

Отговори на това съобщение
 Re: Бихте ли ми препоръчали фото в София?
Автор: yakumo   
Дата:   07-06-19 13:24

Тази поръчка ми навява усещането за много неприятности и за двете страни [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Бихте ли ми препоръчали фото в София?
Автор: dekov   
Дата:   07-06-19 13:24

При процес С41 не се препоръчва "Push" режим, проявяването е само 3 мин. и 15 сек, за разлика от Е6 и черно-бялото проявяване където времената започват от 6 мин. нагоре.


Отговори на това съобщение
 Re: Бихте ли ми препоръчали фото в София?
Автор: sirkhann   
Дата:   08-06-19 22:29

За "пуш" навремето никой не се навиваше да го прави на Лаб, или евентуално при цена 2х. Въпросите за крос и пуш процесинг, естествено, ги задавах преди да започна да снимам.

Ако имам това количество филми, реално бих ги разделил на случаен принцип на няколко партити и бих ги раздал на няколко проверени фото ателиета. Първо - за да си изградя собствено мнение и второ - за да намаля евентуалните рискове... Може и по 5 филма на фото, ако има проблеми някъде (надраскан филм и т.н.), провинилото се фото се зачерква от списъка и се отива на рунд две.

Относно цените - непрекъснато се качват. От 1.5 преди две години, най-евтино проявявах на 2.5 тази и сега по-евтино от 3.5 не можах да намеря някъде, където да ми е удобно...

В началото на Бул. Витоша има Фото Свят (от страната на Съдебната Палата), където проявяват за 1 час, но последно един новак ми надра филма там...

Отговори на това съобщение
 Re: Бихте ли ми препоръчали фото в София?
Автор: pliska   
Дата:   10-06-19 13:07

Пробвайте при Фото Гърбачев-София - ул."Г.С.Раковски" 86 а срещу Операта до (SDI).Проявяване по Ц-41 35мм и скан - 5 лв.[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Бихте ли ми препоръчали фото в София?
Автор: asahi   
Дата:   10-06-19 23:41

И да пробва, и да не пробва, резултатът при така поставените условия ще е съмнителен. Когато се правят експерименти се оставя едно неизвестно, а не 2-3-4.

Отговори на това съобщение
 Re: Бихте ли ми препоръчали фото в София?
Автор: da.fo   
Дата:   11-06-19 00:36

Ако не сте намерили къде да ги проявявате - аз предлагам тази услуга на 3 лева. Няма опасност от надраскване на 100% !!! Но се намирам на 550 км от София - гр. Каварна [shtrak]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »