Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Питане относно E-Infinity Camera Store
Автор: fototo   
Дата:   20-08-19 15:59

при мен дойде за 10 работни дни

Отговори на това съобщение
 Re: Питане относно E-Infinity Camera Store
Автор: Иванов   
Дата:   21-10-19 11:53

Привет на всички,
да не отварям нова тема, затова пиша в тази, а и ще е актуална ако някой още се интересува като мен:
Та , въпроса ми е: Как определяте с кой превозвач да Ви се изпълни поръчката, тъй като по-горе @smilen_k е написал, че чрез Габиели доставките са в пъти по-достъпни, а при мен с поръчката директно ми начислява 100 лв. за доставка.Къде избирате с кой куриер да стане доставката?
Пак се опитвам "да хвана господ за шлифера", и да видим дали няма да ми излезе солено.[shtrak] [shtrak] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Питане относно E-Infinity Camera Store
Автор: fototo   
Дата:   21-10-19 11:56

Колкото изписват след обработка на стоката,точни са!След това малко зависи от куриерската служба при мен DHL

Отговори на това съобщение
 Re: Питане относно E-Infinity Camera Store
Автор: lamerko   
Дата:   21-10-19 12:02

Не се сещам при мен как беше - май веднъж през DPD и веднъж през DHL. Но може би има значение през кой сайт поръчваш - UK версията може да ти излезе по-солено с доставката :)

Отговори на това съобщение
 Re: Питане относно E-Infinity Camera Store
Автор: geod   
Дата:   21-10-19 12:48

Иванов , не съм пазарувал от сайта , но съм ползвал няколко пъти Габиели . Вземат 2лв на килограм тегло от Англия и имат регионални центрове в София, Пловдив, Бургас и Варна,откъдето можеш да си вземеш пратката без допълнителни такси.

Отговори на това съобщение
 Re: Питане относно E-Infinity Camera Store
Автор: hansto   
Дата:   21-10-19 13:10

аз съм ползвал габко доста пъти, досега не е имало проблем

Отговори на това съобщение
 Re: Питане относно E-Infinity Camera Store
Автор: Иванов   
Дата:   21-10-19 13:16

Разбрах, в зависимост от адреса на получаване, сайта ти калкулира чрез кой доставчик да стане транспортирането, и каква да е сумата.
Благодаря на всички включили се!

Отговори на това съобщение
 Re: Питане относно E-Infinity Camera Store
Автор: xsakex   
Дата:   21-10-19 14:25

Сайтът взима адреса за доставка от PayPal. Тоест ако искате пратката да бъде доставена в офис на Гъбко, трябва да си направите PayPal, който да е с адрес в UK. Paypal не позволяват да добавяш адреси, различни от страната на първоначална регистрация.

Не съм го ползвал, защото поръчах от ebay, но бях прочел доста по темата как да се избегне скъпата доставка от e-infin.

Отговори на това съобщение
 Re: Питане относно E-Infinity Camera Store
Автор: patzo   
Дата:   22-10-19 14:15

Поръчвал съм преди доста време от там точно през Англия и Гъбко. Доставката до Англия беше безплатна, но ако не е застрахована. Имаше различни опции при доставка. Аз за всеки случай застрахована поръчах - доколкото си спомням беше процент от цената 2% май.



Публикацията е редактирана (22-10-19 14:16)

Отговори на това съобщение
 Re: Питане относно E-Infinity Camera Store
Автор: svetozar_stefanov   
Дата:   22-10-19 23:04

написа:

> Поръчвал съм преди доста време от
> там точно през Англия и Гъбко.
> Доставката до Англия беше
> безплатна, но ако не е
> застрахована. Имаше различни
> опции при доставка. Аз за всеки
> случай застрахована поръчах -
> доколкото си спомням беше процент
> от цената 2% май.
>

>
> Публикацията е редактирана (22-10-19
> 14:16)

При Габко няма застраховка на стоката.Поръчвате на собствен риск.

Отговори на това съобщение
 Re: Питане относно E-Infinity Camera Store
Автор: patzo   
Дата:   22-10-19 23:57

Аз имах предвид за доставката до Габко. Самата доставка от сайта.

Отговори на това съобщение
 Re: Питане относно E-Infinity Camera Store
Автор: smilen_k   
Дата:   27-10-19 10:39

Аз поръчвам редовно от тях и мога да кажа следното:
Вариянтите за доставка са 2 или през техния доставчик за България, който в случая е DHL, пратките идват много бързо, но е доста скъпичко за един апарат е 42 евро, но пък има застраховка и си по-спокоен, другия вариянт е през фирма посредник, аз исползвам Габиели, давате техния адрес в Лондон и те ви го изпращат там, и от там Габиели ви го карат до България. Излиза доста евтино, но си заслужава да се използва само за по евтини неща. Габиели вече и те имат застраховка, която е проценнт от стойността на стоката, но тогава по добре да си го пуснете с DHL. Относно фактурите нямате никакви проблеми, издават се за всяка една стока но са автоматични, тоест ако се регистрирате като ФЛ ще са на ФЛ, ако се регистрирате като Фирма, ще са си на фирмата. Към всяка поръчка има бутонче-->Get invoice и това е. Ако на някой нещо не му е ясно дами пише на ЛС ще помогна с каквото мога[beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »