Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Сервиз Sigma - Пловдив
Автор: iamanovoice   
Дата:   11-02-19 19:51

Здравейте! Днес Sigma 17-50 2.8 даде фира, отказва да zoom-ва след 21мм. Виждам, че не е рядко срещан проблем, но не мога да се справя с отварянето му и бих предпочел да го оставя в сервиз. Виждам, че има оторизиран сервиз в София, но ми е инетерсно дали няма и някой, който би се занимал да го разглоби в Пловдив. Идеи? Благодаря!

Отговори на това съобщение
 Re: Сервиз Sigma - Пловдив
Автор: SEURET   
Дата:   11-02-19 21:44

Проблем ли е да се изпрати до София?

Отговори на това съобщение
 Re: Сервиз Sigma - Пловдив
Автор: iamanovoice   
Дата:   11-02-19 23:42

По принцип не е проблем да го изпратя, стига да не се налага да пътувам аз. Наистина не виждам възможност да отида скоро, но ако мога да го пусна с Еконт до някой надежден сервиз, за който мога да съм сигурен, че ще го оправят, след което ще ми го пуснат с наложен платеж обратно в размер на сумата за ремонта, няма да ми е проблем. Просто ми беше чудно дали няма да успея да намеря нещо в Пловдив. Защо, имате предложение ли? Ще се радвам да го чуя!

Благодаря Ви за отделеното внимание! [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Сервиз Sigma - Пловдив
Автор: hotsnail   
Дата:   11-02-19 23:45

Питайте вносителите и централен сервиз, как най-лесно да станат нещата. Хората са свестни.

http://photosystems.bg/photosystems-contacts/

Отговори на това съобщение
 Re: Сервиз Sigma - Пловдив
Автор: iamanovoice   
Дата:   11-02-19 23:50

Да, мисля да се свържа и с тях утре. Проблемът се появи по залез днес и се прибрах късно, затова разучавам всякакви варианти преди да действам утре. Благодаря!

Отговори на това съобщение
 Re: Сервиз Sigma - Пловдив
Автор: Canon1Dplus1V   
Дата:   16-02-19 02:48

Питай в сервиза на "Пулсар", Пловдив, бул. Източен 22
тел.: 032/664945,0878664945

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »