Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Статив
Автор: vivi98   
Дата:   29-01-19 14:22

Здравейте, харесала съм си този статив: https://photocamera.bg/tripods-hama-Star-hama_star_75 може ли да ми дадете мнение? Благодаря предварително! ????

Отговори на това съобщение
 Re: Статив
Автор: Synthy   
Дата:   29-01-19 14:27

Повече от сапунерка не разчитай да носи (може дори тя да му е тежка, ако е по-голяма)

Отговори на това съобщение
 Re: Статив
Автор: nokoniko   
Дата:   29-01-19 14:31

Аз взех този и съм доволен. този който си харесал е доста лек...зависи какво ще закачащ на него.[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Статив
Автор: stoyanvakarelov   
Дата:   29-01-19 15:15

И аз съм закачал сапунерка Сони на този Хама, да снимам видео, и се счупи ръчката, която контролира главата. Сега вече не става и за сапунерка.

Отговори на това съобщение
 Re: Статив
Автор: ikoveliko   
Дата:   29-01-19 15:56

https://photo-forum.net/index.php?APP_ACTION=PHOTOSTORY&request=read&id=290


Дано те ориентира [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Статив
Автор: ivanovod   
Дата:   29-01-19 19:50

Вземай каквото си ришил и каквото ти е по джоба. Като започнеш да го ползва ще разбереш за теб добър ли е или трябва да търсиш тещо друго.

Отговори на това съобщение
 Re: Статив
Автор: dekov   
Дата:   29-01-19 21:10

Не става за фотоапарат, за малка видеокамера е.


Отговори на това съобщение
 Re: Статив
Автор: oswald   
Дата:   29-01-19 21:20

nokoniko, имах абсолютно същия. Много са чупливи, много...

Отговори на това съобщение
 Re: Статив
Автор: mtvachev   
Дата:   29-01-19 21:23

Ако не разполагаш с по-голям бюджет - вземай. Аз съм с по-големият му брат. Напълно любителкси и аматьорски, но си щракам. Държи никон 3200 с обектив токина 11-16.

Отговори на това съобщение
 Re: Статив
Автор: mitpis   
Дата:   30-01-19 00:11

и аз мисля като mtvachev, ползвам подобен на това което си харесал от десетина години на Canon 5d mark2 и все още е здрав, аргумента който беше най-важен за мен когато го взех, че беше много лек, а аз ходя на доста тежки планински преходи, където всеки грам е важен, другия вариант за мене беше въобще да не взимам статив, защото хубавите стативи са над 1 кг., сега ходя с едно малко Manfrotto PIXI EVO Mini Tripod и съм много доволен тежи малко над 200 грама и е много удобно за раница, но е ниско само 230 мм и трябва да го качиш някъде, ако искаш да снимаш нещо по от високо, но и цената му е по-висока от на хамата-90 лева, иначе във Фотосинтезис има стативи за около 80 лева, които ми изглеждат доста прилично.



Публикацията е редактирана (30-01-19 00:14)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »