Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна
 Re:
Автор: hotsnail   
Дата:   08-03-19 23:29

marves написа:
> Безплатен HDR софтуер от
> създателите на Luminar.

Аз дори пари дадох за това чудо.

Доста по-лоши резултати вади е от HDR Efex. Всичко седи като някаква хипербола. Все едно е евтин филтър за телефон.....колкото и да намалиш ефкета все седи изкуствено

ПП За без пари си заслужа да се разцъка.



Публикацията е редактирана (08-03-19 23:31)

Отговори на това съобщение
 Re: "Черен петък", оферти и намаления за фотографска техника
Автор: marves   
Дата:   25-03-19 23:26

5 евро отстъпка за покупка в eBay.DE, важи цени над 10 евро, както и за плащане през ПейПал или кредитна/дебитна карта (без превод по банка).

Код: MEINE5EURO
Важи до 31.03 само за еднократна покупка

Отговори на това съобщение
 Re: "Черен петък", оферти и намаления за фотографска техника
Автор: yakumo   
Дата:   26-03-19 08:35

E-m10 II с 4 обектива за 1500 лв. текст


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: meleager   
Дата:   28-03-19 11:43

Извинявам се ако питам на неправилното място, но по-назад прочетох нещо за Tamron и "гаражните" търговци. Интересува ме конкретен обектив - Tamron SP 90mm F/2.8 Di Macro VC, който намирам на цена по-ниска с цели 500 лв. от обявените в Brosbg, Photopavilion, Photocamera, и вероятно и други търговци. Предлага го търговец, който е от 19 години на пазара. Някой от вас да има директен опит с въпросната фирма? Благодаря.



Публикацията е редактирана (28-03-19 11:45)

Отговори на това съобщение
 Re: "Черен петък", оферти и намаления за фотографска техника
Автор: ivjordan   
Дата:   28-03-19 11:49

Това, което е на линка е нестабилизирания Тамрон (без VC), затова е и по-евтин.
Стабилизираният е на този линк:
http://www.gogo-bg.net/tamron-90mm-macro-p-15997.html
и не епо-евтин от нормалните магазини.

Отговори на това съобщение
 Re: "Черен петък", оферти и намаления за фотографска техника
Автор: meleager   
Дата:   28-03-19 13:53

Моя грешка, извинявам се.

Отговори на това съобщение
 Re: "Черен петък", оферти и намаления за фотографска техника
Автор: PhotoBo   
Дата:   18-04-19 04:21

Sony a9 е намален с 1000$ (хиляда) в Amazon USA [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: "Черен петък", оферти и намаления за фотографска техника
Автор: ruil4o   
Дата:   24-04-19 19:49

къде, дай линк?

Отговори на това съобщение
 Re: "Черен петък", оферти и намаления за фотографска техника
Автор: nositel   
Дата:   24-04-19 21:49

Нашите фотомагазини май за Великден йок намаление [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: PhotoBo   
Дата:   25-04-19 02:05

Автор: ruil4o
Дата: 24-04-19 19:49

къде, дай линк?


BH

Amazon

Price: $4,498.00

Instant Savings $1,000.00

Offer ends: Apr 27 '19 at 11:59 pm ET

Price: $3,498.00






Всъщност ето и списък с всички намаления на Сони и магазини към момента:


Sony cameras:
$1000 off on the Sony A9 at Buydig, BHphoto, Adorama, Amazon, BestBuy. FocusCamera.
$400 off on the SonyA7rIII at BuyDig, BHphoto, Amazon, Adorama, FocusCamera.
$400 off on the Sony A7rII at Buydig, BHphoto, Amazon, Adorama and Focuscamera.
$400 off ($600 off with kit lens) on the Sony A7II at Buydig, BHphoto, Amazon, Adorama and Focuscamera.
$150 off on the Sony 6300 at Buydig, Amazon, BHphoto, Adorama and Focuscamera.
$200 off on the Sony 6000 at Buydig, Amazon, BHphoto, Adorama and Focuscamera.
$150 off on the Sony 5100 at Buydig, Amazon, BHphoto, Adorama and Focuscamera.
$200 off on the A6000 dual kit at Buydig, Amazon, BHphoto, Adorama and Focuscamera.

FF E-mount lenses:
$100 off on the 12-24mm f/4.0 lens at Bhphoto, Adorama, BestBuy, Focus and Amazon.
$100 off on the 16-35mm f/4.0 Zeiss lens at Amazon, Adorama, BHphoto.
$100 off on the 24-70mm f/4.0 Zeiss lens at Amazon, Adorama, BHphoto.
$200 off on the Sony 24-105mm FE at BHphoto, Amazon, Adorama, FocusCamera, BuyDig.
$100 off on the 24-240mm lens at Amazon, Adorama and BHphoto.
$25 off on the Sony 28mm FE lens at Amazon, Adorama, BHphoto.
$50 off on the Sony 28-70mm FE lens at Amazon, Adorama, BHphoto.
$100 off on the 28-135mm PZ lens at Amazon, Adorama and BHphoto
$100 off on the Zeiss 35mm f/1.4 lens at Amazon, Adorama, BHphoto.
$100 off on the Zeiss 35mm f/2.8 lens at Amazon, Adorama and BHphoto.
$100 off on the Zeiss 5omm f/1.4 lens at Amazon, Adorama, BHphoto.
$50 off on the Sony 50mm FE f/1.8 lens at Adorama, BHphoto, Amazon, Focuscamera.
$50 off on the Sony 50mm macro at BHphoto, Adorama and Amazon.
$100 off on the Zeiss 55mm f/1.8 lens at Amazon, Adorama and BHphoto.
$50 off on the Sony 85mm f/1.8 FE at Buydig, BHphoto, Amazon, Adorama and Focuscamera.
$100 off on the 70-200mm G lens at Amazon, Adorama and BHphoto.
$100 off on the 70-300mm lens at Amazon, Adorama and BHphoto.
$100 off on the 90mm macro lens at Amazon, Adorama, BHphoto.
$50 off on the Sony Fisheye Conversion Lens for FE 28mm F/2 at Amazon, Adorama, BHphoto.
$50 off on the Sony Ultra-Wide Conversion Lens for FE 28mm F/2 at Amazon, Adorama, BHphoto.

APS-C E-mount lenses:
$100 off on the 10-18mm lens at Amazon, Adorama and BHphoto.
$50 off on the 16-50mm lens at Amazon, Adorama and BHphoto.
$100 off on the 16-70mm Zeiss lens at Amazon, BHphoto, Adorama.
$50 off on the 18-105mm lens at Amazon, Adorama and BHphoto.
$100 off on the 18-135mm lens at BHphoto, Adorama, Amazon, FocusCamera and BestBuy.
$100 off on the Sony E PZ 18-110mm at Amazon, Adorama, BHphoto
$100 off on the 18-200mm lens at Amazon, Adorama and BHphoto.
$100 off on the 18-200mm PZ lens at Amazon, Adorama and BHphoto.
$50 off on the 20mm f/2.8 lens at Amazon, Adorama and BHphoto.
$100 off on the Zeiss 24mm f/1.8 lens at Amazon, Adorama and BHphoto.
$25 off on the Sony 30mm macro at Amazon, Adorama and BHphoto.
$50 off on the 35mm f/1.8 lens at Amazon, Adorama and BHphoto.
$50 off on the 50mm f/1.8 lens at Amazon, Adorama and BHphoto.

Accessories:
$50 off on the LA-EA3 A-mount adapter at Amazon, Adorama, Bhphoto.
$50 off on the LA-EA4 A-mount adapter at Amazon, Adorama, Bhphoto.
$50 off on the HVL-F43M at Amazon, Adorama, Bhphoto.
$100 off on the HVL-F60M at Amazon, Adorama, Bhphoto.
$50 off on the Sony VGC1EM Vertical Grip at Amazon, Adorama, Bhphoto.
$50 off on the Sony VGC2EM Vertical Grip at Amazon, Adorama, Bhphoto.
$50 off on the Sony VGC3EM Vertical Grip at Amazon, Adorama, Bhphoto.
$50 off on the Sony ECM-CG60 at Amazon, Adorama, Bhphoto.
$50 off on the Sony RX100 underwater housing at Amazon, Adorama, Bhphoto.



Публикацията е редактирана (25-04-19 02:14)

Отговори на това съобщение
 Re: "Черен петък", оферти и намаления за фотографска техника
Автор: marves   
Дата:   30-05-19 11:16

25 % off Capture One Pro

Получил съм известие на email.

*Offer expires 31st May, 2019 11:59 PM CEST, and does not include monthly subscriptions.

Отговори на това съобщение
 Re: "Черен петък", оферти и намаления за фотографска техника
Автор: hansto   
Дата:   11-06-19 21:08

в амазон.ко.ук fuji 50mm f2 e намален с 70 лири, и отделно може да се регистрирате по програмата за въщане на 50 лири на фуджи

Отговори на това съобщение
 Re: "Черен петък", оферти и намаления за фотографска техника
Автор: marves   
Дата:   28-06-19 12:54

Код за 10% отстъпка от всяка покупка през великобританестия eBay (аукцион/втора ръка/ново), макс ~ 220 лв. отстъпка. Може да се ползва 3 пъти, промото е валидно само днес (28.06.2019)

Код: PRIZE10

Ebay 10% Off All Sellers - £100 minimum spend, £100 maximum discount

Отговори на това съобщение
 Re: "Черен петък", оферти и намаления за фотографска техника
Автор: hansto   
Дата:   05-07-19 10:07


https://www.amazon.co.uk/


Намален fujifilm x-t2 , с подарък грип и още инстант рибейт 140 лири

под 1600лв излиза всичко

Отговори на това съобщение
 Re: "Черен петък", оферти и намаления за фотографска техника
Автор: niki79   
Дата:   14-08-19 16:42

-10 % от eBay.co.uk при поръчка над £100
код - PICKME10

Отговори на това съобщение
 Re: "Черен петък", оферти и намаления за фотографска техника
Автор: asahi   
Дата:   14-08-19 17:01

В Кауфланд все още се намират 64GB micro SD сard Philips за 15 лева.

Отговори на това съобщение
 Re: "Черен петък", оферти и намаления за фотографска техника
Автор: marves   
Дата:   21-06-20 09:28

Официалният Web магазин на LENOVO в момента предлага 50% намаление на (някои) продукти с промо код ACCS50

Lenovo

Работи и на част от мониторите в сайта им, примерно -£774.99 намаление на ThinkVision P44w-10 43.4 inch 32:10 Curved HDR Monitor


http://store.picbg.net/pubpic/82/98/9060fd045d738298.jpg


Отговори на това съобщение
 Re: "Черен петък", оферти и намаления за фотографска техника
Автор: geobg   
Дата:   21-06-20 12:14

Как стои въпроса при поръчка от не-европейски сайтове - т.е. въпроса с мито и ДДС?

Отговори на това съобщение
 Re: "Черен петък", оферти и намаления за фотографска техника
Автор: Babev_George   
Дата:   22-06-20 09:46

Това се води ВОП по счетоводно му...
Вътреобщностно придобиване най-общо може да бъде приравнено на досегашния режим “внос” от държави членки на Европейския съюз. То е огледално на вътреобщностната доставка и регламентира данъчното й третиране в държавата на получателя или държавата на получаване на стоките.
Вътреобщностно придобиване е придобиването на правото на собственост върху стока, както и фактическото получаване на стока, която се изпраща или транспортира до територията на страната от територията на друга държава членка, когато доставчикът е данъчно задължено лице, което е регистрирано за целите на ДДС в друга държава членка.


Има тънкости...
Клик

п.п. Ако си ги визмаш за лично ползване е още по-опростено, ако не дай боже ги спрят някъде. От китай е по-весло като ги спрат.

Отговори на това съобщение
 Re: "Черен петък", оферти и намаления за фотографска техника
Автор: Yog   
Дата:   22-06-20 10:28

От Китай съм поръчвал техника два пъти. И двата пъти я достави Български пощи и спря на митницата, която е зад централната автогара в София. Накараха ме да платя 20 процента върху стойността на техниката, като не разбрах дали е ДДС или някакво мито, което съвпада като размер. За лично ползване беше техниката и не надминаваше първият праг на големината на сумата (забравил съм колко е висок прага). Процедурата беше лесна, като Пощата ми дава една бланка, плащам елементарна такса от няколко лева, за да "ме представляват те пред Митници" и отивам на следващото гише, където плащам 20-те процента и отнасям стоката. Всичко ми отне към 15-20 минути. Вече ако минеш прага или го поръчваш за фирма, не знам какво става...

Отговори на това съобщение
 Re: "Черен петък", оферти и намаления за фотографска техника
Автор: imitev   
Дата:   22-06-20 11:01

ДДС 20%. Мито няма за повечето електронни устройства доколкото знам.

Отговори на това съобщение
 Re: "Черен петък", оферти и намаления за фотографска техника
Автор: MixMike   
Дата:   22-06-20 11:50

Yog, беше това...до август 2019
Митницата вече е извън София, и ходиш минимум 2 пъти. Разбира се, това не е уповестено на сайта им, та аз лично добавих и едно ходене до старата митница на "Веслец" (зад гарата), плюс 1sms зелена зона. Ма колко му е - лев и двайсе, голяма работа.
Първия път ходиш за подаване на документи, и после те викат да си го вземеш. Не може да го вземеш на момента, както досега. Това е заради подобрената им система на обслужване, която позволява БГ пощи да те представляват пред БГ митници (само за 5лв такса), и да си получиш колета в кварталния клон!
О, мондьо, мед и масло!
...ама само на думи.

Аз лично се борих НАД ЕДИН МЕСЕЦ с тях, за стока която струваше 80лв, и ми излезе > 120лв, без да смятам 3 ходения до там, и 4 ходения до кварталния клон на БГ пощи.
Като започнем с това, че "митницата" е едно походно фургонче насред полето. Няма указателна табелка на отбивката от главния булевард (и не се вижда от него). Булеварда всъщност е "градска магистрала" и ако подминеш отбивката въртиш няколко километра за обратен завой. Няма чакалня и опашката е на неасфалтиран паркинг, които в момента е кална бара (както беше и когато ходих през зимата). Т.е. дъжд, сняг, порой, слънце - твоя си работа. Чакаш в кал до глезените и се надяваш да минеш по-бързо.
Имаше разбира се и "наши хора", които пререждаха опашката и влизаха с хартиени чантички с тракащи стъклени армагани...свикнали сме, нали?

Ако решиш да избегнеш това и направиш много грешното решение, да те представляват БГ пощи, те чакат още приключения. Аз ходих 4 пъти, защото подавах документите ТРИ ПЪТИ. Срещу документите не получаваш никаква бележка или документ, че си ги подал...съответно единия път се загубиха. Оставяш ги в пощ. клон и...нищо не се случва. Звъниш на митница - защо не ти освобождават стоката?!? Ами никой не им е дал разпечатките. Отиваш в пощата и подаваш още веднъж.
Втория път - пак нищо не се случва. В този случай имало проблем с разпечатката от банката. Само че никой не ти казва. Научаваш сам, след като пак се обадиш след още една седмица. А проблема с банковото извлечение е, че освен стоката за 80лв, съм си купил и едно кабелче за 3лв (сумата в извлечението не съответства на обмитената стока), въпреки че в разпечатката от Али експрес се вижда кабелчето и общата сума. Трябвало стоката подлежаща на обмитяване да направена с отделно плащане, така че двете суми да съвпадат. Няма такова правило - казвам...е няма, ама на тях им било по-лесно и затова ме върнали.
Отивам 3-ти път, за да занеса последната изискана разпечатка, и моля жената да я прикрепи към документите, които досега съм занесал. Не знаела къде са, защото колежката й била в отпуск. Все пак ме увери, че хвърчащия лист, който и предавам на ръка и не се отчита никъде - ще стигне![smilie10]
Ами - НЕ стигна![smilie9]
Накрая отидох до самата митница с лаптоп, отворих всички документи, и помолих служителката да ми посочи, кои точно документи иска да й дам. Свалих ги на флашка, и й ги дадох.
Чак тогава...след още седмица си получих стоката от пощенския клон, като доплатих 37лв за мита/такси и т.н.

Стоката беше поръчана на 21 ноември, дойде на митница след една седмица, но си я получих мисля на 5-ти януари!
Прелетя цял свят за 7 дни. Следих я с тракинга и мина през 4 летища. На митницата в БГ престоя месец и половина!


Милата родна картинка си я знаем - ок!
Но при едното ми ходене, пред мен беше американец (женен за българка и останал да живее в БГ), който освобождаваше колет от родителите си, с подаръци за новороденото му детенце. Извадиха и разопаковаха всички детски дрешки и дрънкулки на човека, който се държеше хладнокръвно и учтиво, въпреки че в очите му се четеше отчаяние, как се е решил да живее в тая кочина.

КАЛ!... и системата, и служителите!
Както казва един тукашен съфорумец - БГ чиновник когато и да го утрепеш - все е късно!

Отговори на това съобщение
 Re: "Черен петък", оферти и намаления за фотографска техника
Автор: MixMike   
Дата:   22-06-20 11:55

ДДС 20%. Мито няма за повечето електронни устройства доколкото знам.

Всяка стока има вътрешен митнически код, който се изписва в митническата декларация, и според него се начислява митото. Някои са 7% мисля, някои нямат. Дължат се 12лв за декларацията и 5лв ако си избрал да те представляват БГ пощи.
Ако желаете да си купите нещо извън ЕС, може директно да си го смятате - крайната сума + 30%
...и ДА, ДДС се дължи ДОРИ върху транспорта!
Мисля че това заслужава едно хубаво, българско Ашколсун!...или аферим![beer]

Отговори на това съобщение
 Re: "Черен петък", оферти и намаления за фотографска техника
Автор: lamerko   
Дата:   22-06-20 12:12

клучовото е, че митото за електроника е 0%, а не че няма мито. Има разлика, и тя се състои в бюрократщината по описването. А ДДС-то си е ДДС - там твърдо 20% и да, то се начислява върху крайната сума, вкючително и върху транспорта. Преди време дори имаше проблем с пратки от Китай през DHL - отказваха да приемат "безплатна доставка", както е декларирано от китайците - всъщност цената за транспорта е включена към тази на стоката, но от DHL виждат, че всъщност такса за транспорт има и искат да начислят отгоре...

Отговори на това съобщение
 Re: "Черен петък", оферти и намаления за фотографска техника
Автор: MixMike   
Дата:   22-06-20 12:32

Абе нека да стане ясно, че примерно обективите (все пак сме фотографски форум и хората се интересуват) НЕ СА електроника.
Там си има 7%

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »