Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - форум: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Нужда от подрепа
Автор: slavi_biserov   
Дата:   04-08-18 10:11

Нуждая се от вашата подкрепа. Участвам в конкурс, който се организира от Пиринско и първият етап е вот на публиката, така че, ако имате възможност, моля гласувайте за мен.

--> Какво трябва да направите? <--

--> 1. Отворете линка: https://pirinskopivo.bg/konkurs/candidates.php

--> 2. За да ме откриете по-лесно натиснете "Подреди по дата" и ще видите кандидатурата ми в началото на списъка, защото все още имам един глас.

--> 3. Отворете "Станислав Стоянов" или натиснете "Виж повече", разгледайте снимките и описанието към тях.

--> 4. Натиснете "Гласувай"!

Всеки един ваш глас е от съществено значение за мястото ми в класацията. Благодаря на всички, които са решили да ме подкрепят и успех на колегите, които участват също! :)
 Re: Нужда от подрепа
Автор: iliyanb   
Дата:   04-08-18 10:28

Пфу....
 Re: Нужда от подрепа
Автор: stoyanvakarelov   
Дата:   04-08-18 11:26

Само аз ли не видях никакви снимки, а гласуваме за фотограф? Този конкурс ми прилича на тези кликбейт конкурси, целта на които е да се споделя определена страница и да се трупа трафик. Или може би като го отварям от телефона изглежда така.[smilie8]
 Re: Нужда от подрепа
Автор: jey6   
Дата:   04-08-18 13:05

подрепа? Аз имам малко надрепа ама не знам дали ще ти свърши работа...
 Re: Нужда от подрепа
Автор: TPECHAT   
Дата:   04-08-18 13:20

Мисля да повърна.
 Re: Нужда от подрепа
Автор: ksietta   
Дата:   04-08-18 13:38

Не си чак толкова зле. С по-добра техника и с времето може да се получават нещата. Но не се занимавай с глупости и особено не занимавай другите с глупости.
 Re: Нужда от подрепа
Автор: sherbit   
Дата:   04-08-18 16:14

Подкрепете и мен, снимам пейзажи но живота ми през последните 4 години е ангажиран с отглеждане на две деца. Снимам банални сцени в промеждутъка от време, който ми остава. Рейтинга ми пада. [smilie18]
 Re: Нужда от подрепа
Автор: crownmaker   
Дата:   04-08-18 17:18

Твоята оферта е по-примамлива:)
 Re: Нужда от подрепа
Автор: SuicideSilence   
Дата:   04-08-18 18:29

sherbit написа:

> Подкрепете и мен, снимам пейзажи
> но живота ми през последните 4
> години е ангажиран с отглеждане на
> две деца. Снимам банални сцени в
> промеждутъка от време, който ми
> остава. Рейтинга ми пада. [smilie18]


+ 1 [smilie24] [beer]

 Re: Нужда от подрепа
Автор: SaS   
Дата:   05-08-18 00:26

Аз знам поне още няколко човека, които бяха писали насам-натам за подкрепа за същия конкурс. Може да изискаме от Пиринско списък, за да може всеки да си преценява кой да подкрепи [shtrak]
 Re: Нужда от подрепа
Автор: victory13   
Дата:   05-08-18 00:37

поразгледах доста ... подкрепих едно момче [shtrak]
 Re: Нужда от подрепа
Автор: sherbit   
Дата:   05-08-18 08:35

DMS sherbit
 Re: Нужда от подрепа
Автор: slavi_biserov   
Дата:   06-08-18 00:13

Направих темата със сериозна цел, не ангажирам никого, всеки може сам да реши. Снимките се виждат в кандидатурата ми, какво да направя като организират такова гласуване, ясно е, че се трупа трафик. :)
 Re: Нужда от подрепа
Автор: iliyanb   
Дата:   06-08-18 11:20

Какво да направиш? Да не просиш такъв вид подкрепа. Фотографията е достойна работа. Снимките ти не се доближават до фотография. С изпросена подкрепа ще се отдалечат още повече.
 Re: Нужда от подрепа
Автор: JohnyWalker   
Дата:   06-08-18 11:27

Исках да те подрепа обаче ми иска да се съглася с някаква политика на поверителност и не ме пуска да продължа нататък :(

 Re: Нужда от подрепа
Автор: slavi_biserov   
Дата:   06-08-18 12:00

@iliyanb забравих, че тук сте се събрали големи величия и за каквото и да попиташ, все някой ще хейтва и ще ти е крив. Как обърнахте предложението ми към просене ми е чудно.
[shtrak]
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема. 
Албум преди 6 часа
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг: