Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  19  20  21 ..  23  24     всички  напред  последна
 Re: Край на Ерата на DSLR!
Автор: LeniS   
Дата:   06-07-22 15:42

CDman [cool]

После да не стане като с рекламите на... "Променяме правилата на фотографията" - рекламираме телефон за снимки, снимките от рекламата правени с Canon .... [smilie18]
Ш'ти набълскам какъвто искаш exif на която искаш снимка [beer]



Публикацията е редактирана (06-07-22 15:44)

Отговори на това съобщение
 Re: Край на Ерата на DSLR!
Автор: MishkaGalin   
Дата:   06-07-22 18:28

Плашила за балами !!! Налагат ВИ ТЕХНИТЕ ПРАВИЛА.... купи си това не онова дето "разклаща" огледалото на "камерата" !! Търговски трикове за да купувате все по нови "еднодневки" .......дайте по тази логика да изхвърлим и 6Х6 стандарта ,,,Лайката 24х36 всичко да иде в кофата за да напълним гушата на : търговци .производители??? От къв зор .....защо ???? Я у лево........[shtrak] [shtrak] [shtrak] [shtrak] Няма да пукна ако си снимам с Екзактата или Пентакона или Практиката даже и Олитата дето им садя преходник за М42 и си снимам !! Те само това чакат да им пълним гушите ...както си говорих с един френд днес за неговата нова безогледалка "На куче да я закачиш пак ще стане снимка"

Отговори на това съобщение
 Re: Край на Ерата на DSLR!
Автор: ZENON   
Дата:   06-07-22 18:32

MishkaGalin

айде сега.
Дай да се возим на каруци, щото ни налагат коли, пък ние не искаме коли [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Край на Ерата на DSLR!
Автор: quazimodo   
Дата:   06-07-22 18:41

ZENON написа:

> MishkaGalin
>
> айде сега.
> Дай да се возим на каруци, щото ни
> налагат коли, пък ние не искаме
> коли [smilie5]

По-скоро на сила ни налагат електромобили, пък ние си можем и с 20-годишни, 4-5 литрови бензинки на газ[smilie18][smilie18][smilie18]



Публикацията е редактирана (06-07-22 18:43)

Отговори на това съобщение
 Re: Край на Ерата на DSLR!
Автор: MishkaGalin   
Дата:   06-07-22 18:56

Налагат ни ,аз искам да ми боботи V8 под капака а не да слушам писъка на тиристорите !! [cool] [cool] [cool] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Край на Ерата на DSLR!
Автор: asahi   
Дата:   06-07-22 19:11

Едно от най-хубавите неща на откритата търговия е това, че никой нищо не ти налага и имаш избор. Кеф ти да си мечтаеш за V8, кеф ти да вземеш нещо според джоба и нуждите си.

Отговори на това съобщение
 Re: Край на Ерата на DSLR!
Автор: quazimodo   
Дата:   06-07-22 20:17

asahi написа:

> Едно от най-хубавите неща на
> откритата търговия е това, че
> никой нищо не ти налага и имаш
> избор. Кеф ти да си мечтаеш за V8,
> кеф ти да вземеш нещо според джоба
> и нуждите си.

Значи аз съм късметлия - kaрам V8, който е по джоба ми и задоволява нуждите ми[smilie18][smilie18][smilie18]


https://photo-forum.net/static/site_pics/2022-07/1657127733_untitled.jpg




Отговори на това съобщение
 Re: Край на Ерата на DSLR!
Автор: MishkaGalin   
Дата:   06-07-22 21:37

С риск да се засегнеш и да ме баннат !! Пишеш пълни глупости . Няма свободна търговия ,изяж книгата в която си прочел това !! ЕЛЕ па в България !!!

Отговори на това съобщение
 Re: Край на Ерата на DSLR!
Автор: nyamago   
Дата:   06-07-22 22:05

> " Няма свободна търговия..."

Търговията е напълно свободна навсякъде: и в Хамерика, и в Северна Корея:
- Имаш свободата да НЕ си купиш каквото ти се предлага
- Имаш и свободата да искаш и да си мечтаеш за неща, които (по разлчни причини) НЯМА да си купиш.

Пълна свобода! [smilie6]

(Сряда ли е новия Петък вече?)
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Край на Ерата на DSLR!
Автор: Julius   
Дата:   06-07-22 22:25

'арна джипка! [smilie24]

Колко мегапиксела на 100 гори? [smilie7]

п.п.
Отивам да размишлявам върху въпроса дали телеметричните камери, с каквито предпочитах да снимам навремето /на които раб. отсечка е по-къса заради липсата на огледало/ са имали "по-плоска" визия от хлопащите Зенити! [smilie7]
[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Край на Ерата на DSLR!
Автор: uri64   
Дата:   06-07-22 22:36


> Търговията е напълно свободна
> навсякъде: и в Хамерика, и в
> Северна Корея:
> - Имаш свободата да НЕ си купиш
> каквото ти се предлага
> - Имаш и свободата да искаш и да си
> мечтаеш за неща, които (по разлчни
> причини) НЯМА да си купиш.
>
> Пълна свобода! [smilie6]


Ми не баш.

Отговори на това съобщение
 Re: Край на Ерата на DSLR!
Автор: fragranse   
Дата:   06-07-22 22:40

Ерата?[smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Край на Ерата на DSLR!
Автор: fragranse   
Дата:   06-07-22 23:30

яка жанта!


Отговори на това съобщение
 Re: Край на Ерата на DSLR!
Автор: asahi   
Дата:   06-07-22 23:36

Мишка, никой няма да те банне заради заблудите ти. Не съм написал свободна, а открита търговия. Което означава, че се прави публично и по общоизвестни правила. За да бъде търговията свободна трябва да са изпълнени още условия. Няма да те затормозявам с тях.

Отговори на това съобщение
 Re: Край на Ерата на DSLR!
Автор: fragranse   
Дата:   06-07-22 23:53

MishkaGalin , се казва ! От добри опноски.


Отговори на това съобщение
 Re: Край на Ерата на DSLR!
Автор: Yosssarian   
Дата:   07-07-22 01:30

asahi, когато от 2035 година Ви забранят (еврочиновниците, и разни Umweltbewusst-маргинали ) да си купите нова кола с ДВГ ( щото видите ли, екологичният им (въглероден) отпечатък бил огромен, пък електричките направо си нямат такъв ), това каква точно търговия ще бъде, по Вашата класификация, моля - "свободна", "открита", или някакъв друг, трети вид?

Отговори на това съобщение
 Re: Край на Ерата на DSLR!
Автор: h_bio   
Дата:   07-07-22 06:52

Политика базирана на научни факти, а не на митове. А вие защо толкова се притесняват от това, да не би да имате бензиностанция?

Отговори на това съобщение
 Re: Край на Ерата на DSLR!
Автор: asahi   
Дата:   07-07-22 08:07

"Автор: fragranse
Дата: 06-07-22 23:53

MishkaGalin , се казва ! От добри опноски."
За Мишка Галин това е умалително обръщение от Михаил. Но благодаря от името на всички за загрижеността ти.

"Автор: Yosssarian
Дата: 07-07-22 01:30

asahi, когато от 2035 година Ви забранят (еврочиновниците, и разни Umweltbewusst-маргинали ) да си купите нова кола с ДВГ ( щото видите ли, екологичният им (въглероден) отпечатък бил огромен, пък електричките направо си нямат такъв ), това каква точно търговия ще бъде, по Вашата класификация, моля - "свободна", "открита", или някакъв друг, трети вид?"

Не знам от какъв вид ще бъде. Това дори не е търговски въпрос. През 2035 поне в потребителския клас не би трябвало да се произвеждат нови ДВГ автомобили. Парадоксът е в друго - аз днес имам нужда от електрически автомобил. Чакам да се пресекат две криви в момента, който е изгоден за мен, и ще си купя.

Отговори на това съобщение
 Re: Край на Ерата на DSLR!
Автор: dilomski   
Дата:   07-07-22 08:41

Обяснете ми как правителствата са безкористно загрижени за нащето здраве и екологията, та затова натискат да се забранят ДВГ и да се наложат елавтомобилите, които имат супер чист, еко-френдли процес на добиване на батериите си.

Аз ще отида за пуканки.

Отговори на това съобщение
 Re: Край на Ерата на DSLR!
Автор: serjy   
Дата:   07-07-22 09:10

споко, като се разбере, че електрическите коли за нищо не стават и замърсяват много повече, ще забранят всички коли, само с колелета и тротинетки ще имате право да движите, ще забранят спорта, че много въглероден отпечаът правите, ще заранят животновъдството, пиенето на вода и тнт [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Край на Ерата на DSLR!
Автор: h_bio   
Дата:   07-07-22 09:47

НЕ всичко може да се обясни на всекиго. Римляните са го измислили - Sutor, ne ultra crepidam!

Отговори на това съобщение
 Re: Край на Ерата на DSLR!
Автор: ninikolov   
Дата:   07-07-22 09:57

Бавно, но сигурно писателите фантасти започват да познават.
Не успяха да предотвратят бъдещето [smilie8]
Това за новата политикономия, иначе по темата:
И аз си харесвам огледалото и оптическия визьор, но няма да си разплета чорапите, че пазара се наводнява с безогледалки. Никой не ми пречи да снимам с DSLR и качество, възможности, ергономия и резолюция са ми повече от достатъчни. Ама щели да ги спрат от производство. Голяма работа, Практиките (лентовите Минолти, Коники, Никони, Канони, Олимпуси .... ) като ги спряха от производство преди 30 години да не спряха да снимат.
Интересно ми е обаче насладата, с която апологетите на "новите" технологии вещаят края на "старите". И се сърдят, че някой си позволява да има друго мнение. Не бива чак така.
Мен лично повече ме притеснява, че снимките ми напоследък все едни и същи.

П.П. Имам и безогледалка и даже напоследък нея повече разнасям, защото е малка и лека. Но това не значи, че ми върши повече работа, кефи ме повече или че снимам по-добре. Нищо не значи.


Отговори на това съобщение
 Re: Край на Ерата на DSLR!
Автор: espergaro   
Дата:   07-07-22 10:34

Продавам джанти за Голф. Цена на Л.С.

Имам и радиокасетофон Блаупункт, малко използван, може да се монтира на електричка. Бартер с доплащане от моя страна за R6[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Край на Ерата на DSLR!
Автор: CDman   
Дата:   07-07-22 10:45

когато от 2035 година Ви забранят (еврочиновниците, и разни Umweltbewusst-маргинали )

По-скоро тях (еврочиновниците, и разни Umweltbewusst-маргинали ) ще ги забранят [smilie5]

п.п. Хубаво е човек да вярва в приказки ако е на 10-12. После вече не е [smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Край на Ерата на DSLR!
Автор: Yog   
Дата:   07-07-22 14:02

Изобщо няма да ми липсват двигателите с вътрешно горене. Единственото, което е необходимо, са следващо поколение батерии, при които тегло/издържливост/цена да са в по-добро съотношение от сегашните. Ако стане до 2035 - супер. Ако не, вероятно правилото ще се въведе от по-късно.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  19  20  21 ..  23  24     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »