Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - форум: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Препоръчайте ми HSS TTL светкавица за Canon 5d
Автор: Mytronix   
Дата:   05-07-17 10:50

Здравейте колеги . Препоръчайте ми светкавица със висока синхронизация 1/8000 (HSS) и вграден приемник , защото искам да я ползвам с 1 тригер извън тялото. Трябва ми за канон 5д. Най-вероятно ще е някой по висок клас от моделите на YongNuo . Цената е определящ фактор стига да има посочените параметри по-горе. Трябва ми главно за филл флаш на дневна светлина и отворени бленди. [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте ми HSS TTL светкавица за Canon 5d
Автор: Giorgio.K   
Дата:   05-07-17 10:59

Разгледай моделите на Godox, например TT685 или V860II. Трансмитера е X1 или по-новия XT32 - управляват всичките им радиосинхронизирани модели, включително и по-мощните AD200, AD360 и AD600.

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте ми HSS TTL светкавица за Canon 5d
Автор: lamerko   
Дата:   05-07-17 11:00

Това тяло май не поддържаше HSS - освен да го "хакнеш" с някой хитър тригер като на Cactus и произволна HSS светка, съвместима с тригера - не виждам друго решение.

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте ми HSS TTL светкавица за Canon 5d
Автор: Eye_Contact   
Дата:   05-07-17 13:34

Тва с кактуса съм го играл хитър хитър колко да е хитър сега имам един неизползваем кактус вкъщи и 140 затворени лв :) Тялото си подържа HSS !

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте ми HSS TTL светкавица за Canon 5d
Автор: d_ginev   
Дата:   06-07-17 07:07

Ако светкавица YN685EX и евентуално контролера YN622C-TX са подходящи, изпратил съм ви лично съобщение с добра оферта.
Малко неучтиво от моя страна...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Албум преди 6 часа
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг:
рейтинг: