Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  19  20  21 ..  30 ..  40 ..  50 ..  60 ..  70 ..  80 ..  85  86     всички  напред  последна
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: vkk1   
Дата:   06-04-17 14:26

JK, гледам и ти си с дете на годините на моето, абе дойде ли и при вас модата на тия шопкинси, откачих бе братче, 5 кинта, 5 кинта ... 800 броя са деба ... еййй, то елзи, ани, барбита не можаха да ме сломят, ама това мисля ще ме скърши вече [smilie18]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: slyn4ogled   
Дата:   06-04-17 15:42

Oпааа, някой май ще има с какво да се хвали тия дни :)

JK - Принципно няма логика магазина да не може да ти го достави от друго място, където го имат - все едно да си го поръчаш през сайта им - нали ги пращат с куриер така или иначе :)
Само кажи кога ще трябва да честитим [smilie25]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: tziko   
Дата:   06-04-17 15:49

Jk.freeman, жив и здрав да си, и още много техника да си купиш. Аз съм харесал страницата на никон, във фейса и от там видях за промоцията не, че съм следил нещо специално.
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   06-04-17 18:59

vkk1 на кое викаш шопкинс баце, да знам да съм подготвен.[smilie18] [smilie18]

Ся. Поста ще направи антиреклама на синтезиса. Тия хора не знам що така работят, ама вече за втори път исках да им дам пари и те не искат да ми ги вземат. Отивам в нашия филиал, аз знам, че нямат техника, но питам момичето: Можем ли да го поръчаме. -Може. Добре. Иска ми капаро да съм оставел. Викам няма проблем, ама ако не ми хареса бройката и не го взема, ще ми върнеш ли капарото? -Да, ще ти го върнем. И както седя, и се сети нещо и почна да ми обеснява, че шефа и нямало да се навие така. Щото той щял да го купи, пък аз ако не го купя, кво ша го правел. Викам как ша го купува. Нали сте им филиал тука, само го пращат от един магазин в друг. И йок та йок, нямал да се навие. Викам ужъс. Абе момиче искам да ви оставя 400лв. щото и УВ филтър си поръчах направо с обектива. И кат каза, че шефа и нямал да се навие, и не го поръча. Това ми се случва за втори път отивам с пари във листенцето и не искат да ми ги вземат. Преди две години, ще си вземам тяло. Отивам и ги питам могат ли да ми изтеглят от някой друг магазин един никон и един Пентакс. И им казвам, че аз като характеристики съм се спрял на конкретни модели, просто искам да ги хвана и двата в ръка да видя, кой ще ми се залепи за ръката. Казвам им че единия ще го взема на 100%. Ама не, не искали да рискуват. Кво да рискуват, не знам. Излезнах пожелавайки им хубав ден и отидох в Технополис и там ме посрещнаха с прегръдки като разбраха, че ще им оставям една хилядарка. Днеска случката от преди две години се повтори, точно едно към едно.

Та те така, взех си го от Технополис. Направих както ме посъветва квазимодо. Отидох с един лаптоп. Оставиха ме да си щракам колко искам. Гледах си ги. Мисля, че всичко е наред, ама тва е доколкото и аз разбирам де[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Абе с две думи имам за черпене момчета ![beer] [beer]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: samurai2   
Дата:   06-04-17 19:06

айде честито и на фокус с много мУделки [beer]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: quazimodo   
Дата:   06-04-17 19:09

Честито![cool] [beer]

 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: slyn4ogled   
Дата:   06-04-17 19:13

Честито, JK !!!

Това за сетен път показва колко недалновидни са родните специализирани магазини - не е нормално да се случва това, което казваш!
Ма да са живи и здрави - и да не се чудят после защо хората не купуват от тях... Инак все се жалват, че видите ли пазара в БГ бил много свит. Ми свит ще е, кат сте смотани ...

Аз от павилиона съм малко по-доволен, но вероятно щото още не са ме ядосали като тебе [smilie18]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: vkk1   
Дата:   06-04-17 19:55

изобщо не се нервирай за тези неща, моят първи и последен обектив, който купих от БГ беше ..... точно никор 50 1.8г :) И на мен ми се правеха на интересни, и просто ги отсвирих и толкова.
Само хубави снимки и много каки моделки пожелавам.
За шопкинсите - това са едни малки пластмасови, като стикита, тука направо откачиха децата по тях, колекционират ги, разменят ги, ужас някакъв. Продават ги в хиполенда и джъмбо. Едно такова е поне 5 кинта и сега гледах, че общо са 1440 броя [smilie11] Директно пуснах днес един ордър в Англия за 50 парчета, дано поне седмица няма мрънкане за нови ... Ето това са: снимка ... и както вече споменах ... са хиляди [smilie5]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: slyn4ogled   
Дата:   06-04-17 20:27

Ей тва е ... поредния трик за измъкване на луди пари от мами и татковци ... Няма оправия в тоя "модерен" свят [smilie8]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: colorphoto   
Дата:   06-04-17 20:36

Навремето събирахме и разменяхме снимки на превозни средства от дъвки Би-бит,но от сергии,не ни ги натрапваха по суперите,а и бяха по 20 стотинки.

Родителите ми ми обясниха че това не са съществени неща от живота и нищо не бих спечелил ако ми купуват всеки ден дъвка с картинка,макар да можеха да си позволят да ми уйдисват и аз ги разбрах.

Вместо да ми купуват дъвки само защото било модерно ми купуваха книги,списания и кит-модели за сглобяване защото можеха да преценят кое е по-полезно за развитието на човека.

Въпрос на манталитет е всичко.

Защо се оставяте да ви изпразват джобовете за глупости хитри търговци,като манипулират децата Ви и Вас чрез тях?!

Най-тъжното е да се купи нещо тъпо и скъпо само защото всички останали го купуват - това деперсонализира народите по цял свят!

Купувайки стикита и шопкинси едва ли възпитавате децата си правилно,по-добре им отделяйте повече време и им говорете по-често сериозно за живота.



Публикацията е редактирана (06-04-17 20:56)
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: samurai2   
Дата:   06-04-17 20:37

Аз се отървах, моя вече е на 28 [smilie3] едно време бяхме на дъвки Турбо [beer]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: vkk1   
Дата:   06-04-17 20:56

уф, така е, и книги се купуват, и списания, и на animal planet половината животни изкупих, и шах имаме, и не се сърди човече, и черен петър и кво ли не, ама като дойде някоя вихрушка, как да кажеш - не може. До оня ден бяхме на кукли magiclip, сега е друго ... Няма къде да стъпя вече от играчки. Аз едно време се молих 5 години за Балканче и шоколад от 3 кинта, сега колелото седи в коридора и не се поглежда, а ходих до София да го взимам - розово, с бели гуми и кошница ...
Абе какво да правиш, докато може ... па после ще му мислим на нова сметка.
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   06-04-17 21:24

Абе да ви кажа, аз винаги съм казвал, ние като сме нямали нека те да имат. Пък и няма как да обясниш, че всичко са маркетингови трикове на 2-3 годишно дете. Ама и нужно ли е...?[smilie21]

Айде наздраве и благодаря за пожеланията[beer] [beer]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: samurai2   
Дата:   06-04-17 21:48

Да са живи и здрави малчуганите...другото са дет казват бели кахъри [beer]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: vkk1   
Дата:   06-04-17 22:11

Мдаа, вече си с 50-ка, време е да умуваме сбирката [beer]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   06-04-17 23:21

[smilie24]

Предложения ?[smilie21]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: colorphoto   
Дата:   06-04-17 23:56

Да,ама после ще станат по-сериозни желанията и по-скъпи играчките.

Аз на моите родители им вадех душите стереоуредби да ми дават пари да купувам и те горките ми даваха - сега ме е срам колко съм бил нахален и колко излишни скъпи джаджи съм купувал без да съм си бил спечелил парите.

Може би понеже съм имал тогава,сега не бих бил прекалено дащен.

С две думи: колкото по-малко угаждаш - толкова по-успешен човек ще стане детето като порасне - проверено лично,като аз съм непрокопсаника дето му угаждаха.[smilie2]



Публикацията е редактирана (07-04-17 00:03)
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   07-04-17 00:30

Чак пък непрокопсаник, ...[smilie2]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: vkk1   
Дата:   07-04-17 05:39

сложно е наистина да се уцели баланса.
Моите наблюдения водят до това, че колкото повече едно дете чува "няма, не мога", толкова повече се развиват едни комплекси като завист, злоба - които аз ненавиждам.
От друга страна прекаленото угаждане пък е още по-зле, детето трябва да знае цената на нещата.
Ние сме живели в едно друго време и трудно можем да съдим по себе си, сега е толкова консуматорско обществото, че просто нямаш избор да не си в играта.
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: quazimodo   
Дата:   07-04-17 08:21

Пак разводнихте темата. Се си мисля, че дори и от приятелски чувства не трябва да се дава акъл за възпитаване на деца. Всеки сам си е преценил нещата от собствената камбанария. Лек и успешен петък - Ден на майстора!
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   07-04-17 10:05

quazimodo
Се си мисля, че дори и от приятелски чувства не трябва да се дава акъл за възпитаване на деца.

[smilie24] И аз тъй си мисля.

vkk1 ти момченце или момиченце имаш ?

Добро утро и хубав ден to all !!![shtrak]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: tziko   
Дата:   07-04-17 10:58

Моята щерка добре, че порасна и вече не се занимава с подобни глупости, ама и ние събирахме стикита до скоро.

В кой град е тоя магазин, къде нямат една 50ка на склад? Не доумявам, как ще отваряш магазин, за фото-техника и няма да имаш бройки от най-евтините и най-разпространените обективи.
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   07-04-17 11:26

Тоя магазин брат е в центъра на Вселената, у Стара Загора.[smilie18]
Не държат налична техника, не разбирам по каква причина, напук на всякаква логика. Казват, че могат да доставят, но на мене вече два пъти ми отказват да ми доставят каквото и да било. Това ми се случи, това ви разказвам, но за логика не ме питайте, и аз съм супер озадачен и не разбирам този вид политика.[smilie2]
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: quazimodo   
Дата:   07-04-17 11:41

Не е нужно ти даразбираш . Важното е отворилите магазина да си знаят спатиите :).
 Re: Някаква тема за глупости...
Автор: Jk.freeman   
Дата:   07-04-17 12:38

Ми не знам с тия спатии дет имат, как им излиза играта, ама и не ме интересува...ний да сме живи и здрави.[smilie21]
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  19  20  21 ..  30 ..  40 ..  50 ..  60 ..  70 ..  80 ..  85  86     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена