Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 xiaomi yi 4k ( action camera 2 )
Автор: GeorgiKirilov   
Дата:   19-03-17 13:17

Здравейте,
бихте ли ми дали някакво мнение за камерата? Кажете дали съм се насочил добре ?

http://www.gearbest.com/action-cameras/pp_360137.html?wid=3

Намерих я тука за прилична цена, но се чудя дали няма да е менте ? Първо гледах старият модел и се колебаех между нея и sj4000. Но тази определено прави хубаво видео и има стабилизация. Ако някой знае нещо по темата и може да помогне моля да пише !

Благодаря предварително !

Отговори на това съобщение
 Re: xiaomi yi 4k ( action camera 2 )
Автор: pdimitrov   
Дата:   19-03-17 13:34

В немския Амазон ще я намалят след 2 часа, погледни тамошната цена най-малкото заради гаранцията. Иначе не съм я ползвал, но съм гледал сравнения с петия герой и Xiaomi-то го бие на тъмно и откъм стабилизация. Също така екранът е по-голям. Аудиото обаче е зле, а картинката на светло леко отстъпва спрямо Hero 5. А, да - Yi не е водоустойчива out of the box.

P.S. Тъй като и аз съм й хвърлил око, ще се радвам някой да сподели как стоят нещата с гаранцията в Gearbest, когато се взима от европейски склад, както и дали има достатъчно аксесоари за тази камера :)



Публикацията е редактирана (19-03-17 13:49)

Отговори на това съобщение
 Re: xiaomi yi 4k ( action camera 2 )
Автор: GeorgiKirilov   
Дата:   19-03-17 16:36

Като гледам в Амазона е на 230 евро с безплатна доставка. А в GEARBEST e на 200 долара. От HK-2 склада ми е с безплатна доставка, а от ЕU e с доставка 20 долара. Защо е така и дали , ако поръчам от HK-2 ще плащам нещо на такси или мита? Иначе поне от клипове и ревюта камерата е супер. Не намерих информация, как можем да разберем дали камерата е фалшива, но предполагам от gearbest няма да имам проблеми.

Като сравнявам параметрите обаче от този сайт : http://www.xiaomishop.bg/xiaomi-yi-4k-action-camera-2-international-edition

тук теглото на продукта е Тегло: 96.44 грама (камера + батерия).Размер: 65 х 42 х 30 мм.

Горе долу съвпада с параметрите в Амазона и доста се различава с тези от Gearbest, където размерите ги дават : Product size (L x W x H): 10.00 x 10.00 x 5.50 cm / 3.94 x 3.94 x 2.17 inches.
Може ли да се извадят някакви изводи то това или просто са малко по различен стандарт ?



Публикацията е редактирана (19-03-17 17:08)

Отговори на това съобщение
 Re: xiaomi yi 4k ( action camera 2 )
Автор: pdimitrov   
Дата:   19-03-17 18:40

От Хонг Конг по принцип трябва да платиш мито и ДДС. Защо има разлика в размерите не знам.

Отговори на това съобщение
 Re: xiaomi yi 4k ( action camera 2 )
Автор: GeorgiKirilov   
Дата:   22-03-17 17:26

Сега съм хвърлил око на YI 4k plus . Излиза на 28-ми Март и го пускат в алито на 208 долара. Мисля, че е добре ?

Отговори на това съобщение
 Re: xiaomi yi 4k ( action camera 2 )
Автор: Argo   
Дата:   22-03-17 18:04

Това, че ти я пращат от ЕU склад, няма никакво значение. На митницата ако видят че е камера, яко ще те одрусат. На мен преди дни за нещо от 22$ ми излезе с 30лв по-скъпо.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »