Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Накрая и аз си направих си сайт
Автор: Alsand   
Дата:   22-03-17 13:37

Накрая и аз след доста опити направих свой сайт. С малко помощ от приятел програмист, когато трябваше да се напише някой друг код и с много работа от мен, сайтът вече е факт от около 20 дни.

Захванеш ли сам да правиш нещо, бързо разбираш защо струва толкова пари, когато го поръчаш на някой друг. Гълта изключително много време, защото трябва всичко да пипнеш, а особено, ако едновременно с това се и учиш.

http://www.alexandersandev.com



Отговори на това съобщение
 Re: Накрая и аз си направих си сайт
Автор: Jk.freeman   
Дата:   22-03-17 13:52

Ей ся ще ти обяснят, че нищо не си направил...само изчакай...

От мене бравоо...[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Накрая и аз си направих си сайт
Автор: Synthy   
Дата:   22-03-17 13:59

Сандев, нищо не си направил. Сайт така не се прави [smilie18]

Шегувам се. Добре е :) Можеш да сложиш и по-големи снимки в категорията "Календар", исках да ги видя по-големи, но не успях. На тъмбнейлите като кликам нищо не става.

Отговори на това съобщение
 Re: Накрая и аз си направих си сайт
Автор: Alsand   
Дата:   22-03-17 14:07

[beer]Благодаря[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Накрая и аз си направих си сайт
Автор: Alsand   
Дата:   22-03-17 14:12

Благодаря! Ще направя и това, само да седна и да пипна малко, защото картинките на календарите не са поставени в галерия.

Отговори на това съобщение
 Re: Накрая и аз си направих си сайт
Автор: BXMarkov   
Дата:   22-03-17 14:21

Саше, успех [smilie24] На мен ми харесва как е структуриран сайта, но на моменти леко изнервя чакането да се отвори нещо. Специалист сигурно може да оптимизира нещата :)

Отговори на това съобщение
 Re: Накрая и аз си направих си сайт
Автор: Alsand   
Дата:   22-03-17 14:39

Благодаря ти :) Наистина не знам защо някои неща се отварят бавно. Тук ще ми трябва консултация.

Отговори на това съобщение
 Re: Накрая и аз си направих си сайт
Автор: Argo   
Дата:   22-03-17 17:28

Успех! [smilie24]
с 1-2 забележки
логично е като кликнеш на снимката да ти отвори галерията, народа така е свикнал и не всички ще се сетят на цъкнат на Концерти не личи че е линк нито бутон. А червено върху сиво не седи добре.

Отговори на това съобщение
 Re: Накрая и аз си направих си сайт
Автор: Alsand   
Дата:   22-03-17 17:35

Argo, Благодаря така е. Това обаче е въпрос на добавка в кода, а аз не мога да го направя. Иначе съм го поискал от моя човек и чакам да намери време, за да пипне програмния код.[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Накрая и аз си направих си сайт
Автор: Deyvid   
Дата:   22-03-17 17:44

И един съвет от мен - който е горе долу като на колегата Argo. Когато отвориш категория - Студийна фотография се показват thumbnails снимки. Обаче когато отвориш сватби, примерно, ти се отваря съвсем различен дизайн на страницата, с главна снимка и място, на което да цъкнеш за да те препрати към thumbnail-ите. Също така тази препратка с червеното, почти не се разбира, че е препратка. Няма логика. Успех иначе :)

Отговори на това съобщение
 Re: Накрая и аз си направих си сайт
Автор: nd48qwert   
Дата:   22-03-17 19:17

Сайтчето е много добро. При мен няма проблем със забавяне, всичко зарежда бързо. На твое място бих помислил за "електронния магазин". Хората очакват, че в "електронен магазин" могат да поръчат директно определен продукт, а в твоя случай не е така.

"Снимките в галериите са авторски, заснети с DSLR камера от висок клас, като аз съм носител на пълните авторски права върху тях, с изключение на случаите, когато правата са преотстъпени, съобразно подписан за целта авторски договор.
Изображенията са с висока резолюция, което позволява големи увеличения, без загуба на качеството на снимката."

Не е нужно да обясняваш очевидното:) Less is more:)


Поздравления и успех!

Отговори на това съобщение
 Re: Накрая и аз си направих си сайт
Автор: Alsand   
Дата:   23-03-17 10:19

Deyvid,
Благодаря ти. По-скоро "студийна фотография" се отличава от всички останали категории, но това е защото там още не мога да измисля дали да групирам отделните сесии в подраздели. Ще го мисля. За препратката, очаквам скоро да ми напишат точния код, за да може да слагам линк върху снимките, които излизат като превю за всяка подкатегория. Абе ще го изпипам. Просто на всеко нещо трябва да обрърнеш внимание и да го зададеш с много точни параметри.[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Накрая и аз си направих си сайт
Автор: Alsand   
Дата:   23-03-17 10:24

nd48qwert,
Благодаря. С електронния магазин още ми е малко сложно, защото трябва да го разуча, как точно се администрира. Ако купя и инсталирам тази приставка, ще трябва да предвидя начин за онлайн плащане и т.н. Може просто да променя името на "Магазин", без да е "електронен" или "За поръчки". [smile]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »