Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20 ..  30 ..  40 ..  50 ..  59  60  61 ..  70 ..  80 ..  90 ..  100 ..  110 ..  120 ..  130 ..  140 ..  150 ..  160 ..  170 ..  173  174     всички  напред  последна
 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: asahi   
Дата:   25-04-17 00:54

Последният ти въпрос е много намясто. Според мен най-правилният отговор ще ти го даде най-активният участник в темата.
 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: colorphoto   
Дата:   25-04-17 00:55

Кобайнере,остави хората да си комуникират както си искат,ти кой си да раздаваш правосъдие от последна инстанция!

Не се ли сещаш че просто можеш да не влизаш в тази тема и душевния ти баланс да остане ненакърнен.
 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: kombainera   
Дата:   25-04-17 00:59

colorphoto написа:

> Кобайнере,остави хората да си комуникират както си искат,ти кой си да раздаваш правосъдие от последна инстанция!
>Не се ли сещаш че просто можеш да не влизаш в тази тема и душевния ти баланс да остане ненакърнен.

А защо ти самия не се възползваш от съвета си и не се обаждаш? [smilie10]

П.П. asahi под оня имах предвид batsali, а не FMJ.
FMJ се опитва простичко да ви обясни някои неща, но не тролчетата го обръщате на политика и глупаво противопоставяне.



Публикацията е редактирана (25-04-17 01:12)
 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: asahi   
Дата:   25-04-17 01:04

Налага се в името на справедливостта да защитя Комбайнера. На предната страница той каза: "От много дни се опитвам да стигна до края на спора.
И все не мога." Този мотив е достатъчен да влезе в разказа и да поиска повече яснота. Дали ще я получи е друг въпрос.
 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: colorphoto   
Дата:   25-04-17 01:04

Аз по разискваните в този диспут въпроси не стоя на крайни позиции и по тази причина спора може да мине и без мен.

Но темата ме забавлява,пък и има любопитни линкове в нея.
 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: kombainera   
Дата:   25-04-17 01:26

colorphoto написа:

>Аз по разискваните в този диспут въпроси не стоя на крайни позиции и по тази причина спора може да мине и без мен.
>Но темата ме забавлява,пък и има любопитни линкове в нея.

В заблуда си за темата - по нея почти не е писано.
Интерес предизвиква у теб друго - били ли са американците на Луната или не.
И мен ме интересува, но - едно глупаво джафкане дали ще доведе до нормален диалог?
Според мен - НЕ.
Колко по простичко е всеки който е попаднал на нещо интересно да го дава като линк.
Защото е много грозно отстрани да чета неграмотни постове на лаици.
Не е много трудно преди да се кликне на ПУБЛИКУВАЙ, да се прегледа текста за грешки.
Който има претенции че е умен, трябва да ги защити по най-простия начин.

Предполагам всеки ще иска да чете нормална дискусия.
[smilie24]
 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: asahi   
Дата:   25-04-17 02:05

Ако американците не са били на Луната то кой е бил на Луната?

Ако никой не е ходил на Луната руснаците защо не идат? Би било много престижно, а за съвременната им космическа техника и не толкова сложно. Имат чудесни ракети. И снимачната техника вече е по-добра. Може да имаме 4К видео, в което никой няма да се усъмни.
 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: asahi   
Дата:   25-04-17 02:34

Най-дъртата кучка в космоса Пеги Уитсън счупи рекорда за най-дълго индивидуално сборувано женско присъствие на орбита - 534 денонощия и нагоре. Бай Тръмп и звъннал по телефона от Овалния кабинет да я поздрави. Тя му рекла Thank you, Mr. President, for the great opportunity to highlight the research we are doing up here aboard the Space Station and beyond!

It is one of those rides that you hope never ends
 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: FMJ   
Дата:   25-04-17 05:42

asahi има голяма разлика между еднократно дълготрайно вредно влияние върху организма и кратки но многобройни вредни влияния със време на възстановявания рехабилитиране между тях.Не знам кое е правилно,но знам едно, тоя труд трябва да се уважава,както и всеки с риск за здравето и живота на работещия. От къде човечеството ще натрупа опит? Големи амбиции има НАСА за полет до Марс,но човешката физиология си остава непреодолима пречка на тоя етап от технологичното ни развитие.Къде ще спират астронавтите по пътя до Марс,за да се възстановят? Самите американци признават,че разликата между Союз и Шатъл е била във ресурса на орбиталния полет.Союз с години може да се намира на орбита докато Совалката Месец.Хайде да не правим аналогии с "уволнените" космонавти по здравословни причини.[smilie3] Въртиш сучиш,но бялото си остава бяло ,а черното черно.
 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: FMJ   
Дата:   25-04-17 07:12

Много интересно филмче ,но чак накрая се разбира връзката със филма "Армагедон" [smilie18]

 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: tziko   
Дата:   25-04-17 09:36

Автор: FMJ
Дата: 25-04-17 05:42

asahi има голяма разлика между еднократно дълготрайно вредно влияние върху организма и кратки но многобройни вредни влияния със време на възстановявания рехабилитиране между тях.


Има двама близнаци, единия стоя в МКС една година! През 2016 мисля се завърна от там. Мисията до луната не знам колко време е била дълга, но със сигурност е под една година.
 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: tziko   
Дата:   25-04-17 09:40

Ето и линк в който, вероятно всичко е фалшификация, но все пак:

https://www.nasa.gov/twins-study
 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: FMJ   
Дата:   25-04-17 10:06

написа:

> Автор: FMJ
> Дата: 25-04-17 05:42
>
> asahi има голяма разлика между
> еднократно дълготрайно вредно
> влияние върху организма и кратки
> но многобройни вредни влияния със
> време на възстановявания
> рехабилитиране между тях.

>
> Има двама близнаци, единия стоя в
> МКС една година! През 2016 мисля се
> завърна от там. Мисията до луната
> не знам колко време е била дълга,
> но със сигурност е под една година.
Къде тук е писано за Луната? Писах за Марс.Това дали са били или не на Луната рано или късно ще се разбере. Дори знам с какво ще се оправдаят, ако се разкрие ,че не са били на Луната.[smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: asahi   
Дата:   25-04-17 10:35

Къде го чукаш, къде се пука. Трима били уволнени. Ами нормално е, какво го коментираш? Не видя ли проблем в това, че има само 14 действащи в отбора? Не видя ли проблем в това, че последният кораб излетя с празна седалка? Има конспирация, да знаеш!
 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: fmj   
Дата:   25-04-17 11:20

Асахи аз го виждам много добре проблема и ти коментирах ясно поста. Когато нещата на земята между Русия и САЩ не вървят на добре и се гонят по море и въздух насочвайки оръжие един към друг няма как да не пострада и такава програма. Дипломатите последни си напускат постовете. Под какъв предлог и какво оправдание ще изтъкнат за поведението си в случая няма никакво значение. Много повърхностни разсъждения и изводи си правиш всеки път. Монетката винаги има две страни и няма как да разбереш нещата вглеждайки се само от един ъгъл.[smilie7]
 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: tziko   
Дата:   25-04-17 11:32

"Дори знам с какво ще се оправдаят, ако се разкрие ,че не са били на Луната."

Е нали вие вече го разкрихте това, колко повече?
 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: fmj   
Дата:   25-04-17 11:32

[beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer] Да ви почерпя виртуално. Имам рожден ден. Да сме живи и здрави и живота да пребъде. Наздраве!!!
 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: tziko   
Дата:   25-04-17 11:33

Да си жив и здрав и все така упорит!
 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: Jk.freeman   
Дата:   25-04-17 12:02

Честит Рожден Ден fmj !!! Да си ни жив и здрав, за да се поздравяваме още дълги години[beer] [beer] [beer] [beer] [beer]
 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: asahi   
Дата:   25-04-17 12:04

[beer]
 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: imitev   
Дата:   25-04-17 12:21


Жив и здрав! [beer]

PS: Ти сигурен ли си, че точно днес имаш РД [cool] ?
 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: FMJ   
Дата:   25-04-17 12:30

написа:

>
> Жив и здрав! [beer]
>
> PS: Ти сигурен ли си, че точно днес
> имаш РД [cool] ?
Имам известни подозрения за годината ,но то сигурно е защото повтарях 4 години 8ми клас.[smilie18] [smilie18] [smilie18] Благодаря на всички за пожеланията
 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: kombainera   
Дата:   25-04-17 13:02

FMJ да си жив и здрав!
[beer]
 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: Jk.freeman   
Дата:   25-04-17 16:48

kombainera и на тебе Честит Рожден Ден! Да си жив и здрав! Всичко най-хубаво в живота и в профисионален план[beer] [beer] [beer] [beer] [beer] [beer]
 Re: С какво снимат видео в космоса
Автор: lucky55   
Дата:   25-04-17 17:17

Чести Рожден Ден FMJ! Жив и здрав [beer] , и на фокус![shtrak]
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20 ..  30 ..  40 ..  50 ..  59  60  61 ..  70 ..  80 ..  90 ..  100 ..  110 ..  120 ..  130 ..  140 ..  150 ..  160 ..  170 ..  173  174     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена