Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Камера за Видео
Автор: Babev_George   
Дата:   14-09-20 22:28

Здравейте,
Поради развиващият ми се синтерес към видеата ( само ако знаех, нямаше да почвам с тайм лапс изобщо) Та полека, полека дойде момента за нещо повече.
Търся си камера която да прави читави видеа и да има ауто фокус. За предпочитане са канонците, защото мога ползвам стъклата които имам вече.
Изисквания поне FHD, 2 К е за предпочитане, 4 и повече не виждам голям смисъл да го ползвам на този етап. Автофокуса също е силно необходим.
В момента снимам с 60Д снимки Липсата на ауто фокус ме влудява и снимамв видеа с Go Pro Hero 4. Като цяло ми е добра комбинация, но ми се иска да вдигна нивото.
Ориентировъчен Бюджет за тяло е около 600 лв.

Поздрави и на фокус ! [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Камера за Видео
Автор: lamerko   
Дата:   15-09-20 00:45

Първото тяло с DP матрица е 70D - вероятно ще можеш да си намериш в указания бюджет с малко търпение. Но имай предвид, че тялото все пак не е акцент върху видеото, а като всяко първо нещо - не е като без някои пропуски. Също така е добре да се уточни, че за да има някакъв видим ефект от ДП, трябва да използваш и STM обективи...

За нещо по-модерно... бюджета идва малко.



Публикацията е редактирана (15-09-20 00:46)

Отговори на това съобщение
 Re: Камера за Видео
Автор: uri64   
Дата:   15-09-20 12:33

Go Pro 8 hero го има в базара за около 600 и нещо...с БГ гаранция дори....иначе за сериозна камера със сериозни възможности за видео не съм сигурен, че посоченият бюджет ще е достатъчен...

Отговори на това съобщение
 Re: Камера за Видео
Автор: my.point.of.view   
Дата:   17-09-20 13:11

Panasonic HC-X 1500

Отговори на това съобщение
 Re: Камера за Видео
Автор: kiten   
Дата:   18-09-20 22:30

За 600 лева нищо конкретно не може да се измисли. Това което си мислиш за 2К снима на 30Р и е с много малка матрица. Имам предвид видеорегистратори за по 300 лева. Или за тези пари да си потърсиш някое недоразумение на джи втора употреба като озмо напримел.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »