Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Whitesnake
Автор: icovalchev   
Дата:   15-05-15 20:04

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Whitesnake
Автор: GenaDP   
Дата:   15-05-15 20:46

Оригиналите са на светлинни години по-добри. А концертите на Whitesnake в Б-я до един бяха на светлинни години от прекрасното. Особено трагедията с Def Leppard в София. Не очаквам предстоящият да е с нещо по-различен...

Отговори на това съобщение
 Re: Whitesnake
Автор: nicos   
Дата:   15-05-15 20:48

GenaDP и от първия път разбрахме че не ти харесва.

Отговори на това съобщение
 Re: Whitesnake
Автор: Stelcho2   
Дата:   15-05-15 21:19

Не бих казал, че са се изчерпали. Освежаването на песните е супер яко.
Лично аз съм фен на рок парчетата им от 80те. Бях преди няколко години на СофияРокс когато представяха Форевърмор. Много стабилен албум.
Фен съм на групата. Не бих казал, че са се изчерпали или , че са слаби... просто сменили са малко начина им на звучене на песните, което е съвсем нормално (Пуснете си менуър от 80те, и от 2010+.. намерете разлика в парчетата )

Отговори на това съобщение
 Re: Whitesnake
Автор: GenaDP   
Дата:   15-05-15 21:46

Ето ви едно смислено ревю на албума - да се образовате...

Отговори на това съобщение
 Re: Whitesnake
Автор: J0R0   
Дата:   15-05-15 23:32

Еми, няма как да се спори за вкус :)
На мен пък единствено версията на Sail Away ми хареса.
Защото е с ново звучене и аранжимент.
Другото малко или много е подобие на оригиналите.

Но виж за факти може да се спори :)
Burn, поне 5-6 пъти е изпълнявано на живо в България.
Само аз съм го слушал 3 пъти. Веднъж на концерта на Ковърдейл в Зимния дворец, втори път на Глен Хюз в Кюстендил и трети път - пак Глен Хюз в Търново.
Знам за поне още два концерта на Хюз и Ковърдейл в София, на които не съм бил, но не вярвам да са прескочили Бърн :)

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Whitesnake
Автор: asahi   
Дата:   16-05-15 01:11

Хюз е друга бира [smilie24] Ковердейл беше.

Отговори на това съобщение
 Re: Whitesnake
Автор: icovalchev   
Дата:   30-11-15 20:03

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Whitesnake
Автор: caspin   
Дата:   30-11-15 20:10


https://photo-forum.net/static/site_pics/199/1448478996_IV240046crop.jpg




https://photo-forum.net/static/site_pics/199/1448738014_IV240065crop.jpg




https://photo-forum.net/static/site_pics/199/1448743450_IV240023.jpg



[cool] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Whitesnake
Автор: mediac   
Дата:   30-11-15 21:36

Концертът в София беше хубав, за което допринесе и страхотната атмосфера в зала "Арена Армеец", претъпкана докрай с хора от цяла България. Остава спомен за цял живот. [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Whitesnake
Автор: axlastro   
Дата:   30-11-15 22:00

Страхотно преживяване и велика група. Не съм ходил на предишните им концерти, но този беше на ниво.

Отговори на това съобщение
 Re: Whitesnake
Автор: Slivenski   
Дата:   01-12-15 10:52

Този май им беше петият концерт в България. Ходил съм на три от тях. Но звукът нещо не ме изкефи този път. Бях долу пред сцената. Гъгнеше едно такова. Иначе като шоу не беше лошо. Но бат Дейвид вече не подскача така по сцената, както преди. Което е обяснимо, предвид 65-те му години. Също ми направи впечатление, че групата го съпортва вокално доста, при това не зле. Хубаво преживяване беше... :-))

Отговори на това съобщение
 Re: Whitesnake
Автор: axlastro   
Дата:   01-12-15 13:41

Имат проблем с озвучаването в тази тенекиена зала. Няма никакви акустични плоскости по покрива или по стените - това си е спортна зала просто отвсякъде. Въпреки това на ТОТО бях отпред и звука беше супер, поне за моите разбирания. Така че пак си зависи колко са се постарали в това отношение. Ако си зад просто няма шанс - получава се страхотно кънтене от тенекиите и звука отива по дяволите. Иначе за пеенето тя и залата доста пя, но като цяло смятам, че групата се представи много професионално.

Отговори на това съобщение
 Re: Whitesnake
Автор: Slivenski   
Дата:   01-12-15 13:48

И аз си помислих, че акустиката на залата е причината. Но не съм бил на друг концерт в тази зала, това ми беше първото ходене там изобщо, и не мога да преценя.

Бил съм на концерти в Зимния дворец, зала Христо Ботев и Универсиада, но много отдавна. То вече там дори не правят концерти май. Не си спомням там да е било по-добре.

Другото, което ми направи впечатление в Арена Армеец, е че ако се наложи бързо извеждане на хората от нея, май няма да стане много бързо... Да не се налага де! Или поне организацията беше такава.

Отговори на това съобщение
 Re: Whitesnake
Автор: itilien   
Дата:   01-12-15 14:20

Я тука да ви покажа един по-разчупен кавър на Дио-вия Holy Diver
https://www.youtube.com/watch?v=dDs41rgyCbw

Отговори на това съобщение
 Re: Whitesnake
Автор: realnoncho   
Дата:   01-12-15 14:36

Залата е зле, трябва да си най-отпред за да е прилично и това често не е гаранция...

Много добри снимки на Георги Кожухаров [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Whitesnake
Автор: Hsathv   
Дата:   30-06-19 18:24

Някой има ли собствени кадри да покаже от концерта на whitesnake снощи в Пловдив?

Отговори на това съобщение
 Re: Whitesnake
Автор: belone   
Дата:   06-07-19 17:28

Това, което този човек е направил в рок музиката е признато отдавна в световен мащаб. Възхищавам се на таланта, желанието и реализацията. Повечето нови групи могат само да се учат и да се радват на творци като него. И тъй като хейтърите никога няма да свършат, слушайте това, което ви е на сърце и не пишете глупости!
Със здраве![cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Whitesnake
Автор: farushko   
Дата:   06-07-19 20:57

Щом има тема за Уатснейк във Фотофорума, значи са голяма група. Колкото и лигав понякога да е Ковърдейл, не може да се отрече, че оставиха доста музика след себе си. Аз лично имах кратък период в живота си, в който бях доста впечатлен от групата.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »