Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Epson L800 вече има по-голям брат!
Автор: factor.bg   
Дата:   28-08-14 22:57

Epson L1800 e вече в България, ексклузивно от FACTOR.BG. Същото качество на печат и ниска цена на снимка, като Epson L800, но с максимален печатен формат А3+.

Повече инфо - тук


https://photo-forum.net/static/forum/2014-08/bjrb9896.JPG


http://printguide.info/images/2014/08/pronto_sax_medium_res01_r1uv.jpg




Отговори на това съобщение
 Re: Epson L800 вече има по-голям брат!
Автор: Simbon4o   
Дата:   28-08-14 22:59

А3+ вече е гот!

Отговори на това съобщение
 Re: Epson L800 вече има по-голям брат!
Автор: factor.bg   
Дата:   28-08-14 23:03

Размерът си има значение! [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Epson L800 вече има по-голям брат!
Автор: stoikovv666   
Дата:   28-08-14 23:36

Размерът си има значение!

Разбира се! И цената също? [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Epson L800 вече има по-голям брат!
Автор: factor.bg   
Дата:   29-08-14 02:47

За почти 43 години разбрах едно - цената няма значение, стига да е евтино!
А иначе сериозно - какво значение има цената на принтера, когато всеки професионалист снима с техника за 10-20000 лева, която техника обновява на 2-4 години?!
Да, ако този принтер струваше 10-15000 лева... разбирам да има притеснения. Но той струва по-малко от един iPhone!
По-важното е дали върши работа и дали дава възможност на собственика си, да печели пари!
Идва Коледа, почват едни поръчки за календарчета, а А3+ си е приличен размер за календар!


Отговори на това съобщение
 Re: Epson L800 вече има по-голям брат!
Автор: plament   
Дата:   29-08-14 07:23

И като започнат коледните промоции, започваме да купуваме принтери.
Дори не на шега.


Отговори на това съобщение
 Re: Epson L800 вече има по-голям брат!
Автор: 3DF   
Дата:   29-08-14 08:39

Цената не е лоша


Отговори на това съобщение
 Re: Epson L800 вече има по-голям брат!
Автор: джъмбо   
Дата:   29-08-14 08:41

вече е у дома и разпечатах 50 А3+
в понеделник ще споделя инфото в кафето [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Epson L800 вече има по-голям брат!
Автор: factor.bg   
Дата:   29-08-14 15:32

3DF - не така де, бива ли да сравняваме новия Epson L1800 със стар модел iPhone!? [smile]
Ако ще говорим за предположения и ориентировъчни цени, по-скоро гледайте цените на последните модели iPhone, като 5s, например...
А най-точната ценова информация - в писмена оферта от info@factor.bg [smile]
Заявка за оферта - http://factor.bg/new_contacts.php



Отговори на това съобщение
 Re: Epson L800 вече има по-голям брат!
Автор: stoikovv666   
Дата:   29-08-14 16:01

iPhone 5s запечатан с гаранция е 760 лв.

Отговори на това съобщение
 Re: Epson L800 вече има по-голям брат!
Автор: джъмбо   
Дата:   29-08-14 16:14

типично по български умниците се обадиха...
[smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23]


принтера е страхотен колкото, цената на разпечатка също... останалото е просто заяждане

Отговори на това съобщение
 Re: Epson L800 вече има по-голям брат!
Автор: stoikovv666   
Дата:   29-08-14 16:35

джъмбо, оправя ли се добре с BW?

Колкото до заяждане само ти го виждаш в твоето съзнание! По същия начин и аз мога да дам определение за поста ти, но не е нужно. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Epson L800 вече има по-голям брат!
Автор: victory13   
Дата:   29-08-14 16:40

На първо четене, наследника е поорязан, но явно ще е с доста по-солена цена от оригинала, снабден с рефил.
Ако приемем, че печата на дискове е никаква разлика, то с липсата на безжична връзка и директен печат от камера не е така.

Ще ми се да кажете няколко думи и за другите предложения от л-серията, анонсирани заедно с л1800, а не само за най-скъпото от тях.
Естествено, ако имате намерение да ги разпространявате...

Отговори на това съобщение
 Re: Epson L800 вече има по-голям брат!
Автор: джъмбо   
Дата:   29-08-14 17:12

стойков легалните цени на айфон се виждат в мтел и технополисите и другите магазини за мобилна технкина с гаранция 2 години...

колкото до черно бяло то печата идентично с Л800 тоест не му е сила както например при Р3000

после липса на безкабелна връзка и директен печат от камера...
първото може би е леко неудобство което аз съм решил с 5 метров кабел, който кабел не ми е дропил информация от картинка как се е случвало с вифито
никога сериозно не съм се наемал да изгърмя лист А3 със снимка която да си разпечатам от камерата... предпочитам да снимам на РОУ да си оправя снимката и да си я пусна от компа

както се казва виждам колко ми излиза едно копие без да се занимавам с китайски рефилни системи по често водещи до скъп ремонт...

на фотоваканция ще покажа разпечатки от л1800... от вече моя Л1800 и вече се чувствам свободен често да правя изложби А3+ за скромни суми

Отговори на това съобщение
 Re: Epson L800 вече има по-голям брат!
Автор: factor.bg   
Дата:   29-08-14 17:32

С риск да излезе заяждане (макар да декларирам, че не е! [smile] ) ще отговоря и на двата въпроса:

stoikovv666 - с черно/бялото се оправя толкова, колкото и L800, толкова, колкото и кварталния минилаб. Който иска професионални резултати - например печат на арт-медии, перфектен черно-бял печат, ролни медии, дебели картони до 1,5 мм, матово и фото черно и прилична цена на мастилата - да си купи някой Epson от Stylus Pro серията, като SP4900, 7900, 9900 и т.н. Ако не го бърка цената на мастила - Stylus Photo R3000 и Stylus Pro 3880 дават перфектно качество, но разпечатката излиза по-скъпо, и все пак по-евтино, отколкото в някое бюро за услуги. Не може да си купуват хората обективи за по 5-6000 и камери за по 10000 лева, и после да искат принтер, дето де е евтин, с евтини мастила, да е перфектен във всяко отношение.

victory13 - и аз бих предпочел да има WiFi и печат от камера, както за L800, така и L1800. За съжаление, пълно щастие няма... Солена цена?! - а не е ли солена цената за един приличен обектив? Нека сравняваме сходни неща - ако има друг принтер, който да предложи сходно качество на печат и толкова ниска себестойност на мастилото, нека ги сравним.

L1800 не е наследник на L800, той е разширение на продуктовата линия.

И последно - останалите модели от L-серията. Нито един друг принтер, освен L800 и L1800 от тази серия НЕ Е ФОТО-ПРИНТЕР. По тази причина FACTOR.BG не се интересува от тях - можем да ги доставяме, вероятно цените ни ще са по-добри от другите, но това не са принтери за фотография. Ако човек иска да печата документи и рекламни материали, аз горещо го съветвам да се огледа за някой от сериозните принтери на XEROX (може и KonicaMinolta, което е популярно като "по-трудния начин да си купиш накрая XEROX"...


Отговори на това съобщение
 Re: Epson L800 вече има по-голям брат!
Автор: victory13   
Дата:   29-08-14 17:34

Китайските рефилни системи са с никакви отлики от индонезийските... И има достатъчно фирми на пазара вече, които предлагат гаранция за въпросната манипулация.

Колкото до това да "изгърмиш" лист а3, то какъв е проблема, при положение че 3 "изгърмяни" листа са ти на цената на пакет цигари.
Не съм имал дроп на информация, но ще потърся да видя какво имаш предвид с тази забележка... хем обработвам и печатам от различни стаи.

Да ти е честит новия принтер все пак. Най-важното е да те радва, а това явно е така в твоя случай...[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Epson L800 вече има по-голям брат!
Автор: victory13   
Дата:   29-08-14 17:39

Фактор, имам в предвид "Epson L1800 е принтер, произведен на базата на Stylus Photo 1500..." и сравнявам с него, не с л800... Не съм пояснил наистина, но вие сте го споменали.

Отговори на това съобщение
 Re: Epson L800 вече има по-голям брат!
Автор: джъмбо   
Дата:   29-08-14 17:43

когато се печата по вифи не се преточва цялата снимка а се точи по време на печата... случвало ми се е да се скапе нещо по мрежата и да си замине половин лист хартия

честно казно и аз искам фул екстри, но за е4дна година установих че при л800 не ми липсват безкабелни връзки... същото е и при л1800... сигурно щот съм беден и имам само една стая за обработки и печат [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Epson L800 вече има по-голям брат!
Автор: qavkata   
Дата:   29-08-14 17:54

аз не мога да Ви разбера, защо се заяждате с представители на Епсън, все едно те са го произвели и сега след като са ви взели парите предварително скимтите. Спрете се бе хора, вижте го, тествайте, създайте си мнение и тогава го изкажете. Защо само нападате, хулите и се надскачате. Аз имам 5 Л800 и никакви проблеми, от фактор са винаги насреща...на фотоваканцията ще дойда и ще го видя но, щом гарантирате за надеждността му както е при л800 то....ще се възползвам. Успех и се усмихвайте повече

Отговори на това съобщение
 Re: Epson L800 вече има по-голям брат!
Автор: factor.bg   
Дата:   29-08-14 17:58

С цел сдобряване, допълвам предния пост, че ние не твърдим, че продаваме най-по-абсолютния принтер, а продаваме това, което смятаме за най-добрата комбинация на инвестиция/качество/себестойност/разходи за поддръжка. L800 се доказа безапелационно, няма друг принтер, който да е продаван толкова и който да е натоварван толкова - има много хора, които минаха 100 000 копия и продължават да работят! И това за инвестиция от 300 Евро! Не вярвам да е останал някой, който смята, че 300 Евро е инвестиция изобщо!

Сигурен съм, че L1800 ще е дори по-добър принтер, особено за хората, на които ще има върши работа. Ще има и много, които ще почнат да коментират, без изобщо да имат намерение да си купуват принтер или без изобщо да имат личен опит с печат. Ще има и "подводници", които ще обясняват колко по-изгодно е с китайските мастила и как "качеството е същото, няма никакви проблеми". Ще има и такива, които ще комбинират Лайт Циан и Лайт Магента от мастилата за L800/1800, с Циан, Магента, Жълто и Черно от мастилата за четирицветните L принтери, за да правят икономии, макар да компрометират и качеството и трайността. Хора разни...

Това не е от значение!
Принтерът струва толкова, колкото са преценили от EPSON.
За всеки, който се занимава сериозно с бизнес, пък бил той и малък бизнес, тази цена е съвсем достъпна и възвръщаемостта е практически гарантирана, при възможността да се добавят толкова много нови продукти, към портфолиото на въпросния бизнес. Качеството на печат е отлично, себестойността е много ниска, имате пълна гаранция, оборотни машини, безплатен съпорт - остава всеки да си направи маркетинга и ценовата листа и да почне да работи.

Ние, от FACTOR.BG, се радваме, че имаме уникалната възможност да предложим толкова подходящ за българския пазар продукт! [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Epson L800 вече има по-голям брат!
Автор: factor.bg   
Дата:   29-08-14 18:15

До victory13

"Китайските рефилни системи са с никакви отлики от индонезийските... И има достатъчно фирми на пазара вече, които предлагат гаранция за въпросната манипулация."

Това може да го твърди само човек, който няма личен опит с едните и с другите системи. И е абсолютно некоректно да се говори за "индонезийски", все едно някакви си индонезийци, в колибите, правят системите и принтерите, а не собствените заводи на Epson, автоматизирани и роботизирани до непонятно за нас ниво... Разликата между фабрично интегрираните системи, проектирани от инженерите на EPSON, заедно с принтера и някакви китайски изпълнение тип "надомно слепите правят IT производство" е толкова голяма, че всъщност говорим за различни неща.

А за "достатъчното фирми на пазара вече, които предлагат гаранция за въпросната манипулация" - горещо Ви пожелавам да имате възможността да се възползвате от тази тяхна гаранция, а след това да обсъдим пак нещата. [smilie24] [smile]

Благодарение на стотиците клиенти, които ни се довериха, ние изградихме сервиз и съпорт, които трудно ще намерите другаде - и се гордеем много с това!


Отговори на това съобщение
 Re: Epson L800 вече има по-голям брат!
Автор: stoikovv666   
Дата:   29-08-14 18:15

Аз пък не виждам къде някой се заяжда... Въпроси, отговори, реклама и закачки [beer]

Бях хвърлил око на L800, но сега явно ще го прескоча [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Epson L800 вече има по-голям брат!
Автор: prisonbreak   
Дата:   29-08-14 18:17

Ще изчакам малко, да пуснете промоцийка и ще си го купя.
Щом има А3+ това е моят принтер.[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Epson L800 вече има по-голям брат!
Автор: Simbon4o   
Дата:   29-08-14 18:23

Принтера си струва, качеството е повече от доволно АКО човек знае как да го изкара от него :). Последно пробвах един L800 - добър си е, капката е дребна и на хубава хартия дава прилични резултати. За перфекционистите нищо под SP7900/9900 не е вариант, скъпи са но за мен поне без конкуренция. По-добър печат от тях не съм виждал и цената им няма значение понеже така или иначе притежанието на такава машина за домашна е безмислено, ако не се печата нон стоп. Има достатъчно места където имат налични хартии и принтери и човек с мерак и някой лев може да си принтне каквото иска. А L1800 е това, което мисля че трябваше да е L800 - А3+ евтин принтер с прилично качество и ниска себестойност на принта.

Относно рефилите от китай и други държави - да по-евтино е, но качеството на печат пада драстично и не е като фабричното... надеждността и тя не е като фабричната.

Отговори на това съобщение
 Re: Epson L800 вече има по-голям брат!
Автор: factor.bg   
Дата:   29-08-14 18:26

stoikovv666
Надявам се, че ще го прескочите в полза на L1800, а не по причина, че съм реагирал на Ваш въпрос с подробен и задълбочен (да си направя реклама) отговор-анализ?! [smile]

prisonbreak
От EPSON забраниха промоциите за поне една година! Сега е моментът! [beer]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »