Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Epson L800 вече има по-голям брат!
Автор: victory13   
Дата:   29-08-14 18:28

Никого не съм нападал, посочих недостатъци според мен, и алтернатива на по-добра цена и с по-добри качества. Като отговор ми се набляга какъв съм богаташ, какви китайци ползвам, и колко грубиянски се изразявам за притежателите на 5, 8 и 14 л800... Не ми е ясно що ти трябват 5 принтера, като един кара над 100к копия. Не е зле да кажете как се намира място на 15-на килограмов принтер с тези размери...
Фактор, нямам никакъв проблем да си налея мастилата за л800/л1800 на принтера... Преценил съм обаче друго, да печатам като подводничар, но може да си променя мнението във всеки момент [cool]

Успех на всички бъдещи и настоящи притежатели на л1800 [beer]

До тук, че на някой по-чуствителен да не му избие пяна [cool]

ах, даже ми "пожелават" да си ползвам сервизната гаранция... Наистина скромни и добродушни хора са това, как да не им се възхитиш... Аз, Фактор, ви пожелавам никога да не получите принтер за сервизно обслужване, както и на притежателите на вашите принтери да не им се налага да го ползват... [cool]



Публикацията е редактирана (29-08-14 18:41)

Отговори на това съобщение
 Re: Epson L800 вече има по-голям брат!
Автор: factor.bg   
Дата:   29-08-14 19:54

Това е една тъжна история... Защо винаги нещата се обръщат на чувства, а не на аргументи?

Пет принтера трябват, за да може:
- да се ползват едновременно на повече от едно място - например в различни фотоателиета, собственост на една и съща фирма.
- да се печата по-бързо в натоварени моменти
- да се печата едновременно на няколко различни размера и/или вида хартия, без непрекъснато да се сменят настройките
- да има сигурност - ако имате две фотоателиета, слагате по два принтера във всяко, единия зареден с 9/13 или 10/15 (зависи от клиентелата), а другият зареден с 13/18 (например). Петият стои в това ателие, където има повече работа и е резервна машина, която поема натоварването в пикови моменти и при техническо обслужване на някоя от другите машини.

Това е модел на работа на ателиета, които са изхвърлили минилабовете и са преминали изцяло на L800. Няма отношение към издръжливостта на принтера, следващите работят паралелно с по-рано закупените, а не ги заменят.

Предимството на този подход е мащабируемостта - в началото се инвестира малка сума, а когато се появи нужда от по-висока производителност, срещу още 300 евро тя се удвоява, срещу други 300 евро се утроява и т.н.

Много пъти съм чувал аргумента - ама L800 е много по-бавен от един минилаб. Да, но струва несравнимо по-малко и с мултиплициране може да се достигне нужната скорост на печат, като едновременно с това се мултиплицира НАДЕЖДНОСТТА - ако един от 5 принтера се повреди, останалите 4 продължават да работят и губите само 20% производителност!



Публикацията е редактирана (29-08-14 19:55)

Отговори на това съобщение
 Re: Epson L800 вече има по-голям брат!
Автор: didesignbg   
Дата:   29-08-14 21:17

Честито за новият принтер! Защо обаче е нужно, както и в предната тема за L800 цената да се държи в някаква супер тайна. Това е просто една цена утре някой ще ви я иска на мейла и ще я плесне в темата.
Някак си винаги тези теми отиват в погрешна посока. И L800 и този герой имат смисъл за фотостудия, поне в нашата объркана действителност. За мен лично, като обикновен потребител много по-добри оферти са нормалните модели Р50 и 1500. Да практиката за субсидирани принтери е порочна, но Епсън са си я избрали, аз само се надявам докато намеря място за 1500 съдбата му да не последва тази на Р50.

Отговори на това съобщение
 Re: Epson L800 вече има по-голям брат!
Автор: fotocolor   
Дата:   29-08-14 21:54

ДО Стойков,Виктори и другите,
аз съм човека който бе закупил последни 2 принтера от първата доставка EPSON L800.Не крия че бях как да кажа скептично настроен.Но съм се лъгал.Печатам наистина здраво и за 2 госини при нтера ми е бил само веднъж в сервиза им,сега се обажда за 2ро ходене за смяна на кечето което попива мастилото.Никакви проблеми.Що се отнася до мастилата всемам си само от ФакторБГ,и поне досега НИКАКВИ ядове съм нямал с тях/нека това да не се счита за реклама или натягане към тях/.Чакам новата оферта и може би 90% вече съм сигурен че ще си го закупя.Хартиите им 255грмовите са наистина невероятни.

Отговори на това съобщение
 Re: Epson L800 вече има по-голям брат!
Автор: BOZO   
Дата:   29-08-14 22:03

С два бр L800 и един L1800 се покрива един добър диапазон медии и формати, работят с еднакъв консуматив и дават качество, което нито един минилаб не може да достигне.

Отговори на това съобщение
 Re: Epson L800 вече има по-голям брат!
Автор: stoikovv666   
Дата:   29-08-14 22:03

Това L800/L1800 запушвали се ако е в почивка 20-30 дена?

Отговори на това съобщение
 Re: Epson L800 вече има по-голям брат!
Автор: plament   
Дата:   29-08-14 22:23

В крайна сметка сегашната цена промоционална ли е или е като за най-нетърпеливите и по Коледа ще предложите изненада с очаквана промоция.
Не бързам да купувам L1800, но при специална оферта, няма да го мисля много.


Отговори на това съобщение
 Re: Epson L800 вече има по-голям брат!
Автор: stoikovv666   
Дата:   29-08-14 22:28

Че то L1800 имали цена сега?

Отговори на това съобщение
 Re: Epson L800 вече има по-голям брат!
Автор: factor.bg   
Дата:   29-08-14 22:56

Цената не е тайна, всеки, който поиска оферта, ще я получи в писмен вид - достатъчно е да се изпрати запитване на info@factor.bg.
Вероятно скоро ще я качим дори и на сайта ни www.factor.bg.

Не мога да обявявам цената в темата по една единствена причина - утре, ако тя се промени, по независещи от нас причини (все пак Epson определя правилата, не ние), то всеки, който види темата, ще изпадне в заблуждение и вината ще падне върху нас.

Затова обявяваме цената само по начин, който гарантира правилно разбиране, точна, пълна и ясна информация и актуалност. Няма никаква конспирация.

Между другото, няма никакъв проблем да изпращате на info@factor.bg файлове за тестов печат на L800/L1800 - ще ги отпечатаме безплатно, с най-голямо удоволствие и ще ви ги пратим по куриер или поща. Защото цената на L1800 е важна, но по-важното е да сте сигурни, че принтерът ще ви върши работа, преди да вземете решение за покупка!

Отговори на това съобщение
 Re: Epson L800 вече има по-голям брат!
Автор: factor.bg   
Дата:   29-08-14 23:12

Цената в момента е стандартната, определена от Epson, не е увеличена или намалена.
Не се предвиждат промоции с намаляване на цената за Коледа или изобщо в близко време.
Дали ще има по-ниска цена след 6 или 12 месеца - съдейки по историята на L800, по скоро не!
Принтерът е наличен в склада ни, първите няколко бройки вече имат щастливи собственици!


Отговори на това съобщение
 Re: Epson L800 вече има по-голям брат!
Автор: factor.bg   
Дата:   29-08-14 23:15

stoikovv666 - не се запушва от стоене, ако ще и два месеца да е. Имате пълна гаранция 12 месеца, ако искате, не го пускайте 11 месеца, ако се е запушил, ще го ремонтираме гаранционно! [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Epson L800 вече има по-голям брат!
Автор: stoikovv666   
Дата:   29-08-14 23:30

От къде да дръпна оферта за консумативите?

Отговори на това съобщение
 Re: Epson L800 вече има по-голям брат!
Автор: iva_drag   
Дата:   30-08-14 12:03

Админ,
тези теми не са ли за раздела "Платена реклама"?
...
а то нямало такъв...
Ами направете тогава, че иначе ще стане като в онази реклама - "ууууууух, че мирише"!
[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Epson L800 вече има по-голям брат!
Автор: factor.bg   
Дата:   30-08-14 16:15

iva_drag - Преди пускането на темата админите бяха уведомени, понеже предполагах, че конкретно Вие ще имате възражения и ще отидете да докладвате на учителката, че Гошко нарушава правилата.

Интересно, не виждам да се включвате по подобен остроумен начин в теми за фотокамери, за обективи, стативи и осветление, макар всяка тема, касаеща някаква техника, да има рекламен ефект.

Да не би да е нещо лично?


Отговори на това съобщение
 Re: Epson L800 вече има по-голям брат!
Автор: iva_drag   
Дата:   30-08-14 16:32

Споко, factor.bg, дишайте дълбоко - нищо лично[smile]

Сайта си е на собствениците, правилата си ги определят те, хубаво е всички да ги спазваме, аз възражения нямам и не мога да имам, просто зададох въпрос към админа, а ми отговарят Вие....що така ...

А щом ви се явяват такива предположения - пускайте тото[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Epson L800 вече има по-голям брат!
Автор: aliengg   
Дата:   30-08-14 23:22

Апропо, някой замислял ли се е, че по тези географски ширини коректните търговци не са често срещано явление? Жоро Чакъров е едно приятно изключение. По някакво стечение на обстоятелствата ползвам друга марка принтери. Но следя темите тук и винаги ми е правило впечатление, че Георги Чакъров е точен и коректен, винаги отзивчив и по всякакъв начин опитващ се да бъде полезен. Държи се винаги отговорно и си стои за думите. И все ще се намери някой да го яде за това. Аман!...

Отговори на това съобщение
 Re: Epson L800 вече има по-голям брат!
Автор: qavkata   
Дата:   31-08-14 14:41

victory13 ами имам за да работя, не си пчатам птичките и тревичките, които съм снимал в южния. Някой от нас ток във форума работят докато снимат и Л800 е идеален за целта, като себестойност на рапечатката и надеждност на принтера.
До преди 2 години работих с п50 и китайските мастила и системи, резултата беше, всеки божи ден задръстване, непрестанни чистения на главите, всякакви проблеми с чиповете на главата, маркучите и какво ли не. Ефекта: всеки ден над 100мл мастила се изхвърлят заради честите чистения, непрестанни главоболия и стрес когато седна зад компа(дали аджаба пак ще задръсти).
към днешна дата....спокоиствие и безгрижие.
Да разлика в цената на мастилата има, но добавете към цената на китайското мастило и мастилата, които изхвърляте след чистене, времето което губите и грижите.

Еми не си заслужава.

Отговори на това съобщение
 Re: Epson L800 вече има по-голям брат!
Автор: stoikovv666   
Дата:   31-08-14 14:44

qavkata, подкрепям казаното от теб за китайските мастила/системи [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Epson L800 вече има по-голям брат!
Автор: rufo   
Дата:   01-09-14 17:10

На какви медии освен хартия може да печата Epson L1800 ? (до колко грама)
Канава ,например ?

Отговори на това съобщение
 Re: Epson L800 вече има по-голям брат!
Автор: factor.bg   
Дата:   02-09-14 19:07

L1800 Може да печата на всички фотографски медии, дори на Katana Luster 290 (290 гр./кв.м.).
Канава не сме тествали, ще пробваме утре и ще пиша за резултатите.


Отговори на това съобщение
 Re: Epson L800 вече има по-голям брат!
Автор: da.fo   
Дата:   03-09-14 23:51

НЕ-обявяването на цена кара такива като мен да си мислят, че давате различни цени на различните клиенти [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Epson L800 вече има по-голям брат!
Автор: BOZO   
Дата:   04-09-14 02:54

Битието определя съзнанието...

Отговори на това съобщение
 Re: Epson L800 вече има по-голям брат!
Автор: джъмбо   
Дата:   04-09-14 08:38

българина си е мнителен по природа и вечно смята, че е прецакан...
по-горе бе обяснено защо не се обявява цената и се вижда дори при "диагонално" четене

Отговори на това съобщение
 Re: Epson L800 вече има по-голям брат!
Автор: 3DF   
Дата:   04-09-14 09:14

Не мислех да пиша в темата но:

...Българина си е мнителен по природа и вечно смята, че е прецакан... .
защото вечно някой се пробва да го прецака.

Много удобен рекламен трик да уведомиш Админа, че ще си рекламираш продукта. Да подгряваш аудиторията с 47 и повече постове в тема, в която все пак всичко се върти около цената.
И интересуващия се да пуска питане и имейли до Фактор. А те да си складират имейли от евентуални потребители не техните продукти.
Айде стига де. Ако си правите реклама пуснете банер или в темата пуснете цената на машината и толкоз.

Цена на L 1800

Атина Гърция

Москва

Прага Чехия

Букурещ Румъния

Между другото ако искам да си взема принтер
цената в Букурещ е 1200 -1300 лв обърната по курса
Автобуса до там и обратно е 100 лв и спира на 100 м от магазина.
Правиш си еднодневна екскурзия до Букурещ и се прибираш с Принтер.



Публикацията е редактирана (04-09-14 09:23)

Отговори на това съобщение
 Re: Epson L800 вече има по-голям брат!
Автор: джъмбо   
Дата:   04-09-14 09:21

ами разходи се до румунешку и купувай
после се обади за оферта... може да се окажеш изненадан [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »