Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Не ви ли писна..? №2
Автор: Swiftyfan   
Дата:   02-09-13 23:36

Вдъхновена от темата на Тьма, в тази мисля да обсъждам(е) НЕнормалните цени в базара.
За нашите любими админи - Не виждам смисъл тази тема да бъде изтрита. Нека имаме поне малка възможност да коментираме така "коректните" цени в Базара.
Като за начало - >
Тяло Nikon D5100 с китов 18-55мм VR , карта клас 10 8ГБ, чанта и филтър за 929лв. на прИмоция ( http://magazin.photosynthesis.bg/offer/280503000419.html
)
Тук У нашето мило Базарче не видиш ли ти е 1100лв., без филтърчето, ама да знаЙш не е ползвано много. ( https://photo-forum.net/index.php?APP_ACTION=BAZAR&request=view&id=19612
)

Тяло: Canon 500D за 750лв. ( https://photo-forum.net/index.php?APP_ACTION=BAZAR&request=view&id=19587
)
Няма да казвам, че за тези пари ще си взема 600D от някъде, а за някакви 100 лв. отгоре ще си взема 600D чисто нов, та и с гаранция. Няма да се изчерпвам за другите възможности.

Няма да повдигам темата за обективите, че там е още по-зле.

Съответните продавачи, ако прегледат набързо тази тема (която 100% ще бъде затрита от някой добронамерен админ <3 ) прегледайте се, затворете прозорците, премислете си НЕнормалните цени и пуснете нови обяви.
Знам, знам..Сега ще кажете "На който не му изнася - на палатка!", ама хайде да направим удобство и на купувачи и на продавачи?
Ясно е, че искате да вземете парите, за които сте си купили апаратите, но това е просто невъзможно. Никой, дори и луд, няма да тръгне да си взима 500 или 550Д за 700лв++ при положение, че може да си вземе 1 модел по-висок от магазина с гаранция на 0 кадъра за почти същите пари. Айде моля ви се..
Админите,с ЦЯЛОТО ми уважение, сърдете ми се колкото поискате, но е НУЖНО някой да "налее" акъл на тези т.нар. "продавачи".

Хайде със здраве! [thankyou] [beer]
 Re: Не ви ли писна..? №2
Автор: mihail_radkov   
Дата:   02-09-13 23:42

Извинявам се на колегата че се включвам в темата така, но да поздравя и продавачите на ключодържатели и подобни "аксесоари" дето ги подаряват по щандовете [smilie21]
 Re: Не ви ли писна..? №2
Автор: Saxon   
Дата:   02-09-13 23:51

Е някои хора са неориентирани.
Обаче пък аз да ти кажа скоро познат ми рече, че си сваля обявите от базара, защото в ибей се продавало по-скъпо, а тука всеки се циганял и искал да сваля цената.
 Re: Не ви ли писна..? №2
Автор: J0R0   
Дата:   02-09-13 23:51

Еми защо не им пишеш на лични, а пускаш тема тук?
Защо мислиш че продавачите са длъжни да четат тук?
Аз на пръв поглед виждам, че тоя Никон който коментираш се продава в комплект с раница, която струва над 200 лв...
Не че някой ще го купи заради раницата, но можеш да водиш всякакви пазарлъци с продавача само за едното или само за другото...
Не знам какво очакваш, админите да четат всяка обява и да водят спорове с продавачите защо така, защо иначе. И да им намаляват цените, така че да са удобни за тия дето искат да пазаруват.
Като идеш в автомобилната или компютърната борса или на битака или на който и да е базар за употребявани неща си се пазариш сам с продавачите, нали?
Защо очакваш тук някой друг да го прави вместо теб?
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена