Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 
 Canon 1D Mark III
Автор: sprintgb   
Дата:   28-07-12 12:39

Имам такова питане?
Намерих Канон 28-70/2.8 L
Та питанката ми е дали ще пасне на 3-ката или да не си правя експерименти!
Просто в този диапазон ми липсва все още обектив и се чудя какво да правя, за сега въртя едни твърди,50мм , 20мм ,но не е работа така!

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 1D Mark III
Автор: alphatier   
Дата:   28-07-12 12:44

Ще пасне,как да не пасне,какво те кара да си мислиш,че няма да пасне? Снимал съм няколко пъти с 28-70 L и не е лош,аз предпочетох 24-70 L,щото 4мм са си сериозна разликата в широкия край.Ако е запазен го взимай,много добро стъкло си е,наполовина на парите на 24-70 [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 1D Mark III
Автор: sprintgb   
Дата:   28-07-12 13:04

притеснява ме това че е старичък,иначе отзивите в чуждите пазари са доста добри!И ми се иска да е или 28-70 или 24-70, 24-105 не искам!

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 1D Mark III
Автор: alphatier   
Дата:   28-07-12 13:18

Е ясно,и аз не исках 24-105 [smilie5] Еми доста си е старичък наистина,ама кво от това,обектива си е супер,относно това дали ще пасне няма какво да го мислиш,работи си обектива перфектно.От теб си зависи дали ще платиш двойно отгоре за по-новия,или ще се вземеш този [smilie25]

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »