Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Моля за съвет
Автор: io_bs   
Дата:   16-03-12 20:12

Омагьосаният кръг на фототехниката [smilie10] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет
Автор: alex1954   
Дата:   16-03-12 20:24

Sassho : [smilie24] [cool] [cool] [cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет
Автор: Didov   
Дата:   24-07-12 11:21

Привет отново,

Гледах дълго фотоапаратите, обмислях съветите Ви и прецених, че има страхотни фотоапарати, но който и да купя ще почти едно и също, защото съм пълен лаик и снимам само на "ауто".
Та, купих си сапуниера FUJIFILM - S4300, има "макро", "супер макро" и прави панорамни снимки с автоматична настройка правеща и напасване на елементите. Общо взето само го носиш, а той сам си снима. [shtrak]

Качих първата си макро снимка, моля не бъдете критични [thankyou]

Сега имам нов проблем ... [smilie8] ... На какъв режим се включва червената лампа, която осветява при снимане на тъмно?

Благодаря предварително!

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет
Автор: Hexanon.IP   
Дата:   24-07-12 14:25

Точно снимането на тъмно,ще те накара да съжаляваш,че не послуша Сашо. 4 МЕСЕЦА!!! Ни червена лампа,ни зелена,

ни пембена ще те спасят от 7,7мм диагонал на "едно нещо" там в апаратя... Ама ще изглеждаш "профи" пред гаджетата с тоя тумбак,а пред приятелите ще си вървежен,че увеличаваш 20 или 50пъти (на кой му дреме?). [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет
Автор: benchy   
Дата:   24-07-12 15:07

Снимай си на светло и хич да не ти пука... [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет
Автор: qpalzm   
Дата:   24-07-12 23:16





Публикацията е редактирана (24-07-12 23:17)

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет
Автор: Didov   
Дата:   26-07-12 02:36

Ехееее ... Къде бяхме, къде отидохме... Какви профита, какви гаджета, какви приятели... какви 5 лева, какви 100 марки???

Купих си апарат, който мога да ползвам... какво ме започнахте, поне да ми бяхте казали къде е кирийката, която търся.

[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет
Автор: Hexanon.IP   
Дата:   26-07-12 10:41

Не си спомням вече,какво пишеше на FUJI, ама е нещо от сорта:
АФ фокус асистент
или
Аф илюминатор ламп
Което от 2те намериш,направи го на "ON" и си готов. Апарата си преценя кога му е тъмно и си светва. На дневни снимки си стои "несветещо".


Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет
Автор: Didov   
Дата:   27-07-12 20:09

Hexanon.IP

Благодаря ти, "АF илюминатор" е функцията. [beer] Ооообаче, не мога да го включа, апарата не ми позволява. Опитах всички възможни автоматични режими, но все не ми е активно, за да го цъкна на "включено".

[smilie11]

Много съм скаран с фотоапаратите ... [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет
Автор: Hexanon.IP   
Дата:   27-07-12 20:52

Гледай "колелцето" отгоре - сложи го на една от тези функ. P S A M и пробвай там,щом не иска на ауто. А след като го активираш,пак се върни на ауто да снимаш (ако искаш). Веднъж активирана лампата трябва да работи навсякъде. Гледай ся как ме вкара в размисъл...забравил съм го моето (бившо) Фуджи.


Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет
Автор: Didov   
Дата:   27-07-12 21:10

Това го пробвах, дори влязох и в автоматичните режими "пейзаж, цветя, заря, бла бла ..." Нищо не става, много ми е странно, какво ли са измислили ...

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за съвет
Автор: qpalzm   
Дата:   28-07-12 17:43

[smilie7] човек тва е сапунерка!кво снимане на тъмно кви 20 стинки?Включи светкавицата и толкоз[smilie18]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »