Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 И този момент дойде...
Автор: victory13   
Дата:   05-12-11 13:51

Понеже дисплейчето на архаичното ми Ф700 сдаде багажа/R.I.P./, с активна моя помощ, реших да се поогледам за друга сапунерчица. Пък и нали съм си фенче, реших Фуджи ще е, как иначе [smilie18]
Попрочетох, попомислих, и реших да потърся Ф550, Ф600 на родния пазар...
Изненадата ми беше пълна, когато на онлайн магазина на Фотосинтезис не видях живо Фуджи [smilie10]... В Павилиона се мотат 7 апаратчета в този клас, кое от кое по [smilie10]...
Във Фуджи центъра има 10-12 архаични модела общо, между които и едно S5 [smilie5] ...
Ами това е, ако си търсите сапунерчица на Фуджи, най-добре екскурзийка си направете [shtrak] ...

Отговори на това съобщение
 Re: И този момент дойде...
Автор: S.Paskalev   
Дата:   05-12-11 13:59

Или си вземете S5- ицата от Фуджи центъра. [smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re: И този момент дойде...
Автор: victory13   
Дата:   05-12-11 14:01

ми 2 ще ми станат [smilie18]... а и за 3,5 години не му мръднаха цената тия [smilie5]



Публикацията е редактирана (05-12-11 14:03)

Отговори на това съобщение
 Re: И този момент дойде...
Автор: mihajlov2   
Дата:   05-12-11 14:10

Авторът на темата си има S5[smilie5]
А по повод на Фуджи сапунерките - аз още си пазя и от време на време ползвам едно архаично Fuji F11, което хич не е зле като картинка, а е и със сравнително голяма матрица.
От новите сапунерки на Фуджи най-интересно е естествено Х10, но първо засега парите му са много, второ картинката му е добра, ама май че само при 6 мегапиксела и разширен динамичен диапазон...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »