Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Green Clean или ZENTEX ?
Автор: _Bo   
Дата:   09-05-09 15:35

Здравейте,

Имам следния въпрос към хората които са чистили матрици:

По-добре ли ще ми почистят матрицата в сервиз ZENTEX? ( С какво и как? )

... или „Комплект за почистване на матрици Green Clean SC-4070 „
http://www.photopavilion.com/?page=catalog&catalog=44&cat=102&product=2343&show=additional#slides-pa... ще ми свърши същата работа?

Благодаря за отговорите [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Green Clean или ZENTEX ?
Автор: ivom   
Дата:   09-05-09 15:38

Щом питаш, зентекс [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Green Clean или ZENTEX ?
Автор: ka7   
Дата:   09-05-09 15:45

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Green Clean или ZENTEX ?
Автор: toc   
Дата:   09-05-09 15:47

А най-добре - пробваш с Green Clean SC-4070 и ако не стане отиваш при Зентекс [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Green Clean или ZENTEX ?
Автор: _Bo   
Дата:   09-05-09 16:02

ок :-) за да бъда по-ясен:

Услугата в зентекс включва ли изсмукване на праха с вакуум от сензора и около него? с по-добър разтвор ли чистят?

не ми се иска да купувам флакон със сгъстен въздух + вакуумна приставка ... иначе от филмите в youtube.com процедурата с издухване и забърсване изглежда елементарна. а и сервиза на зентекс ми е малко далече, но ако си заслужава ще се разходя до там.


Отговори на това съобщение
 Re: Green Clean или ZENTEX ?
Автор: borisyankov   
Дата:   09-05-09 17:54

Ами тогава си вземи Green Clean. Като се има в предвид че се почиства много добре матрицата и не е нужно да се разкарваш...

Отговори на това съобщение
 Re: Green Clean или ZENTEX ?
Автор: stoyan_5   
Дата:   09-05-09 17:57

_Bo - за да не се разкайваш, просто не пипай матричката, ако не са ти спокойни ръцете и нямаш достчно търпение ....

Лично аз си почиствам сам матричката с много по евтини средства и много пъти съм писал за това ..., амва вече нямам нерви ...

Препоръчвам ти Зентекс!`

Отговори на това съобщение
 Re: Green Clean или ZENTEX ?
Автор: graphix   
Дата:   10-05-09 22:47

Green Clean SC-4070 [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Green Clean или ZENTEX ?
Автор: GenaDP   
Дата:   10-05-09 23:28

Най-добре звънни в сервиза и питай как и с какво чистят. Предполагам, че ползват алкохол някакъв (може би изопропил), и не вярвам да смучат прах... По-скоро духат с гумена круша.

Както вече са ти писали по-горе: ако си от силно несръчните, дай някой друг да ти чисти.

Отговори на това съобщение
 Re: Green Clean или ZENTEX ?
Автор: sun   
Дата:   10-05-09 23:51

Ха, Гена, силно несръчен какво значи да изкара бърсалката през дисплея или визьора ли? Вземай спокойно нещо за чистене - като си я изчистиш сам е по-кеф. Че както е тръгнало ще плащаме скоро някой да снима вместо нас.[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Green Clean или ZENTEX ?
Автор: asahi   
Дата:   11-05-09 11:34

Зентекс чисти с едно шишенце, дето му забравих името. Няма нищо общо с продуктите на масовите продукти на пазара. Ползва и някакви кърпички - пак същата работа.

Няма ли да е малко странно ако професионалистът ползва любителски средства за чистене?

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »