Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Относно версията на CameraRaw на Adobe
Автор: sdplamen   
Дата:   23-01-09 14:50

Здравейте, досега не съм използвал raw format, но сега когато, реших да експериментирам забелязах, че когато искам да отворя NEF-файловете с фотошоп, ми иска ъпдейт за определена версия на плъгина която, влиза в следващата версия на Adobe, конкретно за моя фотоапарат - http://www.adobe.com/support/downloads/detail.jsp?ftpID=3647
Nikon D40X.
Въпросът ми е, възможно ли е, да си намеря плъгин за версията Adobe, която аз ползвам (конкретно CS2), а не да трябва да инсталирам по-високата версия, за която Adobe така любезно ми предоставя http://www.adobe.com/support/downloads/detail.jsp?ftpID=3647
ъпдейт (конкретно за CS3).
С други думи, може ли да отворя NEF-файл с плъгин за версия 4,1 в версия на Adobe CS2.
Благодаря ви предварително.

 Re: Относно версията на CameraRaw на Adobe
Автор: mixmike   
Дата:   23-01-09 14:52

тЦ
[beer] [shtrak]
 Re: Относно версията на CameraRaw на Adobe
Автор: borisyankov   
Дата:   23-01-09 15:03

Ако си с незаконен Фотошоп, не знам какво те спира да ъпгрейднеш. [smilie25]
 Re: Относно версията на CameraRaw на Adobe
Автор: sdplamen   
Дата:   23-01-09 15:13

на мене не пречи, но ако се наложи да се работи в законна версия, възможно ли е да се запише в по ниска версия за CS2 ? [smilie11]



Публикацията е редактирана (23-01-09 15:13)
 Re: Относно версията на CameraRaw на Adobe
Автор: didesignbg   
Дата:   23-01-09 15:27

на сайта на адоуб със всяка версия на камера роу се обновява и днг конвертора. Той конвертира всички роу формати поддържани от съответния ъпдейт на АЦР, към днг.
ДНГ се отваря безпроблемно от всяка версия на АЦР.[shtrak]
 Re: Относно версията на CameraRaw на Adobe
Автор: sdplamen   
Дата:   23-01-09 15:44

мерси didesignbg , досега не знаех за какво се използва този DNG конвертор [smilie24] [thankyou]
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена