Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 не ви ли писна...
Автор: compur   
Дата:   21-11-08 14:57

виж по-надолу
 Re: не ви ли писна...
Автор: джъмбо   
Дата:   21-11-08 14:58

не
 Re: не ви ли писна...
Автор: compur   
Дата:   21-11-08 15:01

от това в "базар - Цифрова техника" непрекъснато да се поместват обяви за разни лаптопи, часовници, видео лампи, дръжки за метли, казанчета, мивки и др. неща на хора, дето не са се запознали с правилата на форума и базара?

от хора в базара, които нямат елементарен срам и си вдигат темата през "пет минути" по "ненамси колко пъти" на ден?
 Re: не ви ли писна...
Автор: lucky_lychano   
Дата:   21-11-08 15:02

ДААААААА
 Re: не ви ли писна...
Автор: lakigo   
Дата:   21-11-08 15:02

брех [smilie21]
 Re: не ви ли писна...
Автор: vinse   
Дата:   21-11-08 15:07

Зависи от гледната точка. На мен (примерно) лаптопа ми помага във фотографията... за разглеждане на направените снимки [smilie7]. Друг е въпроса, че в момента си имам и не ме бръснат обявите за подобен вид техника.
Иначе дори и един часовник също помага на фотографа - буди го сутрин рано, за да може да хване изгрева [shtrak]



Публикацията е редактирана (21-11-08 15:08)
 Re: не ви ли писна...
Автор: mitku   
Дата:   21-11-08 15:21

Мда... има го тоз момент с проблемите из обявите. Но без правила е тъй. Ето нещата, които ме дразнят донякъде и мен:
1. Постоянното вдигане на обявите... а трябва да е не повече от 1, максимум 2 пъти на денонощие;
2. Некоректни обяви, без ясно обявена ЦЕНА... все едно, че някой е длъжен да им се обажда за да му кажат цената.
3. Отношението на някои продавачи, които си мислят, че туй, че са пуснали нещо за продажба, едва ли не ги прави всенародни благодетели... то не са високомерни подмятания (да речем - който го интересува да им звъни на GSM); не са ултиматуми (че ако никой не купи нещото, те ще си го запазят... голям праз като си го запазят). [smilie18]
4. Отношението някои от (псевдо) купувачите, които си мислят, че някой е длъжен да им даде стоката без пари, а по-често дори и нямат никакво намерение да купуват, а само се заяждат за цената.

Иначе - разните "странични" (нефото) обяви са ми безразлични. Все ми е тая.

Пък и кой ли ме пита мен... но нали става дума в таз тема, та и аз барабар Петко, с мъжете. [smilie18]
 Re: не ви ли писна...
Автор: hash   
Дата:   21-11-08 15:23

Според мен не е лошо да има секция на базара "друго". Тук е голямо хубаво общество и защо да няма обяви и за нефотографски неща. Но да се пречкат на фотографските обяви наистина не е добре.
 Re: не ви ли писна...
Автор: jokevcv   
Дата:   21-11-08 15:33

Ами мене не ме дразни. Зависи все пак каква техника се предлага. За компютри и лаптопи не смятам че е излишно защото днешно време на хората с апаратчетата им трябват и компютри така че на мен ми е полезно.
 Re: не ви ли писна...
Автор: джъмбо   
Дата:   21-11-08 15:40

то като има разделение в базара сега..... има доста обяви триплирани в 3 те секции [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23]
 Re: не ви ли писна...
Автор: matataupa   
Дата:   21-11-08 15:51

ми да, как не съм се сетил, пускам си Канона за продаване и в секция " аналогова техника",

с това филмово изображение и гамут що да не го пробам и там...

ма първо ша питам Дими минава ли за лентово изображението[smilie18]

 Re: не ви ли писна...
Автор: asahi   
Дата:   21-11-08 16:20

Казанчето е баш фотографско. Знайш ли едно минаване през Представяне какви конвулсии ми предизвиква в стомаха?
 Re: не ви ли писна...
Автор: hash   
Дата:   21-11-08 16:38

И освен категории трябва и модериране и местене в правилната категория [smilie24]
 Re: не ви ли писна...
Автор: antidigital   
Дата:   21-11-08 21:43

Форума плаче отдавна за капитален ремонт.

 Re: не ви ли писна...
Автор: vgramatikov   
Дата:   21-11-08 21:47

Мисля че пише:

ФОТО БАЗАР за ..... техника

Тоест всичко свързано с фотографията.

1.тела
2.обективи
3.филтри
4.чанти
5. дистанционни
6. Др Аксесоари

Неща като GSM апарати,часовници и тнт не им е мястото там :)
Има си други базари за тези неща :)

www.photo-forum.net
Все пак [smilie7]
 Re: не ви ли писна...
Автор: ogimag   
Дата:   21-11-08 22:58

Мисля, че в сегашния си вид базара е добре. С повече подкатегории ще се разводни. При желание на Админ може би една подкатегория- "Други" би била добро решение. Тя ще поеме всички нефотографски обяви. [beer]
 Re: не ви ли писна...
Автор: vasil.varbanov   
Дата:   21-11-08 23:02

ogimag [smilie24]
 Re: не ви ли писна...
Автор: muha-palamarka   
Дата:   21-11-08 23:07

Aз даже бях засякъл обява на някво кожено яке! [smilie18] Обаче пича беше писал , че е за фотографи само и то едри... [smilie5]
 Re: не ви ли писна...
Автор: ogimag   
Дата:   21-11-08 23:08

Ами правилно- като те поотупат някъде през коженото яке боли по-малко. [smilie5]
 Re: не ви ли писна...
Автор: dimi2007   
Дата:   21-11-08 23:09

Антидигитал - какъв прекрасен ник.....[smilie24]
 Re: не ви ли писна...
Автор: mirmiracle   
Дата:   21-11-08 23:12

нали за това са администраторите...
 Re: не ви ли писна...
Автор: admin   
Дата:   22-11-08 00:12

Четете правилата :

6. Недопустим е спамът под чужди обяви. Недопустими са обидите и циничните коментари. Администраторът ще изтрива цинични коментари и спам само след сигнал от автора на обявата на администраторския имейл.

7. Доказано некоректни продавачи ще бъдат отстранявани от сайта, след сигнали на ощетени потребители.


Къде са ви сигналите?
Ако има проблем с некоректен продавач или обява - сигнализирайте.
Някои хора го правят и веднага чистим подобни обяви.
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена