Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Един въпрос по прилагане на правилата
Автор: geokar   
Дата:   25-08-08 17:21

Моля админите за някои уточнения по въпроса за прилагане на правилата. Повдигам темата във форума, защото предполагам доста потребители се питат, заедно с мен. Преди малко посетих профила на един съфорумец и открих с изумление, че Б-рейтинга му не стига за публикуване в категориите, а снимките му са там. Предполагам, че въпросния потребител е изтрил снимките, които са му давали това право. Също така от една дискусия на донякъде сродна тема научих, че потребители с нула снимки в профилите си даже са Б-оценяващи, вероятно са имали съответните снимки, преди да ги изтрият. Та питането ми е, уважаеми админи, какво да се подразбира под глагола "има" в правилата - има в профила си, или си ги има в къщи? Искрено се надявам да не повдигна вълна от възмушение с това кротко питане, още повече, че уважавам правото на мнение на онези, които не искат да публикуват и съм против тяхното игнориране, независимо от това, че си представям общуването в подобни сайтове по разбичен от техния начин, което пък си е мое право на мнение. Въпроса ми е преди всичко практички - ако ми хрумне да изтрия снимките, даващи ми право да публикувам в категориите, ще изгубя ли това право и ще бъда ли върнат в "представяне", ако махна и тези - с повече от 50 Б-точки?
 Re: Един въпрос по прилагане на правилата
Автор: sirkhann   
Дата:   25-08-08 18:06

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Един въпрос по прилагане на правилата
Автор: geokar   
Дата:   25-08-08 18:30

Ама не става въпрос за се боря за справедливост, или да пробивам каквото и да е където и да е. Даже и не протестирам. Става въпрос за една неточна формулировка, която създава възможност за неправилно тълкование. Ако вместо "имат" беше "са имали", хич нямаше и да питам. А това, дали тези, от които зависи придвижването на другите в "йерархията" на страницата трябва да са задължени да ни показват снимките си (поне като легитимация) е отделен въпрос. Независимо от моето собствено мнение, признавам правото на всеки да си го решава индивидуално. Но все пак според правилата на сайта.
 Re: Един въпрос по прилагане на правилата
Автор: boni   
Дата:   25-08-08 18:38

Всеки който си изтрие снимките, започва от начало и губи права за публикуване в албум избрано. Това е напълно автоматичен процес и скрипта се задейства веднъж дневно рано сутрин към 4ч. Т.е. не се обновява на секундата. Разбира се ако си изтрил рейтинговите си снимки и си изгубил права, това не означава, че старите снимки, които са ти били в категориите, ще се махнат от там. Губиш права да публикуваш нови.
И изобщо ако имаш някакви неясноти - питай админа и ще ти се отговори. Админа не се пита във форума, а на мейла.



Публикацията е редактирана (25-08-08 19:05)
 Re: Един въпрос по прилагане на правилата
Автор: Orlin   
Дата:   25-08-08 19:03

Тъй я! - админа се пита на админски мейл.
Ако не ти отговори или нещо не ти харесва отговора - тогава вече ни алармирай как ни се погазват изконните форумски права.

 Re: Един въпрос по прилагане на правилата
Автор: sirkhann   
Дата:   25-08-08 20:07

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Един въпрос по прилагане на правилата
Автор: geokar   
Дата:   25-08-08 22:59

Аз по-горе написах защо пиша във форума, по този начин и други, които се питат, ще получат отговор. Отговора на boni е изчерпателен и ме удовлетворява. Не съм имал пред вид да се оплаквам или нещо акова. За да не се гмурне темата в неправилни посоки, предлагам тя да бъде затворена. [smile]
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   26-08-08 01:11

Абе виновен си и тва е.
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена