Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Августовско
Автор: тьма   
Дата:   26-07-08 08:44

почистване Има профили с над 200-300 снимки. Мислите ли ,че някой е в състояние да види всичко? Интересно ми е защо не си ги прочиствате отвреме навреме. Аз бих приела съвети - коя снимка от профила си да сваля - е, знам ,че някой ще каже всички - но няма да стане[ezik] Не го приемайте като реклама на профила ми - можем да започнем и с някой друг, ако има това желание - всеки ден по един желаещ - даваме му предложения - той ги приема или отхвърля, аргументирайки се[smile] Знам,че Бони пак ще ми затрие темата , ама "сърце не трае" да си мълчи - какво да правя - такава съм, такава ме приемате[ezik]

 Re: Августовско
Автор: navy   
Дата:   26-07-08 11:02

Мноо умну [smilie5]
 Re: Августовско
Автор: beliot   
Дата:   26-07-08 11:07

Поредната простотия[smilie23]
 Re: Августовско
Автор: Second   
Дата:   26-07-08 11:09

Аз имам 753 снимки в профила си в момента. Знам, че повечето не стават, но не ми се чисти. По-скоро бих се радвал, ако админите поработят по идеята със създаването на папки, в които авторите могат да си класифицират снимките.
 Re: Августовско
Автор: Second   
Дата:   26-07-08 11:10

Доколкото знам, тази идея съществува отдавна.
 Re: Августовско
Автор: тьма   
Дата:   26-07-08 15:32

нейви, а защо да не е умно - това е нещо като идеята за текст на първа страница, който да предупреждава народа да не си изхвърля боклука от картата тук. Само че моето предложение беше всеки сам да реши да го направи или с помощта на останалите форумци.

Сашенка, ти и 1000 снимки да качиш, ще ми бъде интересно да ги разгледам една по една[smile]

 Re: Августовско
Автор: muu   
Дата:   26-07-08 15:52

абсолютно подкрепям! аз един-два пъти в годината го правя... в момента съм си редуцирал картинките до към 130. мисля че 200 снимки е максимума който човек може да прегледа... прекалено големият брой снимки пречи, дори когато на някой му е интересно се изморява да ги преглежда и зарязва.
 Re: Августовско
Автор: мара   
Дата:   26-07-08 16:02

аз си ги гледам[smilie5] кат търся някоя, най ми е лесно у профило да бръкна...даже и зарад мама вече не слагам в албумче-линкове й пращам[smilie7]
 Re: Августовско
Автор: nsirakov   
Дата:   26-07-08 16:04

тъма - дай пример... изтрий всичко от твоя профил, изтрий си и профила и тогава се у'дри в гърдите
 Re: Августовско
Автор: тьма   
Дата:   26-07-08 17:23

знаех си ,че ще се хванеш и на тази въдица, Сираков, я дай пример с твоите, че гледам много ти набъбнал профилът
 Re: Августовско
Автор: nsirakov   
Дата:   26-07-08 17:30

ХАХАХА лелче темата си е твоя нали.. ти ревеш за това, не аз.. аз ако искам го правя ( и съм го правил)... така че АРЕ У ЛЕВО....шъ си праа квото си искам с моите снимки И ТИ НЯМАш ГЛАС В ТОВА.. [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie9] [smilie9] [smilie19]

не знаех че темата е въдица... [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19]

ех смешна си
 Re: Августовско
Автор: тьма   
Дата:   26-07-08 19:22

не е въдица, разбира се, но ти се хващаш на всичко, много си лесен балък, лелиното[smilie3]
а и не искам у лево, нито у десно - ние , овните само напред вървим[ezik]

Ок,аз да съм първа - коя снимка да изчезне от профила ми
 Re: Августовско
Автор: HP   
Дата:   26-07-08 19:28

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Августовско
Автор: equinox   
Дата:   26-07-08 19:31

А, всеки ли има негов си сайт?

Аз бих изтрил доста от снимките си, но някак си ми е жал от историческа гледна точка. Ако можех да ги преместя в някоя папка и който проявява интерес да ги прегледа е най-добре. [smilie24]
 Re: Августовско
Автор: HP   
Дата:   26-07-08 19:37

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Августовско
Автор: equinox   
Дата:   26-07-08 19:41

Зашо да е личен проблем? В крайна сметка не е против правилата да качваш много снимки. Нито пък е задължително да си имаш собствен сайт. [smilie21]

А, ако искаш да видиш най-доброто си го сортираш по рейтинг. [smilie8]
 Re: Августовско
Автор: тьма   
Дата:   26-07-08 19:43

аз си изтрих много снимки, но си ги събрах в една папка, а коментарите към всяка снимка съм си ги копирала - така че нищо не съм изгубила[smile]

свалих тези,за които прецених,че едва ли вече ще кажат нещо някому и едва ли ще бъдат видяни, както и онези, които не ми харесват - никак не бяха малко, особено последните[smilie3]

 Re: Августовско
Автор: тьма   
Дата:   26-07-08 19:45

мдаа, а как се определят авторите топ 100
 Re: Августовско
Автор: HP   
Дата:   26-07-08 19:47

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Августовско
Автор: equinox   
Дата:   26-07-08 19:57

HP проблем е ако реша, че искам сайт. Ако не искам значи не е проблем. [smilie25]

Фото Форум е сайт за авторска фотография и форум за коментари. На него можете да публикувате единствено снимки, на които сте автор.

Ето какво пише. Не пише, че целта му е да изгражда портфолио, с което да представяш творчеството си. Може пък целта е да представя историческото развитие на автора [smilie21]

А и не е много удобно за разглеждане независимо дали става въпрос за 20 или 200 снимки, защото снимките не са вързани хоризонтално, нито има възможност за зареждане на слайд-шоу. Има само едно безумно цъкане, което доста ме уморява. [smilie2]
 Re: Августовско
Автор: hotsnail   
Дата:   26-07-08 19:57

предлагам следните промени:

- лимит 15 снимки на Автор. (така се събират на една страница)

- СМС с цена 2 лева за качване в избрано, категорията няма значение

- вместо СМС може да се ползват 30 точки от рейтинг Б

- да се направи механизъм, който да пречи на създаването на връзки към снимки от сайта (подобно на пикаса).

останалото както е сега. Така поне снимки от сорта на "мимето", "гошко" или "аз пред компИтера" няма да се слагат в избрано.



Публикацията е редактирана (26-07-08 20:02)
 Re: Августовско
Автор: мара   
Дата:   26-07-08 23:14

хостнейл, ти ще сведеш ли профила на сстоян или спешъла до 15 снимки? аз разглеждам профили. моля, тва не е модна колекция, не минава в боклука преди следващия сезон! добре е да се обмисля подобно предложение от всички страни, преди да се направи. а за 2-та лева- колкот по-суетен, прост и имотен е афторо, толкоз пойчи снимки ще има. особено ако е повече суетен и прост, отколкото имотен[ezik] ...
така че благодари се, че "аз под компитера" е в буферната зона представяне и няма никъф шанс да мръдне от там...[beer]
 Re: Августовско
Автор: admin   
Дата:   27-07-08 11:53

Снимките в профилите не пречат на никого. Те не претоварват сайта. Старите снимки в личния профил на някой потребител не пречат на нито един друг потребител. Всеки е свободен да държи колкото си иска снимки в профила си.
Проблем са не старите снимки в профилите, а потокът от текущи снимки и то до 3-4 часа след пускането.
Това да си триеш снимки и да пускаш постоянно нови с нищо не облекчава сайта и с нищо не допринася за развитието му.

Един съвет към Тъма - да се научи да си пуска темите без подобни злобни подмятания Знам,че Бони пак ще ми затрие темата , за да не и бъдат затривани темите.
Затривани са и само теми, които започват с лично директно или косвено подмятане или заяждане с някого.
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена