Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Дразни ли Ви понякога неоснователното натискане на бутона "НЕ ГЛАСУВАМ"?
Автор: unitedcolors   
Дата:   02-11-07 19:53

Форумци, смятате ли, че би било по-правилно да се оставя първо коментар към дадена снимка, и след натискане на бутона "добави" системата да ни допуска до останалите бутона за оценка. По този начин смятам, че се избегне това безсмислено натискане на бутона "не гласувам" от анонимните форумци, които понякога го правят напук на авторите. Ако не се харесва дадена снимка, съгласен съм, че е нормално да се натисне бутона "не гласувам", но нека преди това всеки от нас да остави някакъв коментар, с които да се обоснови защо го е направил. Какво ще думата по предложението?
 Re: Дразни ли Ви понякога неоснователното натискане на бутона "НЕ ГЛАСУВАМ"?
Автор: navy   
Дата:   02-11-07 19:56

Живота е твърде кратък [smilie7]
 Re: Дразни ли Ви понякога неоснователното натискане на бутона
Автор: boni   
Дата:   02-11-07 19:56

Не разбирам как е възможно изобщо да се впечатлявате от това, че някой натиснал "Не гласувам" . Разбирам това да ви сваляше оценката на снимката, да беше средноаритметично и това да влияе, да беше отрицателна оценка и да се вади... А то - едно нищо. Бутон да видиш автора ако не желаеш да гласуваш. Голяяяямо чудо - въпрос на живот и смърт, та чак и тема да пуснем...[smilie18]



Публикацията е редактирана (02-11-07 19:56)
 Re: Дразни ли Ви понякога неоснователното натискане на бутона "НЕ ГЛАСУВАМ"?
Автор: джъмбо   
Дата:   02-11-07 19:58

аз само него натискам [smilie7] [smilie7] [smilie7]
 Re: Дразни ли Ви понякога неоснователното натискане на бутона "НЕ ГЛАСУВАМ"?
Автор: Prakticar   
Дата:   02-11-07 20:26

Аз така или иначе не гласувам.
Натискам бутона "не гласувам" когато искам да видя кой е автора за да му видя и другите снимки.
Тоест, това е един вид комплимент.
 Re: Дразни ли Ви понякога неоснователното натискане на бутона "НЕ ГЛАСУВАМ"?
Автор: Cristinel   
Дата:   02-11-07 20:32

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Дразни ли Ви понякога неоснователното натискане на бутона "НЕ ГЛАСУВАМ"?
Автор: Borislav   
Дата:   02-11-07 21:20

"Разбирам това да ви сваляше оценката на снимката, да беше средноаритметично и това да влияе, да беше отрицателна оценка и да се вади... А то - едно нищо. Бутон да видиш автора ако не желаеш да гласуваш."

А когато снимката е за някой конкурс и аз нямам право да гласувам за нея, и натискам не гласувай само за да видия на кого е и пр. тогава изписва че нямам право да гласувам? е аз нали не давам никакъв вот?
 Re: Дразни ли Ви понякога неоснователното натискане на бутона "НЕ ГЛАСУВАМ"?
Автор: mravunko   
Дата:   02-11-07 21:25

не

 Re: Дразни ли Ви понякога неоснователното натискане на бутона "НЕ ГЛАСУВАМ"?
Автор: ALBIREO   
Дата:   02-11-07 21:26

А аз постоянно "Злато" раздавам. Ако видите само 4Б точки - от мен са. Който иска/може - да ми ги връща под снимките в профила ми [beer]
 Re: Дразни ли Ви понякога неоснователното натискане на бутона "НЕ ГЛАСУВАМ"?
Автор: zaiko   
Дата:   02-11-07 21:33

Дразня се, когато това натискане не е обосновано с някакъв коментар. Всъщност, дори и най-рейтингованите снимки, дори и тези, за които няма за какво да се хванеш, и те имат няколко негласували - това ме дразни. Винаги ще се намери някой, който да цъкне "просто ей така, за спорта" [smilie23] Майната му на рейтинга, тези 2-3-4-5-15 човека, които не-гласуват, не са голям процент принципно (освен в голо тяло [smilie5] ).

Иначе и аз го ползвам понякога - когато снимката е достатъчно зле, че дори и коментар да не заслужава [smilie8]

 Re: Дразни ли Ви понякога неоснователното натискане на бутона "НЕ ГЛАСУВАМ"?
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   02-11-07 21:40

Долу Никон! [smilie23]
 Re: Дразни ли Ви понякога неоснователното натискане на бутона "НЕ ГЛАСУВАМ"?
Автор: boni   
Дата:   02-11-07 21:48

Стига бе, всеки има право на избор. Всеки си има вкус, всеки има предпочитания. Ако някой не е гласувал, това си е негова работа. Все едно да пуснеш празна бюлетина.
Аз лично никога не се интересувам от това колко "не гласувам" има под някоя моя снимка.
Какво значи "хубава снимка" . Една фотография може да е прекрасна за едни и да не струва за други. Това е напълно нормално.
Няма за какво да се дразните. Представям си ако имаше отрицателен вот, какъв рев щеше да е:)
 Re: Дразни ли Ви понякога неоснователното натискане на бутона "НЕ ГЛАСУВАМ"?
Автор: Prakticar   
Дата:   02-11-07 22:11

Ми то навремето имаше оценки от 2 до 6 и помним какво стана.
 Re: Дразни ли Ви понякога неоснователното натискане на бутона "НЕ ГЛАСУВАМ"?
Автор: chopa   
Дата:   02-11-07 22:12

когато някой натиска постянно не гласувам как се изкача от категория представяне
 Re: Дразни ли Ви понякога неоснователното натискане на бутона "НЕ ГЛАСУВАМ"?
Автор: asahi   
Дата:   02-11-07 22:45

Мен не ме дразни. Нито ад го натискам, нито да ми го натискат. Всъщност рядко го ползвам.
 Re: Дразни ли Ви понякога неоснователното натискане на бутона "НЕ ГЛАСУВАМ"?
Автор: unitedcolors   
Дата:   02-11-07 22:53

Chopa, mnogo sam saglasen s teb, no rabotata ne e samo tam, a kogato se natiska tozi buton neka danapi6e za6to go pravi, a ne samo za da vidi, koi e avtora na dadena snimka!
 Re: Дразни ли Ви понякога неоснователното натискане на бутона "НЕ ГЛАСУВАМ"?
Автор: e-mil   
Дата:   02-11-07 22:58

unitedcolors
Любопитно ми е като погласуваш известно време, дали ще си склонен всеки път да оставяш коментар?
Можеш да пробваш с тази "снимка"

Добре е да се коментира, когато имаш какво да кажеш. Тъпо е да тъпчеш фрази под всяка измишльотина.

 Re: Дразни ли Ви понякога неоснователното натискане на бутона "НЕ ГЛАСУВАМ"?
Автор: vladimir666   
Дата:   02-11-07 22:59

Два пъти се опитах да си прережа вените, заради това "не гласувам". По цели нощи не спя заради него. То е зло! То е Демон!
 Re: Дразни ли Ви понякога неоснователното натискане на бутона "НЕ ГЛАСУВАМ"?
Автор: джъмбо   
Дата:   02-11-07 23:00

долу бойко борисов
 Re: Дразни ли Ви понякога неоснователното натискане на бутона "НЕ ГЛАСУВАМ"?
Автор: unitedcolors   
Дата:   02-11-07 23:07

Napravo me razbi s tazi "snimka", 4estno naistina ne znam kakvo da kaja po nej, osven 4e tova njma kak da bade nare4eno fotografij. Mnogo lubopitno mi stana kogato vidjh, 4e si ostavil njkakav link, a kogato go otvorih si pomislih 6to za idiot trjbva da se za da ka4i6 ne6to podobno i o6te pove4e kakav optimist trjbva da si za njkakav reiting. I o6te ne6to, navsi4koto otgore ima6e 12 idiota, koito sa dali ili ne to4ki za tova ne6to,a te bjha celi 28
 Re: Дразни ли Ви понякога неоснователното натискане на бутона "НЕ ГЛАСУВАМ"?
Автор: loveforever   
Дата:   02-11-07 23:08

Чудя се, ако хипотетично допуснем ,че коментара е задължителен за да се натисне бутона "негласувам" как ли биха се възприели снимки под които има коментари от типа: "тъпа снимка", "боклук", "боза", "за триене" ...
Сега поне деликатността на изразяване спестява на много автори депресивните емоции и разочарования.

 Re: Дразни ли Ви понякога неоснователното натискане на бутона "НЕ ГЛАСУВАМ"?
Автор: unitedcolors   
Дата:   02-11-07 23:17

Loveforever
saglasen sam s teb, az zatova j pusnah temata za da vidj mnenijta na ostanlite hora vav foruma, to e jsno, 4e ne e njkakav goljm problem, no me drazni kogato vidj njkoj snimka, koqto e naistina hubava i otdolu ima 2 komantara na krast, koito ne sa ni6to koi znae kakvo kato sadarjanie, a realno za tazi snimka sa glasuvali primerno 20 4oveka ot tjh primerno 5 sa natisnali butona "ne glasuvam". Kolkoto do komentarite, koito ti si dala za primer, pone 6te se znae ot kogo e, a ne da pi6e "anonimen"
 Re: Дразни ли Ви понякога неоснователното натискане на бутона "НЕ ГЛАСУВАМ"?
Автор: unitedcolors   
Дата:   02-11-07 23:20

Ni-lesno e da go natisne6 6ibanij buton bez osnovanie. Njkoi se e postaral da napravi snimka, malko ili mnogo da j obraboti i kogato j pusne za glasuvane da gleda kak ima mnogo "ne glasuvam", a pod snimkat da njma edin napisan red, za6to sa go natisnali tozi buton. Drazni tova, naistina.
 Re: Дразни ли Ви понякога неоснователното натискане на бутона "НЕ ГЛАСУВАМ"?
Автор: pixel_s3m   
Дата:   02-11-07 23:28

Недомислица...[smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: Дразни ли Ви понякога неоснователното натискане на бутона
Автор: boni   
Дата:   02-11-07 23:38

Абе я стига с тоя бутон. Като ви дразни "шибания" бутон, ще ви махна възможността да гледате разпределението на гласовете.. Аман вече, вместо да си гледаме какво пускаме в избрано и как снимаме, крив ни е бутона за "не гласувам"[smilie23]
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена