Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Малко помощ за NIKON D500?
Автор: kalvados   
Дата:   20-05-26 15:21

Може ли някой да сподели как се отваряше слота за паметите на NIKON D500 , моя нещо не мога да го отворя ?

Отговори на това съобщение
 Re: Малко помощ за NIKON D500?
Автор: demiman   
Дата:   20-05-26 16:14

Плъзгаш отстрани към теб и после само се отваря надясно ...

0,43



Публикацията е редактирана (20-05-26 16:17)

Отговори на това съобщение
 Re: Малко помощ за NIKON D500?
Автор: kalvados   
Дата:   20-05-26 16:36

demiman : Апарати имам от 2005 година и ми е ясно как се отварят слотовете . Картата на тоя D500 я сложих сам , ама сега не се отваря ! Може би точния въпрос е може ли да се ползва нещо като отверка или друго!



Публикацията е редактирана (20-05-26 16:39)

Отговори на това съобщение
 Re: Малко помощ за NIKON D500?
Автор: estate   
Дата:   20-05-26 18:18

Може да направите запитване към сервиза на Профайлд ,че отверката може да излезе скъпичко.

Отговори на това съобщение
 Re: Малко помощ за NIKON D500?
Автор: demiman   
Дата:   20-05-26 18:19

Така разбрах въпроса, така отговорих [smilie5] Много се радвам, че отдавна ползваш апарати [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Малко помощ за NIKON D500?
Автор: deerstalker   
Дата:   20-05-26 20:15





Публикацията е редактирана (20-05-26 20:15)

Отговори на това съобщение
 Re: Малко помощ за NIKON D500?
Автор: dilomski   
Дата:   24-05-26 11:26

[cool] [smilie21] Пита как се отваря слота, като му кажат се засяга, че знаел как. Какъв е смисълът на въпроса? Като е толкова опитен да си я отвори сам. [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Малко помощ за NIKON D500?
Автор: asahi   
Дата:   25-05-26 09:07

Отварянето е сравнително лесно. Последващото затваряне може да се окаже непреодолима задача.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »