Автор: -greenhorn-
Дата: 22-05-26 17:20
Бях на кантар какъв да взема и, разбира се, Амазон като видят някой да се колебае, му пускат малко промоция, та го намалиха и ми взеха парите.
Сигурно моите други стативи, които съм ползвал, са стари или аз съм с остарели разбирания, но този статив е много добър и много балансиран. Тези врътки преди съм ги мразел, а тук се отвиват с едно движение. Стативът наистина е много лек, а бюджетната глава има такова панорамно завъртане и всичко работи много мазно. Единственото, което ме издразни веднага, е че нямам кука, за да си закачам тежест. И другото, което леко дразни, е че съм свикнал с Manfrotto и бързото освобождаване, а тук има врътка. Аз и тук може да сложа бързото освобождаване, но то е тежко и просто не си заслужава.
|
|