Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Япония Канон
Автор: LDimitrov   
Дата:   12-05-26 13:22

Здравейте. Моя позната е в Япония, дали някой е запознат дали мога изгодно да си купя техника за Канон от там?

Отговори на това съобщение
 Re: Япония Канон
Автор: Kalimas   
Дата:   12-05-26 13:37

Могат да те облажат и да ти сложат ДДС.
Агенция Митници "Стоки в личния багаж"

Отговори на това съобщение
 Re: Япония Канон
Автор: charger   
Дата:   12-05-26 15:21

И менюто да е на японски, без вариант да се смени на английски. Обективи и аксесари-да.

Отговори на това съобщение
 Re: Япония Канон
Автор: lamerko   
Дата:   12-05-26 15:23

най-опасното е да дойде с неуниверсално зарядно, че голяма част от Япония са на 100V напрежение...
Но всичко това важи само за модели, които са предзнаначени САМО за японския пазар. Наскоро поръчвах такъв скенер и нямаше яснота относно захранването дори по форумите - самите японци го бяха написали само като 100V :)



Публикацията е редактирана (12-05-26 15:25)

Отговори на това съобщение
 Re: Япония Канон
Автор: deerstalker   
Дата:   12-05-26 16:26

Не си мисли, че там е евтино.

Отговори на това съобщение
 Re: Япония Канон
Автор: Belshazzar   
Дата:   12-05-26 16:35

Не бих се тревожил за митничарите ако става дума за един апарат, нито за зарядното (винаги можеш да ползваш свое такова). Въпросът по-скоро е дали там ще е налице някаква сериозна разлика в цената, която да оправдае подобно начинание.

Отговори на това съобщение
 Re: Япония Канон
Автор: fotorafi   
Дата:   12-05-26 17:53

Сериозната разлика, по-ниски цени са само филмовата техника-апарати, обективи, аксесоари, употребявани

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »