Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Giro-то започна...
Автор: Raffito   
Дата:   08-05-26 20:30

Giroto -започна...

https://www.facebook.com/reel/1484390923232524?locale=bg_BG



Отговори на това съобщение
 Re: Giro-то започна...
Автор: Raffito   
Дата:   08-05-26 20:43

https://www.facebook.com/reel/4230186853978372?locale=bg_BG



Отговори на това съобщение
 Re: Giro-то започна...
Автор: Raffito   
Дата:   08-05-26 20:49

https://www.facebook.com/reel/2047132492902528?locale=bg_BG



Отговори на това съобщение
 Re: Giro-то започна...
Автор: Raffito   
Дата:   08-05-26 20:51

https://www.facebook.com/reel/2857756697910316?locale=bg_BG



Отговори на това съобщение
 Re: Giro-то започна...
Автор: Raffito   
Дата:   08-05-26 20:53

https://www.facebook.com/reel/1857374274951143?locale=bg_BG



Отговори на това съобщение
 Re: Giro-то започна...
Автор: Raffito   
Дата:   09-05-26 07:29

Французинът Пол Мание спечели първия етап от колоездачната Обиколка на Италия.

https://bnrnews.bg/api/media/c3a42103-0af7-4781-9acb-a87f1f35cbe5?Size=original


Французинът Пол Мание спечели първия етап от колоездачната Обиколка на Италия, чието 109-о издание започна в България. Мание завърши първи с финален спринт в дистанцията от 147 километра от Несебър до Бургас - предимно равнинен етап с време 3 часа, 21 минути и 7 секунди.

На второ и трето място финиширахаТобиас Лунд Андерсен от Дания и Итън Върнън от Великобрпитания. Соченият като фаворит Джонатан Милан от Италия остана на четвъртото място.

Преследвачите, както и цялата основна група, завършиха с времето на победителя, но 500 метра преди финала се случи масово падане в колоната, като само първите осем успяха да финишират нормално.

Милан поведе с най-много точки от основната група още при междинния спринт, макар към този момент начело да бяха Мауро Тераци (Италия) и Диего Севиля (Испания). Но не успя при финалния спринт, когато Мание показа здрави нерви и издръжливост и записа първа етапна победа в Гран Про-тура.

Утре е вторият етап от Бургас до Велико Търново с дължина 221 километра.


Отговори на това съобщение
 Re: Giro-то започна...
Автор: Raffito   
Дата:   09-05-26 17:51

https://www.facebook.com/reel/2128218751068524?locale=bg_BG



Отговори на това съобщение
 Re: Giro-то започна...
Автор: Raffito   
Дата:   09-05-26 18:00

https://www.facebook.com/reel/2223467611729061?locale=bg_BG



Отговори на това съобщение
 Re: Giro-то започна...
Автор: Raffito   
Дата:   09-05-26 18:12

https://www.facebook.com/reel/1850801912276681?locale=bg_BG



Отговори на това съобщение
 Re: Giro-то започна...
Автор: Raffito   
Дата:   10-05-26 09:02

https://bnrnews.bg/api/media/2dd63d5a-8b39-4449-85df-47f3d18a931a?Size=original


Пловдив е част от едно от най-значимите състезания в колоезденето – 109-та Обиколка на Италия - Giro d'Italia.

Днес от площад „Централен“ стартира третият, последен за България етап от обиколката. От градската управа са организирали няколко впечатляващи съпътстващи събития. Предвиждат се и строги мерки за сигурност, както и мащабни промени в трафика.

Над 180 са участниците, съпровождани от 3 хиляди души персонал. Събитието ще се заснема с два хеликоптера и множество дронове. В Пловдив са анагажирани 370 полицейски служители.

Сред съпътстващите събития днес са шествие по Главната, голям концерт на "Фондацията" на Античния театър и официалният старт. А също велошествие, което ще открие велосезона в Пловдив.

Последният етап стартира в 13 часа, ще премине през Пазарджик и Боровец, а финалът ще е в София.

След това участниците ще бъдат транспортирани до Италия и обиколката ще продължи от Катандзаро до Рим, където ще бъде големият финал.


Отговори на това съобщение
 Re: Giro-то започна...
Автор: Raffito   
Дата:   10-05-26 09:17

https://www.facebook.com/reel/1366960758596797?locale=bg_BG



Отговори на това съобщение
 Re: Giro-то започна...
Автор: asahi   
Дата:   10-05-26 14:41

Tрети етап наживо


Отговори на това съобщение
 Re: Giro-то започна...
Автор: Raffito   
Дата:   10-05-26 19:25

Джиро д'Италия приключи: Французинът Пол Мание пресече първи финалната линия в София.


Третият етап от обиколката беше от Пловдив до София и е с дължина 175 км
Приключи третият етап от колоездачното състезание Джиро д'Италия на българска земя. Французинът Пол Мание спечели втора етапна победа в колоездачната Обиколка на Италия, след като пресече първи финалната линия в София. Третият етап от обиколката беше от Пловдив до София и е с дължина 175 км.
В 13:05 беше дадено началото на състезанието от пл. „Централен” в Пловдив. Трасето премина през Пазарджик, Белово, Костенец, Боровец, Самоковско шосе и Панчарево, за да финишира в столицата на пл. "Народно събрание".
Времето на победителя, който спечели с мощен финален спринт, е 4 часа, 9 минути и 42 секунди. Втори се нареди италианецът Джонатан Милан от отбора на "Лидъл-Трек" – сочен за един от най-добрите спринтьори в днешния колоездачен спорт от специалистите. Третото място е за Дилан Груневеген (Нидерландия), като и двамата са с времето на победителя.

Колоездачите в София преминаха по бул. “Цариградско шосе”, а преди това навлязоха в столицата по “Самоковско шосе”, което беше ремонтирано наскоро. Това наложи строги правила за движението и паркирането на автомобили. И двете шосета са затворени за движение в определени участъци от 12:00 до 22:00 часа.


https://nstatic.nova.bg/public/pics/anysize/1778415545.jpg




Отговори на това съобщение
 Re: Giro-то започна...
Автор: Raffito   
Дата:   10-05-26 19:40

https://www.facebook.com/reel/1044242014939541?locale=bg_BG



Отговори на това съобщение
 Re: Giro-то започна...
Автор: Raffito   
Дата:   10-05-26 19:46

Малко смях...

https://www.facebook.com/reel/1496217688864575?locale=bg_BG



Отговори на това съобщение
 Re: Giro-то започна...
Автор: deerstalker   
Дата:   10-05-26 19:58





Публикацията е редактирана (10-05-26 19:59)

Отговори на това съобщение
 Re: Giro-то започна...
Автор: asahi   
Дата:   10-05-26 20:51

Що за тъпотия? Бутилката, получена на Джирото, е спомен с колекционерска стойност. Видях десетки примери на креативно подканяне състезателите да си хвърлят бутилките на предпочетеното от зрителя място. Видях реакция на публиката, която празнуваше Джирото и средно 30-35 милиона зрители по света го видяха. Спортът вдъхновява зрителите и зрителите вдъхновяват спортистите. Чудесен обмен на енергия.

Разбира се, някой може да вижда нещата в кафявата гама.

Отговори на това съобщение
 Re: Giro-то започна...
Автор: papi   
Дата:   10-05-26 21:46


https://photo-forum.net/static/site_pics/2026-05/1778438675_dsc_9482.jpg




Отговори на това съобщение
 Re: Giro-то започна...
Автор: asahi   
Дата:   11-05-26 20:10

La Gazzetta dello Sport: Ciao Bulgaria, quanto amore per il Giro: 250 mila persone a Sofia


Пиер Бергонци, журналист: "Сбогом, България, Джирото ще запомни вашето посрещане, вашите градове с древни корени и големи мечти, вашата щедро зелена провинция и вашето колосално и страстно участие. И Пол Мание, новият спринт феномен, и Гийермо Томас Силва, младият уругваец в розово, също ще го запомнят. Третият етап, от Plovdiv до Sofia, потвърди интереса на българите към колоезденето и тяхната трогателна посещаемост (250 000 вчера в столицата) и утвърди Пол Мание, „другият Пол“, както го наричат ​​французите, влюбени в Сейшас."



Публикацията е редактирана (11-05-26 20:14)

Отговори на това съобщение
 Re: Giro-то започна...
Автор: wlad   
Дата:   11-05-26 23:16

Беше прекрасно! Едно от най-хубавите неща, които са се случвали в България от много години насам. Хората демонстрираха европейско поведение и отношение. Понякога наистина се гордея с произхода си!

Отговори на това съобщение
 Re: Giro-то започна...
Автор: Raffito   
Дата:   12-05-26 07:07

Още малко хубави кадри...

https://www.facebook.com/reel/1867582913931566?locale=bg_BG



Отговори на това съобщение
 Re: Giro-то започна...
Автор: CDman   
Дата:   12-05-26 08:45

Сега е наш ред да направим обиколката на България и Италия. [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Giro-то започна...
Автор: philip   
Дата:   13-05-26 09:20

Asahi: La Gazzetta dello Sport: Ciao Bulgaria, quanto amore per il Giro: 250 mila persone a Sofia[smilie24]

wlad: Беше прекрасно!... [smilie24]

Не съм броил участниците, но съпътстващите коли и мотори бяха почти колкото тях![smilie3]







Публикацията е редактирана (13-05-26 09:20)

Отговори на това съобщение
 Re: Giro-то започна...
Автор: asahi   
Дата:   13-05-26 09:41

А има и едни автобуси, които ги чакат на финала.

Отговори на това съобщение
 Re: Giro-то започна...
Автор: CDman   
Дата:   13-05-26 14:11

Не съм броил участниците, но съпътстващите коли и мотори бяха почти колкото тях!

И на мен това ми направи впечатление.

Колко ли народ взима лесни кинти на гърба на тия, дето въртят педалите. [smilie8]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »