Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Смяна на софтуер и PHP към версия 8.3
Автор: admin   
Дата:   21-05-26 11:57

написа:

> Опциите за автоматично получаване
> на различни известия с email
> съществуват и могат да се избират
> в профила, но после не се
> запаметяват [smilie2] Колкото пъти
> отида да ги променя на 'изключено',
> продължавам да получавам нежелана
> поща и като вляза отново,ги
> намирам върнати в оригиналното
> състояние 'по подразбиране'...
> Не желая тези уведомления: как да
> ги спра?[smilie11]

Това би трябвало вече да е коригирано. Имаше причина в кода, която не работеша правилно.


Другите теми с Базара ще оправим следващите дни.

Отговори на това съобщение
 Re: Смяна на софтуер и PHP към версия 8.3
Автор: nyamago   
Дата:   21-05-26 17:28

> "Като не ви харесва дизайна - съберете пари и платете на разработчика..."

Събрали сме пари. Изрично попитах колко взима на ден човекът, който сам ще го направи за 2 дни работа. Нямам отговор.

Или - коко иска за тая работа админа (или неговите дизайнери)?

Дайте да говорим с конкретни цифри, а не с общи приказки?



Публикацията е редактирана (21-05-26 23:59)

Отговори на това съобщение
 Re: Смяна на софтуер и PHP към версия 8.3
Автор: ecobo   
Дата:   21-05-26 22:22

Изобщо не става въпрос за дизайна на сайта, той е такъв, какъвто е. Става въпрос за това, че сайта не е направен да се адаптира към различни по големина дисплеи. Това е отврат за хора, които гледат от телефон или таблет, за гледащите от компютър е все тая. Освен това, Гугъл "наказва" сайтове, които не са адаптирани за телефон, като ги слага по-назад в резултатите, и сайта губи някаква част от дженерик трафика, съответно губи и приходи от реклама.
Като казвам 2 дни работа за 1 човек, не го казвам, щото съм чувал някъде, аз това работя от доста време.

Отговори на това съобщение
 Re: Смяна на софтуер и PHP към версия 8.3
Автор: nyamago   
Дата:   22-05-26 00:10

> "Като казвам 2 дни работа за 1 човек, не го казвам, щото съм чувал някъде, аз това работя от доста време..."

Значи ти си човека,за когото питам? И колко взимаш на ден?

(Защо трябва да разменяме 20 безполезни поста, за даси дойдем на думата?)

Отговори на това съобщение
 Re: Смяна на софтуер и PHP към версия 8.3
Автор: nyamago   
Дата:   22-05-26 00:15

> "... продължавам да получавам нежелана поща и като вляза отново,ги
> намирам върнати в оригиналното състояние 'по подразбиране'...
> Не желая тези уведомления: как да ги спра?

Това би трябвало вече да е коригирано. Имаше причина в кода, която не работеша правилно.

НЕ Е коригирано [smilie2] Още получавам известия. Преди малко пак отидох в настройките и намирам всичко, което бях оставил 'Изключено', върнато на 'Веднага' и 'Дневен обзор' [smilie9]

Нещо не е както трябва.

Отговори на това съобщение
 Re: Смяна на софтуер и PHP към версия 8.3
Автор: nislon   
Дата:   22-05-26 02:37

^ При мен се оправи: правя желаните промени, щраквам бутона "Запази" - долу-дясно и готово.

редактирано:
Всъщност, не съм пробвал варианта, ако отделните опции са включени, а глобалния чекбокс "Искам да известия по email" да е изключен.



Публикацията е редактирана (22-05-26 08:36)

Отговори на това съобщение
 Re: Смяна на софтуер и PHP към версия 8.3
Автор: nyamago   
Дата:   22-05-26 13:25

> Всъщност, не съм пробвал варианта, ако отделните опции са включени, а
> глобалния чекбокс "Искам да известия по email" да е изключен.

Пробвах и това: няма разлика, както и да е цъкната тая опция [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Смяна на софтуер и PHP към версия 8.3
Автор: hazini   
Дата:   23-05-26 10:55

При качване на нова снимка в модалния диалог "Предложи нова марка" и "Предложи нов модел" фотоапарат не работят. Когато ги кликаш не се случва нищо. При редактиране на снимка ми позволява да въведа камера но не и модел и когато се опитам да запазя редакцията ми връща грешка и лоад индикатора на бутона запази спинва безкрайно.
Тези селекти за избор на фотоапарат и марка не са много удобни по-добре да се използва Select2, който е с поле за търсене в началото иначе пада голямо скролване и търнесе в тях дори и когато натиснеш първа буква. Опитвам се да добавя Hasselbad X2D 100C

Отговори на това съобщение
 Re: Смяна на софтуер и PHP към версия 8.3
Автор: ddantgwyn   
Дата:   23-05-26 12:39

Галерията в раздел „Базар“ вече работи както преди - снимките може да се разглеждат последователно, без да е нужно да се връщаш на страницата с обявата.

Отговори на това съобщение
 Re: Смяна на софтуер и PHP към версия 8.3
Автор: val7   
Дата:   26-05-26 11:31

Страниците на базара се зареждат много бавно.

Отговори на това съобщение
 Re: Смяна на софтуер и PHP към версия 8.3
Автор: ecobo   
Дата:   26-05-26 12:06

написа:

> > "Като казвам 2 дни работа за 1
> човек, не го казвам, щото съм чувал
> някъде, аз това работя от доста
> време..."
>
> Значи ти си човека,за когото питам?
> И колко взимаш на ден?
>
> (Защо трябва да разменяме 20
> безполезни поста, за даси дойдем
> на думата?)

Нямам време [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Смяна на софтуер и PHP към версия 8.3
Автор: nyamago   
Дата:   26-05-26 14:22


> Нямам време.

Точно това казват и всички други, можещи да го направят. Аз разпитах - всички са заети с много (и добре платена) работа.[smilie8]
Аз се намесих само защото някои коментари създадоха впечатление, че няма пари. Явно не е там проблема - а че няма достатъчно (можещи) хора със свободно време за малки задачки.

Тогава май трябва да сме по-пестеливи с критиките, особено когато не можем да помогнем?

Отговори на това съобщение
 Re: Смяна на софтуер и PHP към версия 8.3
Автор: ecobo   
Дата:   26-05-26 18:02

написа:

>
> > Нямам време.
>
> Точно това казват и всички други,
> можещи да го направят. Аз разпитах
> - всички са заети с много (и добре
> платена) работа.[smilie8]
> Аз се намесих само защото някои
> коментари създадоха впечатление,
> че няма пари. Явно не е там
> проблема - а че няма достатъчно
> (можещи) хора със свободно време за
> малки задачки.
>
> Тогава май трябва да сме
> по-пестеливи с критиките, особено
> когато не можем да помогнем?

Ако ги нямаше всичките тези реклами, не бих се обадил - -каквото такова. Но да омажеш сайта с безобразни (като съдържание) реклами до невъзможност да се ползва без адблокър и да не се погрижиш за нещо толкова важно като layout-a, е нещо, което определено търпи критика.
Ако някога се окажа с повече свободно време, мога да се включа, ако админа реши да сподели репо-то на сайта.

Отговори на това съобщение
 Re: Смяна на софтуер и PHP към версия 8.3
Автор: ddantgwyn   
Дата:   26-05-26 19:45

ecobo написа:

> Ако ги нямаше всичките тези реклами, не бих се обадил -- каквото такова. Но да омажеш сайта с безобразни (като
> съдържание) реклами до невъзможност да се ползва без адблокър и да не се погрижиш за нещо толкова важно
> като layout-a, е нещо, което определено търпи критика.

Какви реклами?! Аз не виждам нито една реклама на този сайт. Вярно, никога не влизам в сайта от телефон. Лично за мен е тотално извращение да гледаш фотографски сайт на телефон, от какъвто и клас да е. И да, ползвам adblocker. И да - не се оплаквам от дизайна на сайта.

Имаше една приказка за гъзарията - че не мори, а мъчи.

Отговори на това съобщение
 Re: Смяна на софтуер и PHP към версия 8.3
Автор: ecobo   
Дата:   26-05-26 22:45

написа:

> ecobo написа:
>
> > Ако ги нямаше всичките тези
> реклами, не бих се обадил -- каквото
> такова. Но да омажеш сайта с
> безобразни (като
> > съдържание) реклами до
> невъзможност да се ползва без
> адблокър и да не се погрижиш за
> нещо толкова важно
> > като layout-a, е нещо, което
> определено търпи критика.
>
> Какви реклами?! Аз не виждам нито
> една реклама на този сайт. Вярно,
> никога не влизам в сайта от
> телефон. Лично за мен е тотално
> извращение да гледаш фотографски
> сайт на телефон, от какъвто и клас
> да е. И да, ползвам adblocker. И да - не се
> оплаквам от дизайна на сайта.
>
> Имаше една приказка за гъзарията -
> че не мори, а мъчи.


Кой се интересува ти какво виждаш бе, пич?!?!

Отговори на това съобщение
 Re: Смяна на софтуер и PHP към версия 8.3
Автор: ddantgwyn   
Дата:   26-05-26 22:53

ecobo написа:

> Кой се интересува ти какво вижда бе, пич?!?!

Защо се обаждате тогава от коневръза?!

Като не искате реклами - слагате adblocker, а не мрънкате защо на сайта имало било „безобразни реклами“. Като искате адаптивен дизайн - сядате и го правите, ако и да е за без пари.

Разбирам достъпът до сайта да е платен, че да имате право на претенции, ама в този случай си е чисто мрънкане.

Отговори на това съобщение
 Re: Смяна на софтуер и PHP към версия 8.3
Автор: ecobo   
Дата:   26-05-26 23:48

написа:

> ecobo написа:
>
> > Кой се интересува ти какво вижда
> бе, пич?!?!
>
> Защо се обаждате тогава от
> коневръза?!
>
> Като не искате реклами - слагате
> adblocker, а не мрънкате защо на сайта
> имало било „безобразни реклами“.
> Като искате адаптивен дизайн -
> сядате и го правите, ако и да е за
> без пари.
>
> Разбирам достъпът до сайта да е
> платен, че да имате право на
> претенции, ама в този случай си е
> чисто мрънкане.

Да, добре.

Отговори на това съобщение
 Re: Смяна на софтуер и PHP към версия 8.3
Автор: milen   
Дата:   27-05-26 23:10

Немога да блокирам потребители.
Писах и имейл посочен на сайта.

Отговори на това съобщение
 Re: Смяна на софтуер и PHP към версия 8.3
Автор: asahi   
Дата:   27-05-26 23:13

Отнемат ни основни човешки права!



Отговори на това съобщение
 Re: Смяна на софтуер и PHP към версия 8.3
Автор: milen   
Дата:   27-05-26 23:27

Венсеремос!


Отговори на това съобщение
 Re: Смяна на софтуер и PHP към версия 8.3
Автор: asahi   
Дата:   27-05-26 23:59

Сакън!

Отговори на това съобщение
 Re: Смяна на софтуер и PHP към версия 8.3
Автор: nyamago   
Дата:   29-05-26 17:50

На сайта пак нещо му стана?!
Някои страници получават '404' (няма ги?)
Други се отварят, но без изображенията.
Поне на едно място (в ЛС) бутонът 'Изпрати' не прави нищо. Дано работи поне тук...

Отговори на това съобщение
 Re: Смяна на софтуер и PHP към версия 8.3
Автор: virosh   
Дата:   05-06-26 17:51

Не могат да се трият албуми от профила.
Заявката минава успешно, но албума си стои.

Отговори на това съобщение
 Re: Смяна на софтуер и PHP към версия 8.3
Автор: ecobo   
Дата:   08-06-26 22:05

Има проблем с pagination-а на темите във форума - на последна страница pagination-а изчезва.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »