Автор: ecobo
Дата: 21-05-26 22:22
Изобщо не става въпрос за дизайна на сайта, той е такъв, какъвто е. Става въпрос за това, че сайта не е направен да се адаптира към различни по големина дисплеи. Това е отврат за хора, които гледат от телефон или таблет, за гледащите от компютър е все тая. Освен това, Гугъл "наказва" сайтове, които не са адаптирани за телефон, като ги слага по-назад в резултатите, и сайта губи някаква част от дженерик трафика, съответно губи и приходи от реклама.
Като казвам 2 дни работа за 1 човек, не го казвам, щото съм чувал някъде, аз това работя от доста време.
|
|