Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Смяна на софтуер и PHP към версия 8.3
Автор: Admin   
Дата:   25-04-26 01:29

Здравейте,

продължаваме да ребилдваме голяма част от софтуера на сайта.
А току що направихме голяма промяна със смяна на старо PHP към версия 8.3
Ако забележите, че нещо не работи, моля пишете лично съобщение на Admin или тук.

Отговори на това съобщение
 Re: Смяна на софтуер и PHP към версия 8.3
Автор: dbull   
Дата:   25-04-26 07:32

Коментари изпратени към снимки в галерия "Сам в кадъра" не се визуализират. Незнам с всички съобщения ли е така(понеже не съм получил наскоро други извън тази галерия) или само за тези от тази галерия.

Отговори на това съобщение
 Re: Смяна на софтуер и PHP към версия 8.3
Автор: Admin   
Дата:   25-04-26 09:41

Би трябвало вече да се зареждат коректно коментарите под снимка.

Отговори на това съобщение
 Re: Смяна на софтуер и PHP към версия 8.3
Автор: leo34   
Дата:   25-04-26 14:09

Не мога да вляза в "Моите обяви"

Отговори на това съобщение
 Re: Смяна на софтуер и PHP към версия 8.3
Автор: Admin   
Дата:   25-04-26 14:17

Оправено е за Моите обяви, тествайте.

Отговори на това съобщение
 Re: Смяна на софтуер и PHP към версия 8.3
Автор: swy   
Дата:   25-04-26 16:49

Целия базар се срина

Отговори на това съобщение
 Re: Смяна на софтуер и PHP към версия 8.3
Автор: Admin   
Дата:   25-04-26 17:05

Изключително информативно е последното съобщение.

Отговори на това съобщение
 Re: Смяна на софтуер и PHP към версия 8.3
Автор: dbull   
Дата:   25-04-26 21:37

Когато се опитвам да поставя коментар под някой кадър, не успявам! Бутон "Публикувай" върти едно кръгче и това е.

Отговори на това съобщение
 Re: Смяна на софтуер и PHP към версия 8.3
Автор: dbull   
Дата:   25-04-26 21:39

Сега Rrefresh-нах страницата и виждам, че се е публикувал коментара. Не разбрах точно от къде е проблема!

Отговори на това съобщение
 Re: Смяна на софтуер и PHP към версия 8.3
Автор: Admin   
Дата:   25-04-26 22:40

Търсенето в Базар е оправено и мислим, че работи коректно.

Отговори на това съобщение
 Re: Смяна на софтуер и PHP към версия 8.3
Автор: Admin   
Дата:   25-04-26 23:05

Писането на коментари е оправено. Грешката беше при записване на известие за коментара. Затова и той се записва.

Отговори на това съобщение
 Re: Смяна на софтуер и PHP към версия 8.3
Автор: dimo71   
Дата:   26-04-26 05:55

"Authors top 100", "Top in comment" не работят.


Отговори на това съобщение
 Re: Смяна на софтуер и PHP към версия 8.3
Автор: fotorafi   
Дата:   26-04-26 08:18

Не могат да се преминат обявите в "ИЗГЛЕД СПИСЪК"
зАЩО РАЗВАЛИХТЕСЪЩЕСТВУВАШАТА, БЕШЕ ХУБАВО И ЛЕКО ДА СЕ РАБОТИ

Отговори на това съобщение
 Re: Смяна на софтуер и PHP към версия 8.3
Автор: Admin   
Дата:   26-04-26 13:40

Вчера хората се оплакваха, че виждам само "ИЗГЛЕД СПИСЪК" и очевидно не знаеха, за съществуването на бутон за превключване.
Сега ще върнем да може да се превключва, защото вчера спряхме да се вижда това, което някои смятаха за проблемен изглед.

Отговори на това съобщение
 Re: Смяна на софтуер и PHP към версия 8.3
Автор: Admin   
Дата:   26-04-26 13:46

Какво се случва при "Authors top 100", "Top in comment"?
При нас работят и дайте снимка, за да разберем.
Може на имейла за контакт.

Отговори на това съобщение
 Re: Смяна на софтуер и PHP към версия 8.3
Автор: Admin   
Дата:   26-04-26 14:12

Към Снимка е добавена функция за редакция на коментар.

Отговори на това съобщение
 Re: Смяна на софтуер и PHP към версия 8.3
Автор: nyamago   
Дата:   26-04-26 16:35

Функцията 'Редакция на снимка' не работи: показва се само снимката, но останалото е само бяла страница - нищо от полетата за добавяне на инфо или промени на прешно въведени текстове и данни.

Отговори на това съобщение
 Re: Смяна на софтуер и PHP към версия 8.3
Автор: dimo71   
Дата:   26-04-26 17:24





Публикацията е редактирана (26-04-26 20:38)

Отговори на това съобщение
 Re: Смяна на софтуер и PHP към версия 8.3
Автор: dimo71   
Дата:   26-04-26 20:37

Admin написа:

> Какво се случва при "Authors top 100", "Top in
> comment"?
> При нас работят и дайте снимка, за
> да разберем.
> Може на имейла за контакт.

DISPATCH ERROR: ACTION NOT FOUND
това съобщение се появява след клик в/у тях

Отговори на това съобщение
 Re: Смяна на софтуер и PHP към версия 8.3
Автор: nislon   
Дата:   26-04-26 20:42

^ Току-що щракнах и на двете да видя, при мен се отварят нормално.

Отговори на това съобщение
 Re: Смяна на софтуер и PHP към версия 8.3
Автор: Admin   
Дата:   27-04-26 00:16

Редакция на снимка вече е оправено и работи.

Отговори на това съобщение
 Re: Смяна на софтуер и PHP към версия 8.3
Автор: Admin   
Дата:   27-04-26 00:18

Може ли copy/paste на адреса, който дава DISPATCH ERROR?

Отговори на това съобщение
 Re: Смяна на софтуер и PHP към версия 8.3
Автор: satis_   
Дата:   27-04-26 03:31

Два или три пъти тази вечер качих серия от снимки(с по една или две допълнителни)в един от албумите си и освен основната снимка, първата, останалите не се виждат, изглежда така, сякаш ги няма.



Публикацията е редактирана (27-04-26 03:33)

Отговори на това съобщение
 Re: Смяна на софтуер и PHP към версия 8.3
Автор: dimo71   
Дата:   27-04-26 05:30

https://photo-forum.net/en/index.php?APP_ACTION=AUTHORS_IN_FAVOURITES
https://photo-forum.net/en/index.php?APP_ACTION=MARKED_OPINION_USERS_RATING
При мен тези двете не се отварят.
Всички други от колоната са ОК



Публикацията е редактирана (27-04-26 05:32)

Отговори на това съобщение
 Re: Смяна на софтуер и PHP към версия 8.3
Автор: dbull   
Дата:   27-04-26 07:48

Като влеза в сайта и цъкна на централните снимки, не ми ги зарежда. Дава бял прозорец.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »