Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Изложба на Салвадор Дали
Автор: Vinsent   
Дата:   20-04-26 17:35

В Перник, галерия Любен Гайдаров, на 24.04.26 год ще бъде открита изложба с 300 творби на Салватор Дали, от които 100 оригинала. Изложбата ще бъде достъпна до 6 септември.
Колекцията е собственост на германеца Михаел Имхоф - изкуствовед, издадете и колекционер.

Да си пожелаем добри сещи в Перник! Голямо преживяване ще е! [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Изложба на Салвадор Дали
Автор: Vinsent   
Дата:   20-04-26 17:50

ВИЖ ТУК!



Публикацията е редактирана (23-04-26 18:34)

Отговори на това съобщение
 Re: Изложба на Салватор Дали
Автор: Synthy   
Дата:   21-04-26 08:53

[smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Изложба на Салватор Дали
Автор: fotorafi   
Дата:   21-04-26 16:47

[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Изложба на Салватор Дали
Автор: seymour_sz   
Дата:   21-04-26 17:30

[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Изложба на Салватор Дали
Автор: dekov   
Дата:   21-04-26 18:42

https://dali-exhibition-bulgaria.com/bg/




Публикацията е редактирана (23-04-26 21:44)

Отговори на това съобщение
 Re: Изложба на Салватор Дали
Автор: MEMDucky   
Дата:   22-04-26 15:48

това е една много добра новина за Перник, а и генерално за България!
Ще я посетя ако ми се отдаде възможност да мръдна в тази посока

Отговори на това съобщение
 Re: Изложба на Салватор Дали
Автор: Валери_Колеффф   
Дата:   23-04-26 10:04

Извинявам се за оф-топика, обаче не е ли Salvador Dalí, с "Д" ?

Отговори на това съобщение
 Re: Изложба на Салватор Дали
Автор: deerstalker   
Дата:   23-04-26 10:12

В моя град за последните четири години имаше представяне на три изложби с творби на автора, графика, керамика и документи. Като 80% от посетителите не можеха да разберат за какво става дума. Подобен тип изложби са за подбрана публика, която за съжаление става все по малко.

Отговори на това съобщение
 Re: Изложба на Салватор Дали
Автор: Synthy   
Дата:   23-04-26 10:29

Това не пречи да се правят изложби. А това точно е на центъра на Перник и може и някой случаен да влезе. Нека гледат всички. Може пък да не са толкова малко тази отбрана публика.

Отговори на това съобщение
 Re: Изложба на Салватор Дали
Автор: asahi   
Дата:   23-04-26 10:57

Ако Салвадор Дали се пусне по Винкелщрассе ще финишира в Пирогов.

Отговори на това съобщение
 Re: Изложба на Салватор Дали
Автор: ecobo   
Дата:   23-04-26 11:27

Тази изложба беше преди около 2 години в Ямбол. Оказа се пълно разочарование - няколко невзрачни скици на Дали и десетки образци на промишлен дизайн, в които е участвал пряко или косвено. Да си знаете какво да очаквате.

Отговори на това съобщение
 Re: Изложба на Салватор Дали
Автор: dekov   
Дата:   23-04-26 12:11


https://i.postimg.cc/x8v1vCKM/orig.jpg


Над триста произведения на световноизвестния художник Салвадор Дали, включително над сто оригинални творби, ще бъдат показани в Перник по време на изложбата „Триумфът на въображението“. Експозицията ще бъде открита на 24 април в галерия „Любен Гайдаров“ и ще остане достъпна за посетители до 6 септември. Това е първото ѝ представяне както в града, така и в България
Колекцията е собственост на германеца д-р Михаел Имхоф - изкуствовед, издател и колекционер, който е и инициатор на изложбата.
До сега изложбата е показвана в 4 германски града и за първи път извън Германия.
Д-р Имхов за съжаление , не е и чувал за гр. Ямбол



Публикацията е редактирана (23-04-26 12:52)

Отговори на това съобщение
 Re: Изложба на Салватор Дали
Автор: CDman   
Дата:   23-04-26 12:20

Нормалко е след Германия да дойде в Перник.
Все пак това е градът на ГОЛФ-овете. [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Изложба на Салватор Дали
Автор: Synthy   
Дата:   23-04-26 13:50

Значи ще ходя по-често лятото до Перник. Детето ще се радва на парка до галерията, а аз на самата галерия. После ще ядем италиански сандвичи и отново - галерия/парк [smitten] [smitten]

Отговори на това съобщение
 Re: Изложба на Салвадор Дали
Автор: dekov   
Дата:   23-04-26 22:48


https://i.postimg.cc/5NHDLF16/DEK-5836.jpg



https://i.postimg.cc/MZc8bLmG/viber-image-2026-04-23-21-32-18-697.jpg



https://i.postimg.cc/YSSP24XR/DEK-5790.jpg



https://i.postimg.cc/d3R6jvH0/DEK-5779.jpg



https://i.postimg.cc/SQLf5SdN/DEK-5780.jpg



https://i.postimg.cc/MKPV2vQ2/DEK-5788.jpg




Отговори на това съобщение
 Re: Изложба на Салвадор Дали
Автор: Synthy   
Дата:   24-04-26 16:58

Деков!! Защо спойлери пускаш... Това беше грубо, наистина.

Отговори на това съобщение
 Re: Изложба на Салвадор Дали
Автор: leitz   
Дата:   24-04-26 18:02

Преди час се прибрахме от Перник, ще ходим пак, когато има по-малко хора,
това дето е показал Деков си е едно нищо, трябва да се види.


Отговори на това съобщение
 Re: Изложба на Салвадор Дали
Автор: MEMDucky   
Дата:   27-04-26 20:27

@deerstalker, това са глупости. Такива изложби трябва да има. Как иначе публиката ще се докосва до изкуството и ще се развива?

Отговори на това съобщение
 Re: Изложба на Салвадор Дали
Автор: deerstalker   
Дата:   28-04-26 10:10

MEMDucky за Вас са глупости и за по голямата част от посетителите са също глупости но по-големи. Сваляйте розовите очила. Приемате, че работите в района на Делиормана в сферата на културата повече от тридесет години за минимална заплата, зимата на -5 градуса, лятото на +33 градуса с дупки по чорапите и с протрити мишници на двайсет годишните пуловери. И пак ще говорим.

Отговори на това съобщение
 Re: Изложба на Салвадор Дали
Автор: Vinsent   
Дата:   28-04-26 20:59

Вече не ме свърта от нетърпение, но неотложни ангажименти не ми позволиха до сега да прескоча до Перник. Дано през следващите близки дни ми се отдаде да се откъсна от ежедневието!

Жалко е, че не всеки е на ниво да се зарадва на великия творец!
Скоро имах такъв случай. От АртМарк (аукцион на картини) купих картина на Зуека (Васил Василев). Той живее в Испания и е започнал да рисува превъзходни картини, нарича стила си Примитивизъм/Наивизъм. На мен повече ми прилича на сюрреализъм.
Та, показах по Вайбъра картината на познат. Иначе интелигентен човек, специалист по електроника, но той ми се изсмя, била голяма глупост...
Ето я:
Вече не ме свърта от нетърпение, но неотложни ангажименти не ми позволиха до сега да прескоча до Перник. Дано през следващите близки дни ми се отдаде да се откъсна от ежедневието!

Жалко е, че не всеки е на ниво да се зарадва на великия творец!
Скоро имах такъв случай. От АртМарк (аукцион на картини) купих картина на Зуека (Васил Василев). Той живее в Испания и е започнал да рисува превъзходни картини, нарича стила си Примитивизъм/Наивизъм. На мен повече ми прилича на сюрреализъм.
Та, показах по Вайбъра картината на познат. Иначе интелигентен човек, специалист по електроника, но той ми се изсмя, била голяма глупост...
Ето я:



Публикацията е редактирана (28-04-26 21:04)

Отговори на това съобщение
 Re: Изложба на Салвадор Дали
Автор: Vinsent   
Дата:   28-04-26 21:09

Вече не ме свърта от нетърпение, но неотложни ангажименти не ми позволиха до сега да прескоча до Перник. Дано през следващите близки дни ми се отдаде да се откъсна от ежедневието!

Жалко е, че не всеки е на ниво да се зарадва на великия творец!
Скоро имах такъв случай. От АртМарк (аукцион на картини) купих картина на Зуека (Васил Василев). Той живее в Испания и е започнал да рисува превъзходни картини, нарича стила си Примитивизъм/Наивизъм. На мен повече ми прилича на сюрреализъм.
Та, показах по Вайбъра картината на познат. Иначе интелигентен човек, специалист по електроника, но той ми се изсмя, била голяма глупост...
Ето я: Обърках се, ще кача снимката по-късно.

Е, жалко че доста хора не могат да се радват на изкуството, но с такива изложби да се навядаме, че броят на ценителите ще се увеличава в бъдеще.


Отговори на това съобщение
 Re: Изложба на Салвадор Дали
Автор: Vinsent   
Дата:   28-04-26 21:11





Публикацията е редактирана (28-04-26 21:17)

Отговори на това съобщение
 Re: Изложба на Салвадор Дали
Автор: Vinsent   
Дата:   28-04-26 21:16

Ето картината на Зуека


https://photo-forum.net/static/site_pics/2026-04/1777398740_68_52.jpg


Имам му вече имейл адреса и поразговорихме, ще купя от него още картини.



Публикацията е редактирана (28-04-26 21:23)

Отговори на това съобщение
 Re: Изложба на Салвадор Дали
Автор: CDman   
Дата:   30-04-26 08:48

Автор: MEMDucky
Дата: 27-04-26 20:27

@deerstalker, това са глупости. Такива изложби трябва да има. Как иначе публиката ще се докосва до изкуството и ще се развива?


То, ако ставаше с изложби .... [smilie8]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »