Автор: Vinsent
Дата: 28-04-26 20:59
Вече не ме свърта от нетърпение, но неотложни ангажименти не ми позволиха до сега да прескоча до Перник. Дано през следващите близки дни ми се отдаде да се откъсна от ежедневието!
Жалко е, че не всеки е на ниво да се зарадва на великия творец!
Скоро имах такъв случай. От АртМарк (аукцион на картини) купих картина на Зуека (Васил Василев). Той живее в Испания и е започнал да рисува превъзходни картини, нарича стила си Примитивизъм/Наивизъм. На мен повече ми прилича на сюрреализъм.
Та, показах по Вайбъра картината на познат. Иначе интелигентен човек, специалист по електроника, но той ми се изсмя, била голяма глупост...
Ето я:
Вече не ме свърта от нетърпение, но неотложни ангажименти не ми позволиха до сега да прескоча до Перник. Дано през следващите близки дни ми се отдаде да се откъсна от ежедневието!
Жалко е, че не всеки е на ниво да се зарадва на великия творец!
Скоро имах такъв случай. От АртМарк (аукцион на картини) купих картина на Зуека (Васил Василев). Той живее в Испания и е започнал да рисува превъзходни картини, нарича стила си Примитивизъм/Наивизъм. На мен повече ми прилича на сюрреализъм.
Та, показах по Вайбъра картината на познат. Иначе интелигентен човек, специалист по електроника, но той ми се изсмя, била голяма глупост...
Ето я:
Публикацията е редактирана (28-04-26 21:04)
|
|