Автор: my.point.of.view
Дата: 03-05-26 21:52
Благодаря за споделеното мнение, господин Петров!
Като прегледа човек снимките Ви и види, че нямате представа нито от композиция, нито от светлина, цветове, хармония или кадриране, а просто щляпате някакви фотки насам-натам, нали се сещате, че щях да се почувствам доста неловко, смутен до крайност, ако бяхте ме похвалили. Това би бил мощен индикатор, че нещо не правя както трябва, или направо бъркам здраво. Не притежавате инструментите, чрез които да анализирате каквото и да било в сферата на визуалните изкуства. За Вас дори правилото на третините е непозната територия. Обедното слънце лятно време - разглеждайки кадрите Ви - бих Ви посъветвал да го избягвате.
Затова приемам Вашата критика като положителна атестация за моята работа. Благодаря. Със здраве!
|
|