Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Проблем с Л.С.
Автор: bobi_3   
Дата:   02-04-26 18:37

[smilie11] При изпращане на Л.С.на колега,немога да изпратя телефонен номер!?

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с Л.С.
Автор: satis_   
Дата:   02-04-26 19:15

Сетих се, че можеш да опиташ да напишеш цифрите с думи и така да стане, и реших да го предложа като решение. Прегледах си личните съобщения и на 09.03 съм изпратил номера си на човек, с когото сме си писали, може би това ограничение е наложено скоро



Публикацията е редактирана (02-04-26 19:18)

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с Л.С.
Автор: bobi_3   
Дата:   02-04-26 19:38

Аз преди два дни писах и номера си но нямаше проблем.Днес се борих неуспешно.Благодаря за предложението!

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с Л.С.
Автор: Ivan_A   
Дата:   02-04-26 21:59

Има проблем и при мен - при натискане "ИЗПРАТИ" започва да се върти един символ и нищо повече не става, т.е. не се изпраща.
Писах на админите, да видим.


Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с Л.С.
Автор: spotter84   
Дата:   03-04-26 00:06

И аз споделям за същия проблем. Точно със съобщение, съдържащо телефонен номер.

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с Л.С.
Автор: SaS   
Дата:   03-04-26 12:15

Ще го коригираме.
Подели сме едно голямо осъвременяване на всички стари функции и добавяне на много нови. Моля ако срещате някъде проблем, пишете на Admin или на site@photo-forum.net и ще ги оправим възможно най-бързо.

Поздрави

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с Л.С.
Автор: SaS   
Дата:   03-04-26 14:20

Оправено е и работи сега.

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с Л.С.
Автор: Ivan_A   
Дата:   04-04-26 19:57

Благодаря! Работи.

... но сега гледам - в Базара цените са в лева. Да не сме зарязали €-то?![smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с Л.С.
Автор: Raffito   
Дата:   25-04-26 06:40

Админите нещо бъзикат сайта...
Ето например на този кадър https://photo-forum.net/i/2582833
-съм гласувал...ама нещо не ми излиза нищо???[smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с Л.С.
Автор: IvoEv   
Дата:   25-04-26 07:15

Проблем!
В базара обявите излизат на един ред и без снимки. При опит да се отворят "Моите обяви", зарежда всички обяви, а не "Моите", пак на по един ред и без снимки. "Наблюдавани" също са на един ред и без снимки.


Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с Л.С.
Автор: asahi   
Дата:   25-04-26 07:41

Сайтът е обект на бъзикане. Имайте търпение.

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с Л.С.
Автор: Admin   
Дата:   25-04-26 09:47

За Базар сега трябва да ви е ОК, но все пак натиснете Ctrl+F5

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с Л.С.
Автор: geod   
Дата:   25-04-26 12:51

Ами , не е добре ! При опит да вляза в моите обяви , ме връща във всички цифрови обяви !
И с ctrl + F5 - същото !



Публикацията е редактирана (25-04-26 12:52)

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с Л.С.
Автор: Admin   
Дата:   25-04-26 14:17

Оправено е за Моите обяви, тествайте.

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с Л.С.
Автор: spotter84   
Дата:   26-04-26 10:50

Ако правилно забелязвам, не работи обаче търсачката по модели камери и обективи - всякаква наличност. Виирам, когато има зададен конркетен модел например..

Canon 200 2.8L II

Sigma 12-24 и т.н.



Публикацията е редактирана (26-04-26 10:55)

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с Л.С.
Автор: Admin   
Дата:   26-04-26 13:39

Здравейте,

оправен е вече този филтър по модели в Базар

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с Л.С.
Автор: Стоев   
Дата:   02-05-26 00:47

Липсва Нощната Стража... [smilie21]


https://i.postimg.cc/zXqwRm2M/luboar.jpg




Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с Л.С.
Автор: Стоев   
Дата:   02-05-26 00:50

Докато бяхме постоянно тук нямаше проблеми. [smilie7] [beer] [beer] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с Л.С.
Автор: asahi   
Дата:   02-05-26 07:28

Мръднеш замалко и настава анархия.

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с Л.С.
Автор: spotter84   
Дата:   02-05-26 12:13

@Admin

Да напомня и за един бъг от доста време насам., а именно ограничението за качване на обяви до даден час/дата. Често той се измества с още един ден или часове напред.

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с Л.С.
Автор: Raffito   
Дата:   07-05-26 06:16

В моя профил опцията-Качване бна снимки-Изчезна...

-Личен профил
Лични съобщения
Моите снимки
Моите теми
Изход [smilie11] [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с Л.С.
Автор: philip   
Дата:   07-05-26 07:28

Рафи, влез си в профила, горе вдясно на черната лента цъкни облачето със стрелка![smilie3]



Публикацията е редактирана (07-05-26 07:50)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »