Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re: За тези, които не гласуват повече от 50 пъти на год., но пускат по 5 сн.на
Автор: CDman   
Дата:   24-10-21 09:44

Автор: Slivenski
Дата: 17-10-21 21:33

Тоя форум беше такова интензивно преди 10-15 години, че сега изглежда като група за взаимопомощ...


Мда, по времето на анонините коментари си беше направо психиатрия [smilie5]

Проблема с егото на авторите е сериозен и се дискутира от много време. За жалост решение няма, което ме кара да си мисля, че нещата ще се променят, когато се обнови потребителския контингент, което също не виждам как ще се случи.

Накратко - патова ситуация.

Отговори на това съобщение
 Re: За тези, които не гласуват повече от 50 пъти на год., но пускат по 5 сн.на
Автор: Slivenski   
Дата:   24-10-21 10:54

Автор: CDman
Дата: 24-10-21 09:44

Мда, по времето на анонините коментари си беше направо психиатрия [smilie5]

-----------------------------------------

Верно и че анонимни коментари май имаше... Мале, мале! [smilie18]

А иначе, контингентът неминуемо се обновява. Това е нормално - един си тръгва, друг идва. Някои дори се връщат... [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: За тези, които не гласуват повече от 50 пъти на год., но пускат по 5 сн.на
Автор: hotsnail   
Дата:   24-10-21 13:04

Пуснах снимкаааа за пръв път от мноооого време...

Отивам да гласувам и коментирам, да не се натъжите [smilie18] [smilie18] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: За тези, които не гласуват повече от 50 пъти на год., но пускат по 5 сн.на
Автор: kes   
Дата:   26-10-21 15:26

За мен гласуването във форума е едно от важните неща, за които съм тук. Снимам отскоро и искам да видя дали се развивам в правилна посока. За съжаление ми се струва, че гласуванията не отразяват обективно художествената стойност на фотографиите тук. Често ми се случвало, когато харесам даден автор и вляза в профила му за повече снимки, да открия изключително нисък рейтинг в сравнение с мои снимки, които не намирам за толкова добри. Освен това, имам някакво усещане, че одобрението на моите снимки сякаш спадна, колкото и да се стараех и това ме мотивираше да качвам повече, но без желания резултат. Доста са ми неясни правилата, но имам усещането, че получаването на повече гласове не зависи само от качествата на снимката и има някои други фактори, които не мога да си обясня. Например едва вчера три мои снимки от лятото попаднаха в галерия избрано и т.н.
На всяка снимка отбелязвам, че желая критики, но такива не идват, в този ред на мисли връщането на анонимни коментари може би е добра идея.
Аз също гласувам, от любов към фотографията и ми се струва че го правя доста често. Сега виждам, че съм го правил 260 пъти за годината. За мен това никак не е малко защото означава, че съм разгледал около 8000 снимки! А най- хубавите от тях съм коментирал.
Аз също ползвам бутона инфо за да видя техниката с която е снимано и много се дразня когато се вижда само дата и брой гласувания. За мен камера инфото също е ценна информация и винаги я оставям в момите снимки.
Да с голяма час от участниците в моята категория вече съм приятел във ФБ, но това не влияе на гласуванията ми. Общо взето след една година вече мога да позная снимките на редовните участници в категорията без да отварям инфо за камерата им.

Отговори на това съобщение
 Re: За тези, които не гласуват повече от 50 пъти на год., но пускат по 5 сн.на
Автор: TPECHAT   
Дата:   30-10-21 15:51

Немате ли си фейсбук за събиране на лайкове :-)

Отговори на това съобщение
 Re: За тези, които не гласуват повече от 50 пъти на год., но пускат по 5 сн.на
Автор: philip   
Дата:   30-10-21 20:02

TPECHAT, явно нЕмаме, а ти от 2018 не си дал глас (лайк) тук, не ти ли мина през ума, че явно темата не е за теб?[smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: За тези, които не гласуват повече от 50 пъти на год., но пускат по 5 сн.на
Автор: PetarpetroFF   
Дата:   30-10-21 23:05



Преди десет години , тази тема трябваше да е на сто плюс страници [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: За тези, които не гласуват повече от 50 пъти на год., но пускат по 5 сн.на
Автор: hotsnail   
Дата:   31-10-21 01:09

след проведен кратък ненаучен експеримент мога да кажа, че ТРЕСНАТ има много право.

Пуснах кадри във фейс и тук. Не пускам кадри тук и там също. Тук дори нацъках, че искам критика туй онуй.....

Резултата във фейс 120-тина лайка в ТФП групата дето пуснах. Коментари макар и оскъдни от хора, които уважавам. Дори съм леко удивен от това. в друга много по-малка група подобна снимка взе 46 лайка

Във фото форум 140 точки или 39 лайка. Има 7 коментара половината от мен. Вижте ми снимките от 2013 например - 54 коментара с предложения за редакции и т.н.

Всеки сам си преценя, както е модерно да се казва.



Публикацията е редактирана (31-10-21 08:22)

Отговори на това съобщение
 Re: За тези, които не гласуват повече от 50 пъти на год., но пускат по 5 сн.на
Автор: sirkhann   
Дата:   31-10-21 17:04

Ако не беше пуснал във Фейса, лайковете ти тук щяха да са на наполовина - оптимистично.

Отговори на това съобщение
 Re: За тези, които не гласуват повече от 50 пъти на год., но пускат по 5 сн.на
Автор: PetarpetroFF   
Дата:   31-10-21 21:46

При все , че има кадри ... особено на Карамазов [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: За тези, които не гласуват повече от 50 пъти на год., но пускат по 5 сн.на
Автор: hotsnail   
Дата:   31-10-21 23:46

Ширкане мислиш ли, че има толкова силна връзка между ТФП групата във фейсбук и Фото Форума? Знам ли, може да си прав, то колко фото любители да има….. явно във фейса просто към фотолюбителите добавяме моделите и сметката излиза?

Отговори на това съобщение
 Re: За тези, които не гласуват повече от 50 пъти на год., но пускат по 5 сн.на
Автор: sirkhann   
Дата:   01-11-21 13:31

Ами като видиш познат автор или снимка, дето са я пуснали по 5-6 групи, много по-лесно е да я забележиш и тук. А не е като да нямаме сериозни проблеми с визуализацията на съдържанието, за което много хора са ревали през годините... Дори от чисто практическа точка, ако забравим персоналното гласуване, страшно много кадри се губят по начина, по който се виждат снимките в Албум. То повечето ръчни часовници имат по-голям циферблат...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »