Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Фотофорум ли остана само?
Автор: CDman   
Дата:   14-10-21 07:55

Та, явно младото поколение не става от Аристотел насам. Направо не знам как сме го добутали до тука..

Обобщенията не са добър начин да се описва реалността. Това, че младите са такива е толкова вярно, колкото това, че българите са талантливи и трудолюбиви, примерно. [smilie5]

Авторите явно са забравили, че са били млади или просто не си признават, че са били същите.[smilie3]

Като минал през соц-школовката и аз страдах от подoбни заблуди, ако не и по-големи,но като се сблъсках челно с реалността изтрезнях. Някои мои набори обаче си останаха с мисленето, че са център на света и всичко започва и свършва с тях.[smilie8]

Иначе казано като ти опре яйцето до г... се вижда годен ли си или не.[smilie5]

Естествен подбор един вид. [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Фотофорум ли остана само?
Автор: Slivenski   
Дата:   14-10-21 08:22

Всъщност по времето на Аристотел на никого нямаше да направи впечатление, ако Супермен е бисексуален. Дори по-странно би било, ако не е... В този смисъл, човечеството е претърпяло някакъв регрес и сега отново има развитие. [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Фотофорум ли остана само?
Автор: Alein   
Дата:   14-10-21 12:08

Каква беше темата и как стигнахте до Аристотела и Суперменфема? Сега наред са Авицена, Годзила и Извънземното - в среден род. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотофорум ли остана само?
Автор: nislon   
Дата:   14-10-21 12:33

... и приказката за Кирчо и Кокорчо [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотофорум ли остана само?
Автор: Alein   
Дата:   14-10-21 14:12

Кирчо и Кокорчо си имат собствен теляк, за да имат отделна приказка. Пък и да се пръкне таквази, никой не може да ги изтели, щото не им пука и от метална тривка с шипове.
Но виж, цял цикъл приказки за мошенгиите, раждащи се в две допълнителни алелни двойки гени, ще бъде иновация в приказкоразказването.
После може и да пишем за други генетични "гостинчета" при особените люде, носещи вродената и само вродена Креативност в рисуването, математиката, литературата и .......Фотографията. И както при всички дарби креативността във Фотографията няма как да бъде научена, изучена, дисертационно защитена, отвоювана,купувана или подарявана, прелъстена или превземана на абордаж. Можеш само да я загубиш нейде по пътя си към безкрая, ако ти е харизана в Началото.
Аз не съм от късметлиите и затуй никога няма да посещавам уроци по фотография. Но пък ми е кеф, кога я зърна под нечии други щрачки. Благословени креатционерите във Фотографията. От тях се раждат най-нечовешките приказки...
[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотофорум ли остана само?
Автор: quazimodo   
Дата:   14-10-21 16:33

Кво пушиш? Може и на мен да ми подейства релаксиращо[smilie18][beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Фотофорум ли остана само?
Автор: GenaDP   
Дата:   14-10-21 20:52

Може и да шмърка... [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотофорум ли остана само?
Автор: asahi   
Дата:   15-10-21 00:16

Mохабетът стана технологичен.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »