Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Фейсбук умря!
Автор: Slivenski   
Дата:   05-10-21 22:59

Автор: hose
Дата: 05-10-21 14:53

Slivenski - ужасТ - ще ми откраднат селфитата в 00..

----------------------------------------------------


Съжалявам... Но всъщност доста хора използват ФБ като средство за комуникация с близките и приятелите си по целия свят. Други за бизнес. Трети, за да съберат на едно място всичките източници за информация, като следят страниците им, вместо да ги браузват поотделно в интернет. Четвърти за забавление. Има всекакви.

Та в този смисъл и предвид съобщението, че около 1.5 милиарда акаунта са били компрометирани, добре е след този срив човек да си смени паролата.

[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Фейсбук умря!
Автор: nyamago   
Дата:   06-10-21 00:05

Какво е това Фейсбук? [smilie8] [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Фейсбук умря!
Автор: asahi   
Дата:   06-10-21 08:17

Кой умрял?

Отговори на това съобщение
 Re: Фейсбук умря!
Автор: hose   
Дата:   06-10-21 22:55

Slivenski - и аз го ползвам за всичко това, но да разчиташ на него е меко казано наивно... та в този смисъл и да го хакнат голям праЗ... света продължава да се върти и всичко това ще си остане и възстанови

но принципно си прав, ако те е страх..

Отговори на това съобщение
 Re: Фейсбук умря!
Автор: Slivenski   
Дата:   06-10-21 23:39

Автор: hose
Дата: 06-10-21 22:55

Slivenski - и аз го ползвам за всичко това, но да разчиташ на него е меко казано наивно... та в този смисъл и да го хакнат голям праЗ... света продължава да се върти и всичко това ще си остане и възстанови

но принципно си прав, ако те е страх..

---------------------------------------------

Страх ли? Откъде ти хрумна? Но на никого не му е приятно да му хакнат акаунта - нито във ФБ, нито другаде. И естествено, че не разчитам на НЕГО! Пак странно съждение. :-)

Не знам защо толкова се дразните. [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Фейсбук умря!
Автор: hose   
Дата:   07-10-21 12:34

не се дразня - просто не намирам за толкова важен този акуант... и невъзстановим

иначе преди години така решавам, че ми е писнало от фейсшита и ще си махам профила, деактивирам го смело и си лягам, това към 12 вечерта да е било, сутринта ставам и някой вече ми завзел групата по Фотография, за една нощ беше станала ПРОДАВАЛНИК - НЕСЕБЪР, СЛЪНЧЕВ ББРЯГ, СВ ВЛАС... или нещо подобно [smilie18] [smilie18] [smilie18]
като се логнах се почна едно оправяне... но все още не мога да оправя линка - така си стои и е много смешно като го видя [smilie18]
но реално е все тая...


ПП не - някакви тв боксове са останали https://www.facebook.com/groups/nesebarbgtvboxes

[cool][smilie18] [smilie25] [smilie18]



Публикацията е редактирана (07-10-21 12:36)

Отговори на това съобщение
 Re: Фейсбук умря!
Автор: CDman   
Дата:   07-10-21 13:45

За без пари - толкоз [smilie5]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »