Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Майната му :-)
Автор: Бармалей   
Дата:   15-04-21 17:59


Колегиии ...???

Бармалей
14.04.2021 10:35
Във връзка с обява в Базар
photo-forum.net/index.ph...w&id=98822
Здравейте,
Пратете го на:
В.Търново
ЕКОНТ - ул. Полтава 3
Иван Ненчев
0878525351
P.S С преглед
Поздрави...

Ivailo - kalvados
14.04.2021 14:33
Добре!

Бармалей
преди 21 ч.
OK!

Ivailo - kalvados
преди 1 ден
Изпратих обектива,с опция Преглед и Тест,а също и СМС когато пристигне!


преди 21 ч.
OK!

Бармалей
преди 2 ч.
Колега,
Взех обектива.
Имаше доста хора в офиса на ЕКОНТ, и се доверих на написаното от Вас.
За съжаление - сега - като го тествах, се оказа, че има много голям проблем:
Авто-фокусирането на 50 мм.е невъзможно. "Отверката" блокира и до там.
Правих много опити, но все същото.
На другите размери фокусира нормално, но на 50мм. (явно има дефект, който и вие сте го знаели) не иска.
Съжалявам, но ще ви го върна!
Бармалей...

Ivailo - kalvados
преди 1 ч.
Колега,при мен не е имало проблем ! Вие с какъв апарат го ползвахте?

Ivailo - kalvados
преди 1 ч.
Аз съм го ползвал на D3 и не съм имал проблем,ако искате ще ви пратя снимки над 60мм фокусно разстояние да се уверите!Моля не обвинявайте безпочвено!

Бармалей
преди 44 мин.

Nikon D610.
P.S. Колега, АФ работи до 49 мм. На 50 мм. блокира - и АФ и МФ. И след това на 51мм. започва пак да работи - и на АФ, и на МФ.
Но на 50 мм отказва.
Говорих със Слав - той ми обясни, че имало някакви ролки (пластмасови), и не подлежал на ремонт, защото те се търкаляли в някакви канали? Не знам?
Лошото е, че го купих за великденски подарък :-(

Ivailo - kalvados
преди 10 мин.
Ми какъв е проблема? АЗ на 50мм снимки нямам ,всички са на други мм....тва не е болка за умиране!!!

Ivailo - kalvados
преди 8 мин.
Ккаккви са тез сълзи - точно на 50мм ли ще ссе снима!!!

Бармалей
P.S. Майната им на 120 лева... Ами ще се изложа пред тоя за когото беше предназначен подаръка...

 Re: Майната му :-)
Автор: demiman   
Дата:   15-04-21 18:07

Проблемите видни от кореспонденцията ...
01. Купувач: "Имаше доста хора в офиса на ЕКОНТ, и се доверих на написаното от Вас."
02.Продавач: "АЗ на 50мм снимки нямам ,всички са на други мм....тва не е болка за умиране!!!"
 Re: Майната му :-)
Автор: hansto   
Дата:   15-04-21 19:20

Като ще се оплакваме, един младеж ми пише да поръча обектив, дал си адрес, телефон , кой еконт и аз гледам, че ми е съседния микрорайон и му звъннах - да се видим да му го дам, хем ще му е по-близко от това да отиде до еконта, хем 5лв ще си спести и той днес, утре, накрая вика абе много работа имам, нямам 5 минути, то ще вали, не ми го пази, няма да мога да го взема...
 Re: Майната му :-)
Автор: MixMike   
Дата:   15-04-21 19:24

В този случай, най-добре да се радваш, че не си изпаднал толкова, че да въртиш цигански номера на колеги за 120лв.[beer]
 Re: Майната му :-)
Автор: Yog   
Дата:   15-04-21 21:33

hansto, има хора, които предпочитат плащането да стане през куриер. аз продавах сравнително скъп апарат, купувачът също беше от софия, писах му да се срещнем, а не да го пращаме по куриер, но той не искаше. накрая се оказа, че съм забравил да сложа в кутията оригиналния страп, а той реши да купи и една от моите карти за апарата. тогава вече се срещнахме без проблем. не зная дали го е било страх да носи голяма сума пари или по някакъв начин може да си осчетоводи покупката като фирмен разход - има доста варианти. но е факт, че за голямата покупка не искаше и да чуе за среща, за картата и да му донеса страпа - видяхме се, поговорихме си, нормален си беше...
 Re: Майната му :-)
Автор: hansto   
Дата:   15-04-21 21:44

Е при мен е орестон за 50лв :) иначе да, така е. Един път дойде един и искаше да ми даде бая евра за 100-400 сигма и минахме през банка да ги обмени



Публикацията е редактирана (15-04-21 21:45)
 Re: Майната му :-)
Автор: vinse   
Дата:   17-04-21 18:30

Поствай му на този тарикат телефона тук във форума, та като го потърси в гугъл някой човек да знае, че попада на измамник.
 Re: Майната му :-)
Автор: Бармалей   
Дата:   19-04-21 23:33

Затварям темата. Славей прегледа обектива и рече: Търси друг...
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.