Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: РЕКЛАМИТЕ, КОИТО ИЗЛИЗАТ В САЙТА СА ОТВРАТИТЕЛНИ
Автор: Sassho   
Дата:   20-05-21 15:35

".....РЕКЛАМИТЕ, КОИТО ИЗЛИЗАТ В САЙТА СА ОТВРАТИТЕЛНИ...."

Рекламите които излизат са като огледало интересите на "засегнатите" лица. Сещайте се [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: РЕКЛАМИТЕ, КОИТО ИЗЛИЗАТ В САЙТА СА ОТВРАТИТЕЛНИ
Автор: asahi   
Дата:   20-05-21 21:32

Ами сега?

Отговори на това съобщение
 Re: РЕКЛАМИТЕ, КОИТО ИЗЛИЗАТ В САЙТА СА ОТВРАТИТЕЛНИ
Автор: Sassho   
Дата:   20-05-21 23:38

Доколкото разбирам някой се е интересувал от "нестандартни" неща, неща за които в Китай, Иран и Сингапур те разстрелват на място и без съд.
Късмет че в БГ не важат Крумовите закони ))

Отговори на това съобщение
 Re: РЕКЛАМИТЕ, КОИТО ИЗЛИЗАТ В САЙТА СА ОТВРАТИТЕЛНИ
Автор: Konstantinov   
Дата:   24-05-21 20:38

След 2014 съм спрял изпращането на данни и затова гугъл ми предлага френски сайтове на тв предавания за кино и интервюта на виржини ефира щото последно съм гледал неин филм- вент ан декарт-20 години по млад
От месец не гледам телевизия ,преди 15-20 години се чудех защо във вашингтон и ирландия хората дето познавам нямаха телевизори бяха ги качили на тавана и не гледаха.Като анализирах причината е в рекламите -бабите дето се напикават и пият някакво лекарство ,за хората дето се осират,за дамските превръзки,да хората дето пърдят и имат газове ,има един тъжен човек на който не му ставала патката и пие някакво лекарство каква е целта на точно тия реклами освен да те откажат да гледаш телевзия.Пускам да прегледам какво дават пише на 10 програми филми ама като превъртам -попадам на тия реклами и затварям значи няма ги филмите и предаванията -измама, а има тия реклами...Не мога да чакам ,не чакам никой и секунда живота е динамичен, аз си плащам за програмите и не искам да ми крадат от времето с глупостите си .Дъщеря ми и колегите и приятелите и в германия нямат телевизори и не гледат телевизия,няма кой да се занимава .Като има реклами - не гледаш тая медия и толкова.
То не стига че това с рекламите е мошеничество и пране на пари ама тормозят и хората,тия реклами са гадна подигравка и наглост,един вид като сме милиардери можем да ви плюем всеки час в лицата ,грешка да Ви серем в устата. Имаш милиарди -дръж се човешки като боко поне-имат пример.
Това с рекламите ми напомня времето на соца когато караха хората да се държат като олигофрени -раздаваха им малки байрачета като на деца да посрещат ки мир сен,казах на шефът си -няма да карам хората си да се правят на идиоти -той вика това е политически въпрос и нареждане на държавата ...казах на хората -който иска да ходи -аз няма да ходя то и без тва в досието ми пише че съм нелоялен.



Публикацията е редактирана (24-05-21 20:52)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »